Kako vnesti POI točko v tovarniške POI

kajote

Fizikalc
11. dec 2007
368
162
43
Lp,
zanima me kako priti do tega, da je tvoja lokacija (kmečki turizem) vnešena že v tovarniških POI?
Sicer smo dobivali ponudbo od Monolita pa bi radi imeli za to ugodnost letno 250€ (
stupid-1.gif

Tako, da po vsej verjetnosti obstaja nek obvod
cool-1.gif


kak nasvet?

pred časom smo od googla dobili neko sporočilo, da vnešemo podatke o turistični kmetiji, kar smo naredili, potem smo dobili po pošti kodo, da potrdimo vnos, spet naredili,....sedaj pa tega vnosa ne najdem ne na google zemljevidih (sicer ga prikazuje na neki posebni google zemljevidi mapi za katero je nek poseben link, ki sem ga že pozabil
redface-1.gif
) in niti nikjer drugje
mogoče je tole

Hvala
Jože
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik kajote pravi:
Lp,
zanima me kako priti do tega, da je tvoja lokacija (kmečki turizem) vnešena že v tovarniških POI?
Sicer smo dobivali ponudbo od Monolita pa bi radi imeli za to ugodnost letno 250€ (
stupid-1.gif

Tako, da po vsej verjetnosti obstaja nek obvod
cool-1.gif


kak nasvet?

pred časom smo od googla dobili neko sporočilo, da vnešemo podatke o turistični kmetiji, kar smo naredili, potem smo dobili po pošti kodo, da potrdimo vnos, spet naredili,....sedaj pa tega vnosa ne najdem ne na google zemljevidih (sicer ga prikazuje na neki posebni google zemljevidi mapi za katero je nek poseben link, ki sem ga že pozabil
redface-1.gif
) in niti nikjer drugje
mogoče je tole

Hvala
Jože

Svetujem ti
17758-icon_confused.gif