PS4

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Ksz..

Mam xbox1 doma, kolega pa ps4 in je pri sonyu neverjetno vlki fps drop (bloodborne) k te kar mine spilat.. hardware gor al dol, če nevejo optimizirat špila je to večji minus..
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Kar bi mene najbolj prevagalo v prid PS4 če bi kupoval ta trenutek je bistveno večji "community, veliko lažje je kupiti in prodati rabljeno igro za PS4, ker za X1 je ponuba skoraj ničelna. Potem je tukaj še nekoliko boljša strojna zmogljivost PS4 in navsezadnje tudi da ne izgleda kot 30 let star videorekorder. Pa za moj okus ima PS4 tudi nekoliko boljše ekskluzive kot X1.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
kjer so konstantni problemi z driverji....najlažji je rečt, gaming pc + piratske igre....
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
kjer so konstantni problemi z driverji....najlažji je rečt, gaming pc + piratske igre....

Kaki problemi z driverji? No razen če imaš zastarel PC.

Drgač pa ja piratske delajo, ne pa to sranje ko prideš kakšnemu in ima 2-3 igre ter še poleg 5 starih... -> in ti reče ja veš kako so drage
uf-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
PS4 bo še vsaj 5 let poganjal vse igre, PC ekvivalentne vrednosti ti ne bo danes izdane igral niti pognal kaj šele tekoče poganjal. Z igrami pa tudi lahko poceni skozi prideš v kolikor se malo znajdeš, mene stane nov danes izdan špil za PS4 cca. 25 eur.
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
kjer so konstantni problemi z driverji....najlažji je rečt, gaming pc + piratske igre....

Kaki problemi z driverji? No razen če imaš zastarel PC.

Drgač pa ja piratske delajo, ne pa to sranje ko prideš kakšnemu in ima 2-3 igre ter še poleg 5 starih... -> in ti reče ja veš kako so drage
uf-1.gif

Ljudje še vedno mislijo da so konzole best buy.. na steamu imam 200+ originalnih špilov od tega jih je polovica aaa špilov na dan izida.. aja.. pa ko špil pride vun ga ne rabiš kupit za 60€ ampak za manj kot 20€.. pa vsaki spil spilam na 2k+ z vsrjem na ultra na 60+ fpsjev.. mam xbox1 z 30imi špili pa se ne more niti malo primerjat s pcjem
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
PS4 bo še vsaj 5 let poganjal vse igre, PC ekvivalentne vrednosti ti ne bo danes izdane igral niti pognal kaj šele tekoče poganjal. Z igrami pa tudi lahko poceni skozi prideš v kolikor se malo znajdeš, mene stane nov danes izdan špil za PS4 cca. 25 eur.

Ne bodi smešn..na dan izzida + par mescov bo špil držal ceno na ps4 okoli 50+€... bi reko da bi spil bilokeri držal konstantnih 60 fpsjev, sam sorry fpsi dropajo na 20 v bolj požrešnih scenah in te mine do špilanja medtem ko ti 5 letni pcji pojejo celo konzolo na full hd..bote mogli prešaltat na 2k 144hz da se zjočete kaka je razlika na kompu
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Kje dobiš kake watch dogs ali sleeping dogs za par €?

To sedaj serjete, kot da za 5€ dobiš igre.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Ti si smešn.
smile-1.gif


Na PS4 imaš lahko eno digitalno kupljeno igro na dveh konzolah. Na ameriškem storu je navišja cena igre 60 dolarjev, katero kupiva skupaj s prijateljem, 60 dolarjev je trenutno 53 eur., kar stane vsakega dobrih 25 eur. kot sem napisal.

Da pa je na konzolah boljši nabor ekskluziv pa mislim da sploh ni potrebno omenjati. GTA V ste ja dobili s skoraj 2 letno zamudo.
smile-1.gif
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Boljsi nabor ekskluziv? Tote jrpg spile ti lahko mas oz indie špile.. me ne mikajo
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Gran Turismo, Forza, Uncharted, Last Of Us, Bloodborne, Halo, Gears Of War, GTA, RDR če smo že pri Rockstarju tako na hitro... sama jrpg roba ni kaj.
smile-1.gif
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Zakaj mešaš x1 z ps4?.. gears of war je polom na x1, halo? Upam da bodo s 5ko popravli serijo ker je 2ka edina vredna igranja, gta? Spil je prvo priso na pc tak da ne na pamet, last of us? Edini spil ki je vsaj zanimiv.. rdr? Hahahah.. edini spil vreji ki si ga omenil je forza..

Sploh nwm zakaj se mi da..
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Govorim sem globalno o konzolah. Katera je bila zadnja dobra PC ekskluziva pa da ni nek no-life MMO, MOBA tip igre?

 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Saj ni poanta v exclusives ker so tak špili večinoma timed exclusives in preko slej prijejo na pc.. poanta je v resoluciji, fpsih in da lahko spilas na ultra.. ne pa na low/medium ko sploh ne mores dozivet igrce do maximuma s tem da das za spil 3x vec oz še vec..
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Cizy če maš buyers remorse ker si kupo ps4 ti nisn jaz kriv..

Jado mas na g2a za 12€ lou