Renault Media Nav Toolbox

DHR

Zelenc'
24. mar 2014
1
0
1
pozdravljeni.

Ali mi lahko kdo pomaga? USB kluček se v toolboxu ne prijavi na update server. Tri ure že ... validating device content...
Media nav verzija 2.0.9. Toolbox napravo prepozna, na spletni strani sem se registriral... Petkrat že hodil od avta in nazaj, formatiral ključek, izklopil firewall...
Pomoč?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če se dobro spomnim se moreš prijavit tudi v toolboxu, da te potem spusti naprej.

Probaj formatirat USB ključ in potem idi v avto in stisni v avtu na update in potem, ko konča ta ključek priklopiš na Pc in bi moralo iti skozi.
 

Hopeless

Zelenc'
10. feb 2013
28
0
1
Maribor
Kratko vprašanje glede zvoka v navigaciji...Mislite da se da to v MediaNav kako vgraditi?
cool-1.gif


 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Če najdeš tomtom za mips procesor in kupiš menavrus fw

Pol gre,oziroma da najdeš yoda zvok za igo
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz ne
smile-1.gif


Niti še nisem naložil gor novih zemljevidov, da bi preveril Dunaj...

Po moje imam gori še Q3/2013
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
V Q3 če se še dobro spomnim je pravilno Wien, v novejših verzijah pa piše Vieden.

Upam, da je pri Medianav kartah ista napaka, ker sem pisal na Medianav, če lahko preverijo zakaj pride do te napake oziroma, če lahko to javijo tistemu, ki karte izdeluje ali pa mi dajo naslov, da jih lahko kontaktiram.

Če bi bila napaka v Language.zip, potem bi moralo pri vseh kartah pisat narobe, ne pa da v Q3 piše pravilno Wien, v novejših pa naenkrat Slovaško ime Vieden.

Očitno so nekje pri izdelavi kart naredili napako in nastavili napačno kodiranje.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Očitno so namesto da bi dali SL in SK za oba jezika nastavili SK.
Podobno so naredili pri tistem POI za LPG, ko so narobe nastavili in ko si imel na SLO ti je kazalo SK in obratno, samo tisto sem lahko popravil, tukaj v kartah pa ne najdem nikjer možosti, da bi lahko odkodiral in spremenil
frown-1.gif
 

robertto

Pripravnik
4. jun 2014
86
0
6
Ali je kdo od vas na forumu že predelal navigacijo v Clio 4 iz media nav na tomtom? Zelo rad bi posodobil zemljevide pa mi je ful drago. Avto kupljen 2014 in ima zemljevide od Q4 2012. Prosim za link oziroma navodila kaj in kako. Hvala.
 

robertto

Pripravnik
4. jun 2014
86
0
6
Kako se pa karte posodobijo? Z renault aplikacijo sem jih že hotel posodobiti pa je predrago.
 

robertto

Pripravnik
4. jun 2014
86
0
6
Sem šel na menavrus.com/download pa se mi odpre obrazec za prijavo. Kje se pa registriraš?
 

Podobne teme