Mapchanger za iGO Primo (WinCE)

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
36
Ker obstaja podobna tema za Android Primo, mislim, da bo komu tudi tole prislo prav.
Nasel sem external mapchanger za WinCE naprave, kjer ti ponudi ob zagonu 3 moznosti (TopMap, TomTom in Navteq). Ker sam (in mislim da tudi vsi ostali) uporabljam le Navteq in kombinacijo TopMap+TomTom zemljevide, sem prosil Popotnika, naj mi spremeni zapis, da mi mapchanger ponudi tole: "EX_YU" (vsebuje kombinacijo TM+TT), "EVROPA" (Navteq) in "PRAZNO" (vsebuje le basemap).

LINK DO PROGRAMA: MAPCHANGER WinCE

kratka navodila:
1. arhiv razpakiramo direktno na root naprave
2. uredimo si datoteko MapChanger.ini glede na svoje poti do mape content in programa Primo.exe
3. v mapi content moramo imeti 3 mape:
map_nt - naj vsebuje komplet Navteq zemljevidov in datoteko z imenom !MAP_NT.TXT (mislim da vsebina ni vazna, jaz imam NT)
map_tt - naj vsebuje kombinacijo TT+TM zemljevidov in datoteko z imenom !MAP_TT.TXT (mislim da vsebina ni vazna, jaz imam TT)
map_ot - naj vsebuje basemap zemljevid in datoteko z imenom !MAP_OT.TXT (mislim da vsebina ni vazna, jaz imam OT)
4. ce zelimo da se zamenja tudi POI vsebina, naredimo se 3 POI mape (poi_nt, poi_tt in poi_ot)
5. v navigaciji nastavimo namesto poti do programa Primo.exe, pot do programa MapChanger.exe

Upam, da vam je jasno in bo komu prislo prav.
Se enkrat pa bi se rad zahvalil Popotniku za pomoc!
 
Nazadnje uredil moderator:

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
36
No, sem opazil, da je prislo do neke napake. Link ni vec pravi, ceprav vem da je na zacetku bil. Ta, ki je sedaj, nas pripelje do Mapchangerja za android.
Pravi link je: LINK