Bitcoin-hudičeva valuta.

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Kako zapišem sklic pri sepa nakaziu na bitsamp?

Sklic je recimo CBAEURDEEXXXXX

SI 00 ne prime
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
Priložiš fotko sprednje in zadnje strani osebne in fotko ene položnice na tvoje ime.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Citat:
Uporabnik Peror pravi:
Kako zapišem sklic pri sepa nakaziu na bitsamp?

Sklic je recimo CBAEURDEEXXXXX

SI 00 ne prime

Ko v Bitstampu klikneš deposit in vpišeš recimo neko vsoto denarja, ki jo misliš dat gor in potem potrdiš, a ti ne da samo cifre, pod "Message". Meni da samo cifro in to cifro daš pod namen in spodaj pod referenco daš 00 in naprej v okencu isto cifro, kot v namenu?
Ker drugače pa daš 99 pod referenco in naprej pustiš okence prazno in pod namen daš pač tole, ki si ti napisal.
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.535
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Vceraj nakazoval na bitstamp ob 14:20 dobil mail ob 16:30 da imam denar na racunu...super hitro samo pohvalim lahko
smile-1.gif

Tako sem ujel super ugoddne cene za nakup ....le noc je bila prekratka hehe
 

slo91

Pripravnik
26. jul 2007
435
2
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Peror pravi:
Hvala. Sem zgleda zamudil viberate, v 5 minutah so prodali 12 mio.

10 mio je slo v presaleu, 2 pa danes, tako da je to, ko se oglašujejo da so v 5 min prodali za 12 čisti nateg. Pa to ne leti nate, ker vem, da je to njihova komunikacija.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
kaj zdej...noben ne napiše nič. Ok, do kje mislite poznavalci, da bo šel tokrat BTC pred dipom? In, kaj natančno se bo sedaj zgodilo s tem SegWit2 in Forkom? LAhko to kdo bolje obrazloži?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Ne, tud interneta ne znam uporablat. Bom enga kolega prosil da to nardi, k zna to bolje od mene, pa samo 100€ provizije si bo vzel.
grims-1.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Nekaj btcjev imam itak že dolgo in bom holdal, teh nekaj sem pa sredi septembra kupil po 2.700€ in bom sedaj povlekel nekaj profita ven, da se mi bo fajn zdelo.
cheer.gif
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.945
755
113
Če vlagaš to kaj lahko izgubiš.... v čem je sploh finta jemat ven za piškavih par sto evrov profita ?
Npr. da naredim 5x vložka.... in vzamem ven to kar sem vložil... kaj naj s tem denarjem, če ga že prej nisem rabil ?
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.341
975
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Če vlagaš to kaj lahko izgubiš.... v čem je sploh finta jemat ven za piškavih par sto evrov profita ?
Npr. da naredim 5x vložka.... in vzamem ven to kar sem vložil... kaj naj s tem denarjem, če ga že prej nisem rabil ?

Bemtiš... ti si toplo vodo odkril!

Sem 20 let hodil v službo in kupil stanovanje, avto in naredil rezervo na računu. V bistvo plače trenutno ne porabim oziroma je "ne rabim". Samo problem mi dela, ker se na računu nabira.
redface-1.gif

Ja nič. Grem odpoved dat in v penzijo.

A ja to sem že naredil pol leta nazaj
cheer.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Citat:
Uporabnik igi pravi:
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Če vlagaš to kaj lahko izgubiš.... v čem je sploh finta jemat ven za piškavih par sto evrov profita ?
Npr. da naredim 5x vložka.... in vzamem ven to kar sem vložil... kaj naj s tem denarjem, če ga že prej nisem rabil ?

Bemtiš... ti si toplo vodo odkril!

Sem 20 let hodil v službo in kupil stanovanje, avto in naredil rezervo na računu. V bistvo plače trenutno ne porabim oziroma je "ne rabim". Samo problem mi dela, ker se na računu nabira.
redface-1.gif

Ja nič. Grem odpoved dat in v penzijo.

A ja to sem že naredil pol leta nazaj
cheer.gif

Si ze v penziji?
cheer.gif
cestitam, upam, da bo tudi meni to uspelo cimprej.