Mali oglasi: zabavne podrobnosti

damek1a

Pripravnik
13. okt 2007
659
0
16
mb
avto je bolje ohranjen kot nov
hysterical-1.gif

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2493617&show=1
 

vizzzi

Pripravnik
10. okt 2007
370
0
16
Citat:
Uporabnik alcazar pravi:
Lahko izbirate, s koliko kilometri ga želite; seveda je cena temu prilagojena.
bonk.gif



Sem prečekiral njegovo stran - tam ga prodaja s 128kkm. Kilometre vam očitno naštima po želji, če to ni priceless
cheer.gif


Poleg tega da je baraba, je ta tip očitno tud precej zabit!
bonk.gif
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
Človek je skušal bit pošten, pa njegovega avta nihče niti povohal ni. Par dni kasneje je trgu ponudil kar ta hoče in se je znebil verjetno povsem dobrega avta. Zame sploh ni kriv prodajalec ampak trg. Meni se zdi že čisto sprejemljivo to početje.
Pozabil sem napisat,da se je vmes lastnik zamenjal
smirk-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.320
943
113
Titograd
Je foter kupoval neko delovno živinče, si je nagledal neko mareo weekend, cena na netu kao 1500 €, dal bi ga za 1400 €, pa se je šel foter še prej peljati, sam... na enem parkirišču ustavi, preobrne cel avto in najde v predalu 4 dni staro kupoprodajno, na kateri piše da je bil avto kupljen za 900 €
bonk.gif
je peljal nazaj in potem kupil nekaj drugega.
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
sej je prvi tud drugačne barve. sicer pa se ''novejših'' avtomobilov ne smeš več gledat na to da so odbijači drugačne barve, ker so več ali manj na vsakem novem avtu v drugačnem odtenku kot karoserija.
 

alcazar

Pripravnik
3. sep 2007
871
12
18
Slovenia
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Je foter kupoval neko delovno živinče, si je nagledal neko mareo weekend, cena na netu kao 1500 €, dal bi ga za 1400 €, pa se je šel foter še prej peljati, sam... na enem parkirišču ustavi, preobrne cel avto in najde v predalu 4 dni staro kupoprodajno, na kateri piše da je bil avto kupljen za 900 €
bonk.gif
je peljal nazaj in potem kupil nekaj drugega.

Če je bila res kupoprodajna (in ne komisijska), potem cena morda ni realna, ker ponavadi folk po dogovoru kupec/prodajalec napiše gor nižjo ceno zaradi davka.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.320
943
113
Titograd
Zmotil sem se, komisijska je bila. Avto tudi ni bil v nevemkako dobrem stanju, lastnik mutibarič na kubik, tako da verjetno je kar kupil zaradi preprodaje (in ne zato ker mu je avto prevelik, kot je sam trdil).
 

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
Citat:
Uporabnik zomirp pravi:
Citat:
Uporabnik damek1a pravi:
avto je bolje ohranjen kot nov
hysterical-1.gif

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2493617&show=1

z brezstopenjskim menjalnikom...amerika.
cheer.gif

Tule pa men ni čist jasno, kaj je hotel povedat? Amerika verjetno, da je enkraten, to je res, ampak brezstopenjski? Imam enak avto (no, ni enak, ni silverline
redface-1.gif
), enak letnik, multitronic menjalnik. Morda je z brezstopenjskim mislil tega? Ker sam res ne vem, kdaj šalta, razen če gledam obratomer ...
Ampak, podatek, da je bolj ohranjen, kot nov, sploh pa cena ... priceless !! 12700? Sem najprej pomislil, da gre za novejši model, ti imajo takšno ceno. Tale pa je maksimalno vreden 10k ... jebiga, tko to je ...
 
Nazadnje urejeno:

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Kaj se tako obešate na ta "brezstopenjski menjalnik" ?

Saj je čist prav povedal. Lahko bi tudi rekel, da ima samo eno prestavo ali pa da jih ima neskončno
tongue-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
Citat:
Uporabnik mmc pravi:
Internet v vsako vas, en od rezultatov je tudi ta oglas
bonk.gif

prodajem avto vw golf 2 g60 ki je viden na sliki avto je res ohranjen in use full opreme...poraba je min 13l max 25...udobje je kot v ladji res avto je tak kot treba.....samo bi blo treba orediti papirje ker avto je bil iz italije in jaz nisem mogeu zrihtati papirjeu zanj.... avto je res bomba za na cesto ni ovinka da se ga nebi on drža l..saj so zadnje gume 245/50-15 predje pa 225/50-15....res avto je vreden ogleda..lp

hysterical-1.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Evo, da vam povem tole štorijo....Tegale cliota je sodelavec prodal prejšnji teden za 890€¨! Kupil ga je nekdo "za ženo". V nedeljo se je pod lipco prodal drugemu lastniku, sedaj ga pa ta prodaja za reci in piši 1.488€!!
Banda švercerska.....da ne omenim to, v kakšnem stanju je avto, na zunaj lep, po plehom, pa za vsaj 400€ stroškov....(zato, ga je pa pod ceno prodal).

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3173903&show=1
 

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik mmc pravi:
Internet v vsako vas, en od rezultatov je tudi ta oglas
bonk.gif

prodajem avto vw golf 2 g60 ki je viden na sliki avto je res ohranjen in use full opreme...poraba je min 13l max 25...udobje je kot v ladji res avto je tak kot treba.....samo bi blo treba orediti papirje ker avto je bil iz italije in jaz nisem mogeu zrihtati papirjeu zanj.... avto je res bomba za na cesto ni ovinka da se ga nebi on drža l..saj so zadnje gume 245/50-15 predje pa 225/50-15....res avto je vreden ogleda..lp

hysterical-1.gif

"udobje je kot v ladji"
zmaga.gif