Kamera Wifi in nadzor preko neta

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
Želel bi postaviti kamero, katera bi preko wifi bila povezana s internetom in bi preko iphona lahko preverjal stanje v prostoru. Želel bi da bi kamera avtomatsko reagirala na morebitne zaznane premike oseb in bi se spržilo opozorilo na iphonu. Obstaja kaj takega? Gledal sem sicer kamero, ki jo ima sedaj Hofer v prodaji za 79 EUR vendar ne vem če bi zadeva delovala v mojem primeru, saj imam za dostop do neta Mifi Modem v njem pa Mobitel kartico sim. Skratka nimam klasičnega wifi routerja, ki bi bil priklopljen na internet... Se da tudi v tem primeru kaj urediti ali je pogoj klasični router?

Kaj pa tole bi delovalo?

http://www.bolha.com/racunalni...clct=1373784099
 
Nazadnje urejeno:

Hijacker

Pripravnik
23. nov 2007
335
0
16
Sam sem kupil Tenvis kamero in sicer model JPT3815W 2013 direktno iz ebay UK. Cena cirka 45€ s poštnino. Zelo zadovoljen. Uporabljam kot baby monitor. Dela na Androidu s programom IP Camera Viewer. Sigurno bi tudi na iPhone. Samo odpreš port do nje. Še URL do ebay oglasa:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayI...E:X:AAQ:GB:1123
 

Hijacker

Pripravnik
23. nov 2007
335
0
16
Sem ti poslal na privat. Imam napisan program, ki mi vsakih X (trenutno 30) sekund zajame slike iz kamere. Iz njega lahko potem naredim video posnetek, pregledujem slike za nazaj, slike se zipajo, ...
 

mmaestro

Zelenc'
9. apr 2013
6
0
1
Si bom še jaz malo sposodil temo
smile-1.gif


Rabil bi neko kamero, ki ima možnost klicanja na mobitel, pregledovanja preko mobitela sliko ki jo snema kamera oz zajema na neko časovno obdobje sliko, katero lahko pregledujem. Najbolj pomembno od vsega pa mi je da ima ta varnostna kamera možnost proženja na zvok katerega oddaja nek drugi alarm.

Ko se ta alarm sproži bi me ta nova kamera poklicala, nato pa bi imel možnost pogledati kaj se na neki kontrolni plošči dogaja, preveril številke in po možnosti lahko sklopim alarm.

Pač najpomembneje je da ima možnost proženja na glasnost drugega alarma. Obstaja kaj takega?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Za android priporočam ta app https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alexvas.dvr

Men je en pocen kitajčk ckrnu:(

Moje izkušnje:
Barve so neke čudne, kar je blo podnev črno, je kamera prikazala vijolčasto.
Motion detektor je mal počasen. Če gre oseba mimo kamere je mogoče sploh ne bo na sliki, boš dobil prazne slike. Če gre proti kameri, je vredu.
Nočne slike so za ta dnar po mojem čist vredu. Da bi iz te slike prepoznal nepridiprava in če ni neka oseba, ki jo res dobro poznaš, pol zlooo težko. Itak sem si jo nabavil mal za igrat in nisem pričakoval čudežev.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.345
146
63
37
Fantje, kaj pa kaj TAKEGA ? 10km stran od mojega bivališča imamo kmetijo, na kateri zelo rade izginjajo stvari, saj je čisto na samem, mimo pa vodi peš pot. Interneta na naslovu ni, zato iščem neki da bo delalo preko sim kartice.

Ima kdo to doma? Se da na 10m prepoznat obraz? A bi blo bolš kupit tako, kot jo ima @wind?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
o tej lovski kameri imaš na yt full posnetkov.
samo preveri, da ni to kak ponaredek, ker potem pa ne moreš vedet kakšno sliko ima.

cd, ki je na sliki, mi mal dealextremovsko deluje.
 

Biciklari

Pripravnik
13. sep 2012
558
0
16
ve kdo za kako kamero da lahko vstaviš sim kartico not in se od doma preko interneta povežeš na njo?
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Nevem, kolk bo to možno.
Sim kartica ti lahko ob zaznanem gibanju pošlje mms fotko.
Vprašanje, če se lahko gor povežeš, ker DATA sim kartice v osnovi nimajo statičnega IPja. Vprašanje, če se da zaprostit pri operaterju za statiko...
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.345
146
63
37
A ve kdo za kakšnega preverjenega prodajalca Acornovih lovskih kamer na Ebayu? Čisto v vsakem oglasu piše 100% real, baje pa je ogromno ponaredkov!