vprašanje glede 2 din avtoradia z gps

patopatake

Zelenc'
12. okt 2011
21
0
1
lp,imam eno vprašanje če ma kateri kako izkušnjo oz odgovor,kolega ma v avtu 2din avtoradio Z GPS ki podpira TOMTOM,IGO, itddd..

ima pa wince 6.0, zdaj pa mam vprašanje glede TOM TOM navigacije,a se samo skopira na sd kartico ali se more mogoce krekat

pravil mi je da je že imel igo gor pa ni bil zadovoljen zato hoče met tomtom

mi lahko kdo prosim pomaga.. hvala!!!
 

dejanjojo

Pripravnik
27. avg 2010
101
0
16
blizu Maribor
Za igo primo bi ti lahko pomagal! Za Tomtom pa ne.
Radio je original vgrajen? Imam kopijo od iGO primo iz Renault passenger (kombi).
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.316
646
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Tomtom ne bo delal na WinCE 6.0, tako da lahko pozabi, sploh pa je to po mojem še najslabša izbira. Najboljša in praktično edina pametna izbira je iGO primo ali iGO8. Če s tem ni bil zadovoljen, potem je imel naložen slab paklet (stare zemljevide). Osebno praktično ne poznam nikogar, ki na čunga lunga 2-din sistemu nebi bil zadovoljen s Primo navigacijo + novimi zemljevidi. To je zdaj IN in nič drugega na teh sistemih!
 

patopatake

Zelenc'
12. okt 2011
21
0
1
hvala,ja saj mu bom zdaj to razložil,dal sem mu gor igota samo mu trenutno ne zazna niti sd kartice,ma mogoce kdo delujočo verzijo igoja mislim da je 800X480 saj to lahko spreminjam samo bi rabil kaki link na privat za delujočo verzijo

PROSIM LEPO ZA POMOČ

aja radio ni original,kupljen prek internetne strani,..... deluje preko sd kartice rabim samo delujočo verzijo igoja.

hvala
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno: