Akcije letalskih kart

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Sredina julija na Sicilijo.

Domnevam da se mi najbolj splača Trst-Palermo?

Kje naj iščem, moja je nekaj našla med 120-140eur
 

Leti_Ceneje

Zelenc'
23. jun 2013
4
0
1
Pozdravljeni, na FB strani https://www.facebook.com/LetiCeneje najdete vsakodnevne akcije evropskih nizkocenovcev. Na strani je objavljenih mnogo poceni povezav, za lete, ki so obicajno dosti dragi, npr. Kanarski otoki, Portugalska pa najdejo moznosti tudi pod 100e. Drugace pa vecino letov uredijo po nizji ceni, kot bi jo placali na strani prevoznika.
 

blaz92

Zelenc'
26. jun 2013
4
0
1
Dost ugodna ponudba povratne letalske karte do Kube Iz Bruslja za 335€ (vključena taksa in 25kg prtljage). Do Bruslja pa z Wzzairom iz Ljubljane. Samo za rezervacije v naslednjih dneh na spletni strani https://www.jetairfly.com/en
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Veliko ugodnih ponudb iz Ljubljane do Severne Amerike - npr. New York 498€, Los Angels 535€...Chicago, Miami, Mexico City, Montreal, ....
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Ve kdo, če je kaka opcija povratne karte za v Kanado - kamorkoli v Kanado - z nedoločenim časom vrnitve. Razmišljam, da bi ostal v Kanadi nekaj časa in si probal poiskat službo, zato mi karta s fiksnim datumom vrnitve ne ustreza. Je kdo naredil podobno?
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Zanimiva ponudba: kombiniran let Ženeva-Peking-Gradec/Celovec/Dunaj že za 237€! Do Ženeve leti Easjet iz Benetk za 27€ v eno smer.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Iščem karto za San Jose, Costa Rica (SJO), eventuelno tudi katero drugo letališče v Costa Rici. Leti se lahko iz katerega koli evropskega letališča, ki ima možno vezavo s kakimi nizkocenovniki (čeprav zna bit prtljaga problem), ali pa klasika - LJ, ZG, MUC, Marco Polo, Graz, Dunaj, Celovec.

edit: odprta sma tud za opcijo, da si prvi ali zadnji teden na zahodni obali ZDA.
 
Nazadnje urejeno:

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Kateri termin?

Že kakšno leto se dobi karte iz Münchna (z Delto preko Atlante) za okoli 500€, to je verjetno še najboljša varianta.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
aja sem pozabil dopisat, od 13.10. zvečer dalje pa nazaj enkrat po 1. novembru (1.2.3.)

Zaenkrat sem najugodneje našel nekje 570€ po osebi iz Munchna. Sta pa dva postanka. A obstaja možnost, da recimo namesto da prestopiš v atlanti tam ostaneš 1 teden pa potem greš naprej? Je taka karta potem dosti dražja?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Za 500-530 jih zdaj gledama, ko mi dvignejo začasni limit na MC jih boma naročila.

Samo zdaj pa še vprašanje, kako do Munchna prit. Go opti hoče 70€ za obe smeri, je pa varjanta za grema z Adrio iz LJ do Munchna za 120€, pa si tam v eni uri namesto v 4. Kako je pa kaj to zanesljivo, se na Adrio zanašat, da bom pravi cajt v Munchnu? Ker na papirju imama po pristanku v Munchnu še 2 uri časa do leta čez ocean, pa tudi nazaj grede imama dve uri pred letom v LJ pristanek.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Za 500-530 jih zdaj gledama, ko mi dvignejo začasni limit na MC jih boma naročila.

Samo zdaj pa še vprašanje, kako do Munchna prit. Go opti hoče 70€ za obe smeri, je pa varjanta za grema z Adrio iz LJ do Munchna za 120€, pa si tam v eni uri namesto v 4. Kako je pa kaj to zanesljivo, se na Adrio zanašat, da bom pravi cajt v Munchnu? Ker na papirju imama po pristanku v Munchnu še 2 uri časa do leta čez ocean, pa tudi nazaj grede imama dve uri pred letom v LJ pristanek.

Jaz mislim da je bolje letalo, ker so ceste zelo nepredvidljive (pride nesreča->zaprt pas in zamudiš let in imaš celo štalo), kolega je šel prejšnji teden zjutraj ob 6 iz LJ (ob 3h avijon) pa ga zaradi nesreče zamudil :S

A 120€ je povratna? Hmm, če gledaš da daš potem še 2x120€ po osebi (ali dve osebi) prideš na koncu dosti dražje kot aražmaji z "Brnika" ?
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Aha, no potem pa je že računica
smile-1.gif
 

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
kaj pa s svojim avtom? Parkirišče v Münchnu ni predrago, pa še dobra povezava do letališča je.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
gor in dol je cca 800km, gor najcenejš parking je pa za tist čas 50€. 80€ nafte, 50 parking, 40 vinjete pa tuneli... pol je že go opti boljš, pa se ne rabim skrbet, pa cel sesut vozit.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.333
971
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
gor in dol je cca 800km, gor najcenejš parking je pa za tist čas 50€. 80€ nafte, 50 parking, 40 vinjete pa tuneli... pol je že go opti boljš, pa se ne rabim skrbet, pa cel sesut vozit.

Sem večkrat stestiral "opcije" kako do Minhna. Ostal mi je edino še vlak. In kakorkoli obrnem, je avto za mene še najboljša izbira. Sem neodvisen od drugih in to mi pomeni OGROMNO. Zdaj če je je.ba na cesti, potem go opti ni nič na boljšem. In nazadnje sem bil z njimi... Kaj pa vem, sam si vzamem več "rezerve", oni so rekli, eh imate dost. In ja bilo je dovol časa, ampak promet je bil tekoč. Nazaj pa se je zadeva vlekla. Na letališču smo čakali druge potnike, potem smo sproti nazaj grede pobirali še na železniški ene modele. Avto razklopotan in neudoben. Ne vem no, meni ja avto prva izbira, pa tudi če kak dan v Minhnu prespim.