Prijava napak v kartah, ceste, krožni...

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.337
26
48
Izola, Ljubljana
Ko prideš v mesto Izola - takoj po krožnem križišču na desni strani na Here zemljevidu ni vrisane črpalke:

izola-bs.png


Google maps GPS koordinate 45° 32.273', 13° 40.116'
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.337
26
48
Izola, Ljubljana
Here zemljevidi nimajo vrisane ceste na Google maps GPS koordinatah 46° 23.014', 13° 46.906'

google-trenta-cesta.png


Prosil bi, če se lahko vse 3 moje popravke vriše v Here zemljevide.

Nekaj ostalih napak sporočenih z moje strani niso upoštevali ali pa so jih "spregledali", zato sem jih posredoval na Monolit in so jih potem oni ponovno posredovali na Here.com. Sedaj čakamo na odobritve....tako da jaz sem zaključil s sporočanjem na Here.com
grin1.gif


Bom objavil tukaj in če se komu da, naj sporoči na Here.com in na Monolit
cool-1.gif


Sicer pa naj te napake prijavi na Here.com nekdo, kakerega Here plačuje in baje prejema "mastne" denarce
smirk-1.gif
(meni se ne da več j s tem, saj nimam popolnoma NIČ od tega - še huje - ne upoštevajo vseh prijav!).
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kam se ti mudi za Celovško saj so pa že nekaj vrisali.

To je predhodno stanje:



Takšno pa je sedaj zaenkrat:



p.s.
Za pošiljanje popravkov iz strani Monolita pa sem ti že povedal svoje mnenje.
Če bi oni res karkoli pošiljali na Navteq bi to pomenilo, da sami sebi pluvajo v skledo saj Monolit prodaja karte za SLO.
Dvomim, da so tako prijazni, da bi sami sebi odžirali kruh.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Črpalka v Izoli je vrisana na Navteq karti kar pomeni, da je tudi v Here le ikona ni vidna.
Za zgornjo cesto pa ti je nihče ne more vnest, če rečeš, da manjka ne poveš pa ali je makadam ali je asfaltirana.

Se pa strinjam s teboj, da bi lahko te popravke vnašal tisti, ki je " mastno plačan " za to in uporablja program za 3k+
evil.gif


p.s.
Očitno nima časa, ker mu vse firme dajejo zastonj telefone za testiranje.
Kaj hočemo eni imajo in dobijo očitno " vse " dokler zjutraj ne zazvoni budilka
wink-1.gif
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.337
26
48
Izola, Ljubljana
"Za zgornjo cesto pa ti je nihče ne more vnest, če rečeš, da manjka ne poveš pa ali je makadam ali je asfaltirana." - to je makedam
smile-1.gif


Ja ja se mi je kar zdelo, da bo razlog v temu, zakaj Monolit ne sporoča mojih napak na Navteq
evil.gif


Bravo Monolit
cheer.gif
 

myking

Pripravnik
14. mar 2011
78
0
6
V Ljubljani v BTC-ju na poziciji N46 04.088 E14 32.485 je sedaj krožno križišče, katerega pa Garmin naprava ne zazna kot krožno križišče amapak kot navadno križišče.
 

myking

Pripravnik
14. mar 2011
78
0
6
Napaka se v karti pojavlja tudi v mestu Ajdovščina na ulici Vena Pilona.... Za popravek je potrebno pogedati v google map, kjer je ulica uricana točno!
 
Nazadnje urejeno:

myking

Pripravnik
14. mar 2011
78
0
6
V karto je potrebno vrisati še cesto na lokaciji N45 53.324 E13 54.828. Potrebno prevetit v google map tam je cesta točno vrisana.
Prav tako je ta preverit dovozno ceto na lokaciji N45 53.324 E13 54.884. V google map cesta točno vrisana
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Danes dobil ta mail od Here:

Citat:
Greetings! As one of our very valued map editors, we want to make sure you’re in the loop and aware of our newest product. Starting today, you can make changes and report inaccuracies using our new map editing tool, Map Creator. Register now at here.com/mapcreator to get started on your next mapping adventure.

Why make the switch?

We know you have used Map Reporter in the past, and that you have provided significant feedback. We are also aware that our turnaround time was not as fast as you may have expected – which is why we think you’re going to take full advantage of Map Creator.

Map Creator’s unified community platform enables us to make use of edits coming from both consumers and expert users.

Map Creator provides a variety of mapping tools to support various mapping needs. With Map Creator, you can build new areas or update and enrich existing areas.

When do I need to switch by?

We are inviting you to join Map Creator now in order to start utilizing these benefits. Be aware that Map Reporter will no longer be editable as of January 27th, 2014. This is occurring in order to assure you are able to take full advantage of the time and effort you put into all of the map edits you submit. Furthermore, we want to make sure you have direct access the newest products we have to offer.

As of mid-October, over 70% of active users like you had already made the switch. So if you haven’t yet, head on over to here.com/mapcreatorand register TODAY!

How do I make the switch?

Go to here.com/mapcreator
Click “Sign in” in the top right corner, then click “Register” at the bottom of the new window
Once we receive your registration information, we will provide your new account with the appropriate map editing rights in Map Creator. This is not an instantaneous process, but we will add these rights as quickly as we can.
ENJOY YOUR NEW MAPPING EXPERIENCE!!

Ko sem šel gledat na Here sem videl, da so vse spremenili.
Sedaj, če hočeš oddat popravek moraš prvo kliknit na Report map changes in potem z Levim miškinim gumbom na mesto, ki bi ga rad popravil ( prej je bil to desni miškin gumb ).

Še vedno se pa lahko skrije po funkcionalnosti v primerjavi z Navteq map report.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.337
26
48
Izola, Ljubljana
Jap...tudi jaz sem prejel enako mail od Here.com, ampak kot praviš - je imel Navteq dosti boljšo aplikacijo za urejanje.

Upam, da kmalu dodajo možnost, da lahko uporabniki sporočamo omejitve hitrosti (in seveda da vidimo, kakšne so trenutno omejitve vrisane)
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če dobro razumem mail pomeni, da bo Navteq map report ukinjen 27.1.14
frown-1.gif

Pri Here pa še vedno ni Slovenije pod državami za urejanje, torej še vedno ne boš vedel kaj si oddal in kaj se dogaja s popravkom.

Naj pustijo oboje dokler ne uredijo Here tako, da bo pregleden, ker sedaj lahko znoriš preden oddaš popravek oziroma določenih sploh ne moreš, ker ne veš trenutne situacije na zemljevidu na določeni cesti.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.649
28
48
58
Horjul
Al se je že kje spregovoril o omejitvah na mariborski pentlji iz smeri Celja je na začetku pentlje in v smeri Lendave ena omejitev 100 km/h, v CN 2014.30 je pa 130 km/h, če se ne motim?