Akcije letalskih kart

unfuckable

Pripravnik
18. avg 2007
127
0
16
Iščem relativno ugodno letalsko karto do Londona in nazaj. Grem konec marca in letim gor v četrtek, najugodneje mi je z Wiz-Airom. Problem pa imam dobiti ugoden let za nazaj. Pravzaprav bi moral leteti nazaj v nedeljo ali ponedeljek, lahko Ljubljana ali Zagreb. Kateri ponudniki so še ugodni? Hvala vsem za pomoč!
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Maš še easyija pa ryanair iz trevisa. Na prevozi.org dobiš že za 15€ prevoz do letališča, pa 30€ karta pa si zmagal.
EDIT: Easyjet lei iz brnika, da ne bo pomote. Ko sem pred kratkim gledal karte za London je prišla povratna karta iz LJ v marcu okoli 70€ z easyjetom in 55 z ryanairom. Vsekakor ne plačujte nategnatskih cen raznim 'mujo' prevoznikov do letališč, na prevozi.org sem sam že parkrat prišel skozi zastonj oz. z pol manj € kot bi plačal uradno.
 
Nazadnje urejeno:

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.879
96
48
mb+ -20km
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
KSZ

Bi se našla kakšna "smešno" poceni karta v kakšno večje mesto, ki ni oddaljeno več kot dve uri leta pa da se gre zjutraj in vrne isti dan proti večeru oz ponoči. V bistvu bi šel na pijačo in shopping. Skoraj kamorkoli za dve osebi, najrajši iz Brnika.
smile-1.gif

+2

+3
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Citat:
Uporabnik bero1 pravi:
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
KSZ

Bi se našla kakšna "smešno" poceni karta v kakšno večje mesto, ki ni oddaljeno več kot dve uri leta pa da se gre zjutraj in vrne isti dan proti večeru oz ponoči. V bistvu bi šel na pijačo in shopping. Skoraj kamorkoli za dve osebi, najrajši iz Brnika.
smile-1.gif

+2

+3

+4
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Adria z naslednjim tednom zacne akcijo 90€ za nekaj EU mest.

Sam tole je malo predrago za 1-2 dnevni izlet; Ker če sta dve osebi je to 90+90+ prevoz iz letališča v tujini in tukaj rečmo 10+25; nato pa standardne vstopnice , hrana.... pa si na 300€ za en dan
confused-1.gif
potem dodaš še 100 pa maš ponekod za 7 dni...
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Spet je na voljo nekaj izredno ugodnih kart za bolj oddaljene detinacije, večinoma sicer iz Španije, do kamor pa se lahko precej uodno pride z nizkocenovnici iz severne Italije:

Barcelona-Auckland (Nova Zelandija)-Barcelona 541€
Madrid-Lima (Peru)-London 254€
Madrid-Sao Paolo-Buenos Aires / Lima (Peru)-London (236?) 322€

ter še ena bližnja ponudba:
Ljubljana-New York-Benetke 457€
 

apico

Pripravnik
18. avg 2007
117
0
16
Tale Ljubljana - New York - Benetke mi ni najbolj jasna. A pri LJ-NYC manjka še kak Frankfurt ali Minhen vmes?
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik apico pravi:
Tale Ljubljana - New York - Benetke mi ni najbolj jasna. A pri LJ-NYC manjka še kak Frankfurt ali Minhen vmes?

To je letalska karta, seveda se vmes prestopi - v konkretnem primeru v Bruslju - a ker je to povezan let se ne piše vseh vmesnih postankov. Tudi Barcelona-Auckland se ne leti v enem kosu
smile-1.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.032
113
za šankom
Volotea ima zopet akcijo in sicer za lete do konca julija.
trst-palermo povratna 38€
benetke-krf povratna 38€
benetke-kos povratna 60€
benetke-mikonos povratna 38€
benetke-santorini povratna 38€

za grčijo zelo ugodni leti v špici sezone
 

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Ker sem malce bolj "lev" v iskanju letalskih kart se oglašam. Iščem karte za Barcelono (odhod okoli 22.2., prihod okoli 28.2.). Obstaja še kakšen drug prevoznik kot Ryanair iz Benetk oz. se splača še za kakšno drugo varianto pogledati?

Hvala
smile-1.gif

lp
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.032
113
za šankom
Citat:
Uporabnik TheBizz pravi:
Ker sem malce bolj "lev" v iskanju letalskih kart se oglašam. Iščem karte za Barcelono (odhod okoli 22.2., prihod okoli 28.2.). Obstaja še kakšen drug prevoznik kot Ryanair iz Benetk oz. se splača še za kakšno drugo varianto pogledati?

Hvala
smile-1.gif

lp

tolk lev pa spet nisi da ti ne bi ratalo sem notr zmetat datumov in destinacij

http://www.skyscanner.net/
http://www.edreams.net/
 

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Tolk pa res ne. Nisem še nikoli kupoval letalskih kart pa niti poznam teh strani
smile-1.gif
Tnx
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Zanima me za Moskvo, štriri osebe dva otroka in dva odrasla, letos v času krompirjevih počitnic, konec oktobra. Nizkocenovniki najbrž še ne bodo vozili
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
Ljubljana - London
London - Moskva

Oboje easjet. Z leti iz Gatwicka pricnejo v marcu. Karte so ze na voljo.