Renault Media Nav Toolbox

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Po končani instalaciji ti vedno piše verzijo sistema , katero si imel prej !
Plus 1.3 je samo nadgradnja navigacije, ostalo se ne spremeni !
Sem že dosti teh naviigacij štimal in nikoli imel nobenih problemov , tako , da res ne vem kaj eni delate! USB ključ ne verjamem da bi
imel kakšno vezo ...

Si imel prej kaj drugega inštaliranega ali čisto na novo?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz še delam po stari metodi, da spremljam "delo"
smile-1.gif

Ziher od 2013 dalje...

Nove karte 2017.10 špilajo bp


 

joegsm

Pripravnik
6. jul 2008
50
0
6
Sem naredil medinav v1.3 na clio 4 - evolution. Vse laufa dobro, edino nimam slo menija v navigaciji, zvok je slovenski, edino meni navigacije je vse v angl. Clio tovarniško ni prej imel naložene nobene mape..sedaj po nagradnji pa jih ima.

Sem tudi probal z lang - samo slovenski nalagat, pa je še vedno meni v angl... ima kdo kakšno idejo?

Hvala
 

joegsm

Pripravnik
6. jul 2008
50
0
6
Vidim da bomber tudi nima slo menija v navigaciji...

Ko se radio prižge imam jaz poleg ikone navigacija na levi strani ikono ECO in ne ikone Mape... Je pa clio expression in nima v osnovi nobenega zemljevida notri...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ima 1.3 omogočen dostop do wince? da na roko skopiraš slo lang not
 

joegsm

Pripravnik
6. jul 2008
50
0
6
NIkjer nisem našel, edino medinav 2.x lite verzija ima to možnost. Sem nekaj gledal po netu, da bi moral prit v skriti menu pa tam zamenjati ikono gumba eco v ikono gumba MAP in se potem nastavi lang.. vsaj mislim da je tak..
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.310
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
očitno slabo berete navodila za instalacijo Medianav plus. Ko imaš enkrat naloženega, torej odklenjenega, vse posodobitve in dodatke enostavno nalagaš iz USB ključka. Če želiš napr dodati jezike in voice datoteke, moraš na usb ključku ustvarit mape

VOICE
LANG

in vanje kopirat ustrezne datoteke. Potem vstaviš ključek v in prižgeš Medianav. Ob zagonu ti javi da bo prepisalo/dodalo xxx novih datotek in počakaš da naredi. Vse je avtomatika. Po končani instalaciji odstraniš ključeč in po ponovnem zagonu imašp na voljo jezike in glasovne datoteke ki si jih dodal. Enako gre z zemljevidi in ostalimi dodatki, torej:

MAP
POI
BUILDING
SPEEDCAM
DEM
 

joegsm

Pripravnik
6. jul 2008
50
0
6
The only exception are the files of POIPERS, VOICE, and LANG LICENSE that are added, and not replace, the existing ones on Medianav.

Sem dal samo slo lang in slo voice..pa voice dela slo..lang pa ostane angl...v navodilih pa pise da se lang ne prepiše..ampak samo doda...
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.310
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
meni ga je spremenilo v SI brez problemov. Spremeni jezik najprej iz EN recimo v IT in šele nato iz IT v SI in bi moralo delat (če si ga seveda dodal). Je pa res da jaz sem vedno delal na Medianav plus verziji 1.3 nikoli nisem nalagal ali testiral višje verzije, ker se mi že ikone in ostalo ne dopadejo. Prisegam na "stock" izgled brez dodatne šminke, zato pa mi je najbolj všeč verzija 1.3, kjer vse izgleda tovarniško.
 

joegsm

Pripravnik
6. jul 2008
50
0
6
Janch dela. Spremenil sem jezik medinava iz slo v ger in nato nazaj v slo...zdaj je tudi jezik navigacije slo...super...hvala.

ps...mam pa tudi medinav 1.3 gor..
 
I

Izbrisan uporabnik #488

1.3 je najboljši, ker vse ostaja tovarniško, jaz bi ga tudi naložil, če ne bi imel že drugačen odklep
smile-1.gif
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Snecer , omogočen dostop do Wince ima vsak Medianav ne glede na to kakšno verzijo imaš !
Le kodo je potrebno vpisat v testni menu, kjer imaš potem neomejen dostop do vsega !
Ni pa priporočljivo za vskega da "brska" po teh menujih
10.gif


20170902233512.jpg


20170902233438.jpg


Glede na to , da se teh kod žal ne da več skrivat ....
 

Podobne teme