PS4

dax

Majstr
22. maj 2012
708
1.627
93
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
ne rabiš tega, je DS4 čisto ok.

pa tudi 500€ ne rabiš dajat za grafično kartico, ko imaš solidno 1060 6gb za 280€ ali rx480 za isti denar....si pa ravno zamudil vikend mercator slim za 300€ -25%.

Bil v soboto v mercatorju in ni bil slim temveč klasični ps4 v tej ponudbi z dvema igrama (299,99 - 25%).
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.336
9.071
113
še vedno imaš merkator variante s 25% off..recimo slim za 350 in oba watch dgos 1 in 2. ..je to potem 280 pa dva špila...recimo... Projev nisem videl.
 

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
Obujam temo. A ima Mercator kaj za na kupon kupit (slim, bundle...) ? V Mariboru, po možnosti.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Najboljše da greš čeknit takoj v petek zjutraj, ker prašiči ne dajo vsega iz skladišča na police, verjetno "šparajo" za kakšne poznane, ki jih nato prodajajo dalje na bolhi.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.336
9.071
113
V MB-ju je vedno bil kakšne slim na policah. Bolj me zanima, če ima mercator kje kakšne proje?
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Ravno projev ne dajo radi na police, vsaj med vikendom.
smile-1.gif


Imaš na enem drugem forumu nekoga, ki ima vpogled v zalogo merkatorja. Sem bil 2x tam, ko so po njegovih besedah imeli vsaj še nekaj kosov na zalogi, ampak na policah jih začuda ni bilo, v skladišču pa tudi ne po besedah prodajalca. Jaz sem ga potem dobil iz ljubljanskega merkatorja, mislim da v šiški.

Ga pa ima plejgejm za 350, če se ti je s tem retardirancom za ukvarjati.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Mogoče mi lahko kdo pomaga, imam ameriški račun, ker so boljše akcije špilov in ceneje. Sedaj pa bi si rad aktiviral PS Plus in ker sem opazil, da je slovenski 365 plus cenejši kot ameriški bi naredil nov account in kupil tega. Bom igre kupljene na US accountu še vedno lahko igral online preko slovenskega ? Profil in ostali dosežki se bodo najbrš zbrisali.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.336
9.071
113
Lahko boš igral če so kupljene in niso vezane na kakšne mesečne ali letne naročnine. Mislim pa da še moraš imet ta račun nacompu. Sej SLO račun lahko imaš poleg na PSju, igraš pa še vedno prijavljen na USA račun.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

us acc pusti tako kot je.
kupi slo psn.
odpri na ps4 nov slo acc.
v nastavitvah nastavi, da je ta ps4 "home konzola" od slo acc.
igre, ki jih ze imas bos lahko igral z us acc in slo acc. ce so us igre bile dolpotegnjene zastonj preko "mesecnih akcij" (zastonj zaradi psn acc), ne bo slo igrat.
ce pa so bile us igre kupljene (vseeno kako, kartica, topup, paypal, ...) jih bos lahko igral z us in slo acc. tudi igre, ki bi jih mogoce kdaj kupil preko slo acc, bodo na voljo za igranje na obeh acc.
vsi dosezki ostanejo na us acc.
vse trofeje ostanejo na us acc.
veliko zabave.


mogoce napisi katere igre imas. lahko se dodamo na psn (ce imamo skupne igre). velja za vse, ki bi zeleli nabijati skupaj.

lp