Renault Media Nav Toolbox

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Saj zato ne si dajat sile , raje 2x preberi !
Če nisi prepričan , da lahko sam , si raje poišči nekoga , ki ve kaj in kako ...
S kje oziroma z katerega konca pa si ?
 

bomber

Pripravnik
14. maj 2011
93
4
8
Ptuj
lunixfashion.si
Enih 250 km vzhodno od Gorice, okolica Ptuja.
Samo 25 km južno od Maribora :)
Bom naštudiral, ni straha, malo več časa pa bo :)
Je pa navi takšna kot pri snecerju z usb na strani, ne na vrhu.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz ti tega ne bom delal iz preprostega razloga, ker skripta v prvi fazi naredi backup celotnega notranjega "diska" Storage card4, kar pomeni zapis kar nekaj datotek nad 3Gb na USB ključek.

To pa traja več kot 45 minut...
smile-1.gif
prižgan avto.

Morda pri tebi manj, ker imaš samo balkansko regijo, če sem prav gori videl.
 

bomber

Pripravnik
14. maj 2011
93
4
8
Ptuj
lunixfashion.si
Nisem mislil da bi mi delal. Rad nardim kaj sam in ne želim prelagati krivde na kogar koli drugega, če bi se kaj zalomilo.
Nekaj me še zanima. Sedaj sem namestil na medianav plus 1.3 in dal usb v comp. Potegnjene imam najnovejše karte iGO 2016.Q4 HERE Europe Maps. A prenesem datoteke kart z vsemi končnicami kot so not .fbl, .fba, .ftr, .fsp ali samo .fbl kot so zdaj na tem ključku po nadgradnji?
Basemap pa bolje da pustim v originalni mapi, ostalo pa pobrišem? Čeprav sem prebral da basemap nima vloge če so druge mape gor.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Zadeva potek v dveh fazah.

1.
Na ključek skopiraš update.lgu in ga neseš v avto, da zadevo odklene, da ti namesti medianav plus 1.3 in naredi backup, to traja.

2.
Šele potem, ko si zadevo "odklenil" pa vzameš "drug" prazen ključek in gor skopiraš map, poi...

In nato neseš v avto, da naloži nove karte.

V mapi MAP samo fbl, ostale ne bo delovalo.

Basemap pa bo skripta namestila, ker je shranjen na napravi (videl v skripti).
 

bomber

Pripravnik
14. maj 2011
93
4
8
Ptuj
lunixfashion.si
Ko dam usb z upgrade na 1.3 mi zažene postopek in po cca 5 minutah se restarta in da na radio, vendar po pol ure mi nič ne napiše da kaj potrdim, kot je opisano na italijanski strani.
 

bomber

Pripravnik
14. maj 2011
93
4
8
Ptuj
lunixfashion.si
Ko dam usb z upgrade na 1.3 mi zažene postopek in po cca 5 minutah se restarta in da na radio, vendar po pol ure mi nič ne napiše da kaj potrdim, kot je opisano na italijanski strani.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik bomber pravi:
Ko dam usb z upgrade na 1.3 mi zažene postopek in po cca 5 minutah se restarta in da na radio, vendar po pol ure mi nič ne napiše da kaj potrdim, kot je opisano na italijanski strani.

No, zdaj pa nesi ključek z zemljevidi v avto in vtakni pa boš videl, če jih akceptira.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik bomber pravi:
ja

Pa si nesel potem ta USB ključek do računalnika in pogledal kaj je gori? ter si naredil backup ključka?

Ker imaš malo zemljevidov, ti je hitro naredil backup.
 

bomber

Pripravnik
14. maj 2011
93
4
8
Ptuj
lunixfashion.si
sem nesel in je gor naslednje. Čudno mi je bilo da na koncu ni bilo nič za potrditi kot je razlaga na italijanski strani. In če sedaj pred nalaganjem map pogledam v avtu mi še vedno piše verzija media nava 4.0.6
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, backup ti je očitno naredilo, saj vidiš mapo NNG_Plus.

No, naloži nove map, poi, licence in..
 

bomber

Pripravnik
14. maj 2011
93
4
8
Ptuj
lunixfashion.si
Sem update na medianav plus v1.3 posnel in nalagam na youtube. Če bo komu si lahko pogleda in pokomentira kaj gre narobe. Bo pa nalagalo en lep čas ker sem pozabil zmanjšat resolucijo in posnel v full HD
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, nekaj ti ne zaključi kot bi moralo, tam pri 7 minuti.

----------------

Mimogrede, pri drugem ključku ti fali mapa "licence" ....
 

Podobne teme