Bitcoin-hudičeva valuta.

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
sicer sem na cofound.it slacku, ampak kolk berem status ni šel glih po planih
smile-1.gif
si spravil kaj zraven ?
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Ja nekaj jih je zajbavalo, da so 2x prestavli datum oz. uro začetka. Še zdaj po 2 urah pa ne vidim ali je šla transakcija skozi ali ne, ker je problem s "heavy traffic" na eth omrežju. Verjetno bo komaj jutri kaj več znanega...

Nisem najbolj navdušen, ko vidim s kako lahkoto se zafila omrežje prihodnosti zaradi navala nekaj tisoč uporabnikov
13.gif
Še počasni alter melje hitreje..
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.716
39
48
Katera od borz je kolikor toliko sposobna obvladovati večje število uporabnikov? Oz. katera vam dela OK zadnje čase?
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Zadni mesec sem samo še na Bittrexu, prej pa tudi Kraken, Poloniex in Liqui. Poloniex je verjetno še najbolj obremenjen..
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Najprej sem mislil nekaj vložit, ampak v njihovi temi na btc forumu pišejo večinoma uporabniki s slo uporabniškimi imeni, kar meni osebno (osebno mnenje, da se ne bo kdo naslanjal) nakazuje, da bi radi ustvarili umetno zanimanje. Pa še tole, za moje pojme preveč agresivno spamajo po bitcointalk v ostalih temah, kjer debata teče o popolnoma drugih stvareh in kovancih, torej v temah o byteballs, iota, lisk... uporabniki limajo reklamo, ki jo admini seveda potem pobrišejo.
Glede projekta, pa dvomim, da jim bo tole uspelo, želim pa seveda najboljše
smile-1.gif
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
teh ICO se zdaj pojavljalja kot gobe po dezju, tako, da pazite kam vlagate denar in ne nasedajte zgodbicam o tem kako bo vrednost zrastla 10x plus.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.150
113
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
teh ICO se zdaj pojavljalja kot gobe po dezju, tako, da pazite kam vlagate denar in ne nasedajte zgodbicam o tem kako bo vrednost zrastla 10x plus.
Ti si en tak dobrodelnež, vsem želiš samo dobro.

btw. Iconomi je v par dneh zrasel za 3x.... ni 10x je pa 3x... tako da ja, ne nasedat da bo zrasel za 10x, če je samo za 3x.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Zgleda je bil prevelik naval v prvi uri in moja transakcija za Status ICO ni šla skozi. Še dobro se je izšlo
smile-1.gif
ker ni vse legit, ko je sprva zgledlo.

Ja bo res treba pazit, kam se vlaga denar. Samo kaj, ko ti lahko prodajo v Whitepaper marsikaj, kar potem ni res oz. se izkaže drugače. Ljudi in njihovih namer, ki stojijo za projektom pa itak ne moreš poznat..

Iconomi pa nadaljuje pot proti luni
smile-1.gif
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Na začetku vse raste (pump).... nisem se kaj dosti poglabljal v iconomi... amapk kolko sem na hitro prebral gre za "sklad", ki upravlja s tvojim denarjem in ne za blockchain.

Ali sem kaj spregledal ?

In a ni Iconomi "release" 1.8.2017 ? Na dan ko se bitcoin soft-forka.
 
Nazadnje urejeno:

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Citat:
Uporabnik Rsk pravi:
Čez en teden zaštarta še en slovenski ICO https://suncontract.org
Kaj pravte na tole?

Lp

Če dobijo par miljard, da postavijo svojo infrastrukturo potem ja, drugače pa skoraj nemogoče izvedljivo. Kako bodo prodajali elektriko preko omrežja ki je v lasti države/podjetij?

Ni vsak ICO dober. Prvo se vprašaj ali je to sploh mogoče, potem ali bi ti sam to uporabljal in nato ali je to res toliko vredno. Zadnje čase vsak ICO, ki je na bazi ETH dobi par miljonov v nekaj urah. To je bolj histerija špekulantov, da se pograbi vse ker misli folk da bo bogat čez noč. Ko bodo pa vsi ti projekti začeli zamujat z termini, ker so preveč idealno postavljeni itd. bo pa panika in bo cena vprašanje kakšna. Samo da vas ne bo bolela glava. Vedno vlagajte kar lahko izgubite... Tako kot vlagate delnice v podjetja in naredite raziskavo tako velja za ICO.
 

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
Citat:
Uporabnik Neuromancer pravi:
A ma ta rast ICN kako substanco ali pa gre za klasičen P&D?

Nič substance, razen če je poceni marketing kvalificiran kot substanca.
Rastejo na podlagi špekulacij o prihodnji rasti kriptovalut in morebitni prihodnji implementaciji raznih blockchain idej (mislim, če bi vsaj kateri od ICO res začel implementirat te ideje, ponujal storitev)

Spominja na norijo dot.com obdobja okoli leta 2000. Takrat je bil dovolj web page in malo premišljenega nakladanja. ICO "supporterji" pa spominjajo na one ponavadi pol pismene iz Amway mrežnega marketinga.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Haha ok. Sem investiral v Humaniq, Cryptoping in Peerplays. Pri dveh sem najmajn početvero vložek, brez da bi kaj naredo... Na cryptoping pa še čakam, da se ICO konča.

Tisti, ki so dali nekaj več (beri jurja) v Ethereum ICO so zdaj miljonarji...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Status ICO in količina Tx (transakcij)



Preko Blockfolio appa so naredli velik hype in voila... Zelo pametna poteza, upam pa da je tudi projekt legit, ker zna bit velikega pomena za ethereum in crypto nasplošno.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
Citat:
Uporabnik ginek pravi:
Citat:
Uporabnik Neuromancer pravi:
A ma ta rast ICN kako substanco ali pa gre za klasičen P&D?

Nič substance, razen če je poceni marketing kvalificiran kot substanca.
Rastejo na podlagi špekulacij o prihodnji rasti kriptovalut in morebitni prihodnji implementaciji raznih blockchain idej (mislim, če bi vsaj kateri od ICO res začel implementirat te ideje, ponujal storitev)

Spominja na norijo dot.com obdobja okoli leta 2000. Takrat je bil dovolj web page in malo premišljenega nakladanja. ICO "supporterji" pa spominjajo na one ponavadi pol pismene iz Amway mrežnega marketinga.

malo na pamet?

tole je produkt, ki že laufa, ni pa še public
https://www.iconomi.net/dashboard/#/INDEX

https://www.iconomi.net/dashboard/#/PERFORMANCE