Novo pri bobu IV.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Še ena objava za Borovnico.

Daleč največji napredek so človeštvu naredili ravno tisti, ki niso bili nikoli z ničemer zadovoljni in so hoteli vsako stvar izboljšati in večino tudi so.

Zdaj se je žal namnožilo preveč zadovoljnih ovčic in svet po mojem mnenju prvič v zgodovini spet nazaduje...
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Eden računa za dve številki je možno ali ne? Še bolše da iz dveh številk rabiš zakupljene količine!??

 
Nazadnje urejeno:

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Evo več o zbirnem računu,.
Zbirni račun lahko naredi stranka, ki ima na svojo davčno sklenjenih več naročnin,..
Informacije so vidne na:
- Pogosta vprašanja/tvoj bob račun/kaj je zbirni račun,
- Pogosta vprašanja/tvoj bob račun/kako se naročim na zbirni račun, tu je tudi obrazec za združevanje številk link do obrazca
- Pogosta vprašanja/tvoj bob račun/kako lahko ukinem zbirni račun

Na zbirnem računu ni nobenih deljenih količin,.. vsaka številka ima svojo naročnino, količine,.. dobiš pa 1račun za več številk.
Z EC lahko plačaš račun preko portala moj.bob,..račun imaš na portalu
 
Nazadnje urejeno:

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Hvala borovnica sem že poslal zahtevek,plačilo je pa najbolj enostavno prek kartice brez provizije. Torej greš v košarico kot na kakšni drugi spletni trgovini.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Tako je,.. v postu više imaš slikico, če si jo slučajno spregledal,.. sem ravno plačeval en sklop bobov
cheer.gif

b
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Hmm to pa še ne,.. to je v bistvu prenos lastništva, ki ga še ni,..
problem je identifikacija strank, saj ni prodajnih mest,..
b
 
Nazadnje urejeno:

guardy

Guru
3. avg 2007
8.392
959
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Če imaš dve številki in za vsako številko dobivaš svoj račun, potem sta dve ločeni prijavi in dve uporabniški imeni/gesli,..če pa imaš en račun za dve številki potem imaš eno geslo za obe številki,..
b

Meni je bilo rečeno da to ni možno... Vsaka številka svoja prijava?
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Ojla ni dolgo kar je možno,.. izpolni obrazec in ga pošlji pa ti združijo,.. je pa govora o istem naročniku na več številkah,.. ne mož in žena, otrok,..
b
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Pri večini operaterjev je možno na enega naročnika vzeti še dodatno cenejšo sim kartico, ki koristi enote iz osnovne naročnine.
Če bob to omogoča bo pa Borovnica povedal, itak nima drugega dela.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Mene tudi mika carski, ker ima čisto dovolj enot. Moti pa me to, če bi slučajno pol želel nazaj na brutalnega, da to ne bo mogoče, ker ga ne bo v ponudbi. Verjetn pa bom kar ostal na brutalnem, itak ni drag glede na to kaj nudi
smile-1.gif
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Življenje je sestavljeno iz tveganj. Imej brutalnega s 3000/3000/3000 za 11,90. Kaj veš kaj se bo zgodilo do decembra 2016. Mogoče brutalni s temi 3000/3000/3000 enotami ostane tudi po decembru 2016. Za zmeraj. Nikoli ne veš. Npr. bigbob je bil posebna ponudba, zdaj je redna.

Je pa dosti smešno sedaj, carski bob 1500/1500/1500 za 9,99 €, bigbob pa 1000/1000/0 za 9,80 €...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Bigbob bi mogli ukinit, pa kar redno ponudit carskega... Tak pa bo spet nekaj nezadovoljnih userjev, če jih ne bojo obvestili o novem paketu. Jaz ostajam na brutalnem.
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Še ena objava za Borovnico.

Daleč največji napredek so človeštvu naredili ravno tisti, ki niso bili nikoli z ničemer zadovoljni in so hoteli vsako stvar izboljšati in večino tudi so.

Zdaj se je žal namnožilo preveč zadovoljnih ovčic in svet po mojem mnenju prvič v zgodovini spet nazaduje...

V 2015 ti pošiljaš MMS-je?
smile-1.gif


Za take ni energije in časa pri mobilnem operaterju, ki, mimogrede, konvergirajo k temu, da bodo postali čisti ponudniki dostopa do spleta.

MMS
hysterical-1.gif


LP,
PIC
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
MMSje lahko pošiljaš po mili volji,. niso pa zajeti v paketu,..in jih tudi ne bo,..
b

Pa lahko to razlozis v cemu je problem teh MMSov?

z lahkoto razložim,..bob defoltno nima določenih storitev kot so:
- mms
- moneta
- sms zgrešeni klic
- trgovin
- vezave
- prenosa lastništva

To so dejstva in prej ko se to sprejme, lažje boš živel,..
b
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
To je pomoje folk, ki na Rynairu pričakuje storitev Emirates
smile-1.gif
.

LP,
PIC
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.112
66
48
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Hmm to pa še ne,.. to je v bistvu prenos lastništva, ki ga še ni,..
problem je identifikacija strank, saj ni prodajnih mest,..
b
Če je komu to najbolj važno, pa naj naredi takole:
- bob cifro prenese na drugega ponudnika
- tam prenese lastništvo na novega
- tanov gre spet nazaj na boba

Evo, možno je. Ni pa en klik, ali pa zastonj.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.