Renault Media Nav Toolbox

I

Izbrisan uporabnik #488

Zaenkrat ne gre, no tistih 100 eru pa boš že zbral 1x na 2 leti, saj zemljevida ne rabiš vsako leto posodobiti, a ne.
 

Hopeless

Zelenc'
10. feb 2013
28
0
1
Maribor
Če sem pravilno obveščen R-link deluje na androidu... Naj me kdo popravi če se motim.
cool-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zdaj sem na 3.0.5 posodobil, pa media tool box tudi.

Škoda, da ni več možnosti nalaganja lastne kml datoteke...

damit...
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Zdaj sem na 3.0.5 posodobil, pa media tool box tudi.

Škoda, da ni več možnosti nalaganja lastne kml datoteke...

damit...

Hehehe...Snecer že junija sem napisal v enem izmed postov, da v novejši verziji Media Nav Toolbox ni več opcije Extras in ni več možno dodajat lastne kml datoteke...jaz sem ostal ravno zaradi tega na stari verziji (3.13.0.5648 )... ((:)

LP B.
 

Audio

Pripravnik
6. avg 2007
241
0
16
ksz

Ali kje obstaja opcija regulacije glasnosti GPS vodiča? Nikjer ga namreč ne najdem
confused-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

S tipkami za glasno in tiho uravnavaš glasnost vodenja.
 

Audio

Pripravnik
6. avg 2007
241
0
16
Shit je, ker mi radio normalno špila, ko se "oglasi" GPS, je pa tišina.
Sem že probal zamenjati jezik, pa ni efekta.
 

Cvirk

Zelenc'
13. okt 2013
3
0
1
Zdravo.

Zanima me ali kdo ve kdaj pride nova verzija navigacije Adria route? Prodajalec mi je rekel da naj bi prišla ta mesec zdaj pa nevem. Zanima me še ali moreš tudi za nadgradnjo navigacije plačat. Primer: jaz imam gor samo Adria route in če zdaj posodobim ali je to plačljivo. Navigacijo pa sem dobil zraven ko sem kupil avto. Prosim za pomoč.

LP
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sedaj si v temi za Renault Medianav, ki ima že vgrajeno navigacijo v armaturi, kaj si ti dobil zraven avta in katerega?

Adriaroute je izšla že konec Avgusta in naslednja verzija bo na voljo komaj prihodnje leto, če sploh bo.

Rabimo malo več podatkov, da vemo kako ti pomagat.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Na Medianav zagotovo nimaš Adriaroute kvečjemu bi lahko bila Monolitka, ki pa ima podatke iste kot Adriaroute.
Karte katerega ponudnika uporablja Medianav pa bodo najbolje znali povedat uporabniki, ki imajo Medianav, posodabljanje kart je pa plačljivo.
 

kva123

Pripravnik
24. dec 2010
198
0
16
Pri Media nav ( Clio IV, Captur, Dacia) je posodabljanje zemljevida 60 dni od nakupa vozila zaston, vendar samo za zemljevide kateri so bili naloženo ob nakupu vozila. Renault Nissan Slovenija za naše področje naroča samo zemljevide bivše Yugoslavije. Media nav uporablja samo Navteq zemljevide. Posodobitev softwarja je zastonj skozi celo dobo vozila. Če želite namesto Adrie imeti celo Evropo, bo treba seči v žep po plačilno kartico in nakazati 119€.
 

Podobne teme