TomTom novi zemljevidi 9.15

dodo68

Pripravnik
20. jun 2009
63
0
6
Prekmurje
Pozdravljen!

Izšel je novi TomTom zemljevid 9.15
smile-1.gif


lp
 

bste

Pripravnik
4. maj 2009
118
3
18
Podpulfrca
Kaj torej res prihajajo Live Services v SLO ?

Tam kjer to je, dela super. Uporabljam na Go Live 1005.

Lp, B.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.337
26
48
Izola, Ljubljana
Baje, da prihaja. Ne vem pa, če to velja za vse TomTom naprave
smile-1.gif


Vem, da bo v letu 2014 omogočen TomTom HD Traffic na raznih aplikacijah, katere uporabljajo TomTmo zemljevide (Sygic recimo).

Nekateri so seveda skeptični, kako bo to delovalo pri nas v SLO, saj niti navaden TMC ne dela, tako kot bi moral.

Sem pa sam Traffic HD od TomTom poskusil že lani na aplikaciji Sygic, ko so jo še omogočali za SLO (preko prenosa podatkov). Potem so (iz neznanih razlogov) zadevo ugasnili. Ponovno naj bi jo aktivirali v leti 2014 (sem pred 2 tedni dobil potrditev na e-mail).

Vendar ponavljam, to velja le za Sygic aplikacijo, katera uporablja TomTom zemljevide. Ampak glede na to, da bo TomTom omogočil na Sygic aplikaciji ne vidim razloga. zakaj ne bi to omogočil še na vseh ostalih aplikacijah/navigacijah, katere uporabljajo TomTom zemljevide (in seveda dostop do spleta za prenos prometnih obvestil).

Tako si to jaz razlagam
grin1.gif
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Pa je kaj razlike na tzemljevidih od prejšnje verzije ali bolj malo za Slovenijo, ker nismo nič gradili novih cest ?
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.337
26
48
Izola, Ljubljana
Nisem še testiral.

Načeloma uporabljam TomTom zemljevide v raznih aplikacijah (Sygic ali Mireo) in tam vidim razlike.

So pa zelo pridni na TomTom, saj vsakič z vsako posodobitvijo prinesejo precej popravkov/novosti.