Akcije letalskih kart

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Trenutno nekaj super akcij:
Barcelona-Nova Zelandija 523€, iz Ljubljane prideš preko Benetk do Barcelone že od 100-150€, torej cca 650€ za povratno karto Ljubljana-Nova Zelandija! Ni slabo...

Potem pa ogromno kombiniranih letov za Južno Ameriko - Čile, Peru,Brazilija, ... od slabih 200€ (!!) iz Evrope, za odhod iz Lj dodaj še cca 150€, kar pa je še vedno super ugodno.
 

man007

Pripravnik
20. dec 2007
359
2
18
nori-na-bicikl.blogspot.com
Živjo.

Nujno rabim karte za štiri do Las Vegasa v terminu od 26.4. do 4.5. Polet je lahko iz kjerkoli v bližini. Sem že iskal na skyscanner in sem dobil ponudbe za cca. 900 eur. Ali pozna kdo kakšno cenejšo? S čim manj prestopi.

Hvala.
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik man007 pravi:
Živjo.

Nujno rabim karte za štiri do Las Vegasa v terminu od 26.4. do 4.5. Polet je lahko iz kjerkoli v bližini. Sem že iskal na skyscanner in sem dobil ponudbe za cca. 900 eur. Ali pozna kdo kakšno cenejšo? S čim manj prestopi.

Hvala.

Iz Münchna imaš 25.4. - 4.5. z enim prestopom za 640€, z odhodm 26. nekaj čez 700€, iz Zagreba z dvema prestopoma v tvojih datumih za 828€. Ker se iz Münchna leti s skupino OneWorld (AirFrance, KLM, Delta, ...) poskusi preko Italianske strani AirFrance s kodo BABBO216 (20%popusta na ceno karte brez taks, skupaj nekje v povprečju 10%).
 

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Pozdravljeni.
Rabil bi letalsko karto za Las Vegas 7.4.2013. Povratek 12.4.2013 po 18. uri ali pa 13.4. 2013 kadarkoli. Odhod z vseh okoliških letališč, sicer najraje iz Zagreba, ki je najbližji, drugače pa Trst, Graz, Brnik, ...Mi lahko svetujete, prosim? Vem, da je kratek rok, ampak sem šele danes zvedel glede odhoda.
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Nekaj super današnjih akcij, predvsem za ZDA, leti se iz Münchna (cena za povratno karto):
San Diego (Kalifornija), Phoenix, Washington in Tampa Bay (Florida) 360-375€, Bogota (Kolumbija) 528€
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
VinS tole ko pises akcije....kaj recimo tole za USA velja ob nakupu karte danes ali je kak termin do kdaj velja?

LP
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
posvetu.si

obljavjajo vse top ponudbe.

Bolse kot tukaj na alterju
wink-1.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.717
2.011
113
za šankom
tudi če dobi pa kaj.vsaj nekaj naredi zato.dvomim pa da ima veliko koristi od tega.stran redno prebiram.mi je v pomoč.to mi je pomembno.z nami deli ugodne cene letalskih kart.verjetno da jih zbrska mu vzame veliko časa.če bi bil egoist bi zadeve zadržal zase.pa jih ne.zato mije vseeno če dobi vsak mesec zaradi tega 10000€.
 

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
se strinjam. Če dobi zaradi mene vse zastonj, mu privoščim. Zaradi te strani sem že večkrat letel skoraj zastonj, našel hotele po 1/3 cene, ipd.
Le tako naprej!!
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik Matej pravi:
posvetu.si

obljavjajo vse top ponudbe.



Bolse kot tukaj na alterju
wink-1.gif

Da to VinS piše pa nisi pomislil?


Hehe fail
hysterical-1.gif

hysterical-1.gif


bi bilo fajn, ja. (zaenkrat?) zgolj hobi, od reklam recimo da pride za kakšno kavo na dan pa za stroške gostovanja... Bonuse v obliki (skoraj) zastonj letalskih kart pa moram kar sam poiskati... in jih potem tudi objavim, na žalost ni dovolj časa in denarja, da bi vse sam preizkusil.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.691
349
83
VinS, delaš pa zelo vredu delo in marsikomu prihraniš precej eurov... Zelo veliko ljudi so/smo ti hvaležni...

Tako da lahko imaš tudi vredu občutek, da pomagaš veliko ljudem, kar pa je tudi vredu...
 

Sulc

Fizikalc
22. avg 2007
880
94
28
Skratka,
komur se zdi stran ok in bi rad rekel hvala, naj mal poklika po reklamah na tej strani. Jaz grem zdajle
cheer.gif
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Sulc pravi:
Skratka,
komur se zdi stran ok in bi rad rekel hvala, naj mal poklika po reklamah na tej strani. Jaz grem zdajle
cheer.gif

Sulc, tega raje ne delaj, če te vsebina ne zanima, striček Google je glede tega zelo strog, sploh če je očitno, da samo klikneš na reklamo in potem zapreš okno. Kazen je zaplemba vsega denarja na računu in doživljenski BAN, s tem da pritožbe ni. Če pa te ponudbe zanimajo pa seveda kar...
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Sulc pravi:
Uh,
potem pa upam smo na mietwagen kliknit - za Španijo.

ne, razlike so med Gogolovimi oglasi in oglasi partnerjev. Gogolovi oglasi so označeni z napisom AdChoices in modrim ležečim trikotnikom, tam je plaičo po kliku. Pri oglasih partnerjev (vsi ostali oglasi) pa je plačilo v odstotkih glede na znesek nakupa (s tem da je cena enaka kot če greste direktno na njihovo spletno stran).
 
Nazadnje urejeno:

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik potnik pravi:
se strinjam. Če dobi zaradi mene vse zastonj, mu privoščim. Zaradi te strani sem že večkrat letel skoraj zastonj, našel hotele po 1/3 cene, ipd.
Le tako naprej!!

Da ne bo pomote. Tudi jaz mu privoščim zastonj.... Gre za hobi in delo hkrati in tudi verjamem da letalske družbe že same pošiljajo promocije, me pa pač iz firbca zanima kar sem vprašal !

Keep dooing great job
cheer.gif