Prijava napak v kartah, ceste, krožni...

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Poporavke delamo za Navteq, Monolit, Nokia maps, tako da le na dan z besedo kje te čevelj žuli
smile-1.gif


Večkrat dobil ZS kam se lahko pošilja ali pa je kdo napisal, da ne zna vnest popravka in potem je Tupli rekel, da bi lahko ustvarili temo in da bova z skupnimi močmi vnašala popravke in tako je nastala ta tema
wink-1.gif


Sam ne zmorem več vsega, ker je zadnji čas preveč stvari, ki vas mučijo in sem na polno zaseden, tako da Tupli, hvala ti za vso pomoč
aplauz.gif
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
V Strunjan krožni - V Portorož oba krožna. Odobreno in dodano, naj se vpiše v 1. post. Hvala
 
Nazadnje urejeno:

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Od konca avtoceste nad Bakarskim zalivom za otok Krk in naprej (do sedaj) je odprta nova avtocesta, ki pride naravnost za krški most, za enkrat samo v smeri proti Krku.


Za hitrost pa nebi vedu, ker mi je en kolega reku, ko je v sredo šel dol. O hitrosti pa nisva govorila, sam čudn se mi je zdel,ker sem bil pa jaz teden nazaj, pa še ni bilo ne duha ne sluha o pripravah na odprtje.
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Napisal sem omejitev hitrosti takoj od križišča naprej je 50 Km/h, nisem pa napisal od križišča do Lavrice. Ker sem to naredil v drugem screenu in oddal. Ali misliš da sem samo ta screen poslal ? Jih je bilo kar nekaj.
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Te podatke sem dobil sedaj od MonolitMap in sem sam vrisal omejitev hitrosti, originala ne bom prikazal. Sedaj če imajo oni napako ima tudi Navteq - Garmin.
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Citat:
Uporabnik TUPLI pravi:
Te podatke sem dobil sedaj od MonolitMap in sem sam vrisal omejitev hitrosti, originala ne bom prikazal. Sedaj če imajo oni napako ima tudi Navteq - Garmin.

Od table ''konec Lavrice'' je na začetku 90km, okoli 40 m pred nadvozom pa je tabla 70km pred nastankom novih voznih pasov(do križišča).
Od križišča proti Lavrici pa do table ''Lavrica'' ni nobenega znaka za omejitev hitrosti.
Pa še nekaj. Od istega križišča proti mestu je omejitev 50km. Tabla omejitev 60km je šele takoj za bencinsko črpalko.
 
Nazadnje urejeno:

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Citat:
Uporabnik Frenckie pravi:
Citat:
Uporabnik TUPLI pravi:
Te podatke sem dobil sedaj od MonolitMap in sem sam vrisal omejitev hitrosti, originala ne bom prikazal. Sedaj če imajo oni napako ima tudi Navteq - Garmin.

Od table ''konec Lavrice'' je na začetku 90km, okoli 40 m pred nadvozom pa je tabla 70km pred nastankom novih voznih pasov(do križišča).
Od križišča proti Lavrici pa do table ''Lavrica'' ni nobenega znaka za omejitev hitrosti.
Pa še nekaj. Od istega križišča proti mestu je omejitev 50km. Tabla omejitev 60km je šele takoj za bencinsko črpalko.

Se podpišem...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če bi kdo od vaju to označil še na zemljevidu in prilepil tukaj sliko, bi bilo fenomenalno saj s Tuplijem ne moreva vedet za vsako cesto kje je kaj oziroma kje je bencinska, kje je tabla za omejitev.......

Malo pomoči iz vajine strani s kako sliko in oznakami kje je kaj oziroma kakšna hitrost bi bilo zelo dobrodošlo, lahko pa posnameta video, ko se peljeta po tej poti, če vama bo to lažje.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Če želite, da bo še TomTom imel boljšo pokritost vzhodne evrope, se registrirajte na TomTom support forum in podprite moj predlog.

Vse je obrazloženo tukaj:

http://discussions.tomtom.com/...ght/false#M5303

Najbolje bi bilo, če bi TomTom začel sodelovati z TopMap (lokalni ponudniki zemljevidov vzhodne evrope) in od njih prejemal podatke in bi tako imeli boljšo, hitrejšo in preverjeno posodobitev Slovenije, Hrvaške, Bosne in Hercegovine, Srbije, Slovaške itd.....

Vse napake in popravke lahko še vedno sporočate tukaj (jaz jih sicer direktno na Monolit pošljem)
smile-1.gif
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Popotnik, upam, da se tukaj vidi, kaj želim povedati. Je pa res, da spodnji črti morda nista popolnoma natančni. Ko bom šel kaj mimo, bom znal tudi tisto natančneje povedati. Morda bo znal @Frenckie še bolje pokomentirati


EDIT: Spodnja leva črta je pri tabli Lavrica, morda se lokacijo table natančno pozna. Pa vesel bi bil, če napišeš/opišeš, kako bi ti lahko še bolje opisal situacijo za naslednjič.

LP
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tako kot si sedaj naredil je OK, edino, da ti je lažje recimo dele označiš z 1, 2, 3 in potem spodaj pod sliko napišeš kaj je katera točka, da se ne matraš z pisanjem
wink-1.gif


Sam recimo najraje uporabljam google maps in si nastavim na satelitski pogled saj s tem nekako lažje po spominu in ko vidiš kje je kaj, zabeležiš kje kaj manjka.
Recimo satelitski pogled ti pride zelo prav, ko vrisuješ manjkajočo cesto, ki jo na Map pogledu ne vidiš je pa vidna na satelitski sliki.
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Dopolnjeno
Od table ''konec Lavrice'' je na začetku 90km, okoli 40 m pred nadvozom pa je tabla 70km pred nastankom novih voznih pasov(do križišča).
Od križišča proti Lavrici pa do table ''Lavrica'' ni nobenega znaka za omejitev hitrosti.
Pa še nekaj. Od istega križišča proti mestu je omejitev 50km. Tabla omejitev 60km je šele takoj za bencinsko črpalko.



Od Lavrice proti Lj so omejitve na začetku 90km do table (70km) nato do križišča omejitev 70km.
Od križišča do table 60km pa omejitev 50km (oranžni oznaki).
V smeri proti Lavrici po križišču pa 90km (rdeče oznaki).
Uporabljen Google Earth, ker druge karte mi niso dovolj nazorne.

Vidim, da me je že Bajkman prehitel.
 
Nazadnje urejeno:

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Frenckie, mislim da moja lokacija "konec oz. začetek Lavrice" najbrž ni na meter natančna. Glede tega morda komentiraj, če si bolje seznanjen

LP