V&D d.o.o. (varnost in donos) ter mrežni marketing

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.048
1.457
113
39
In tudi Jure Košir ni ravno neka referenca v finančnem svetu a?

wink-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.573
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
In glede na to kakšna imena nam zaupajo svoje premoženje, športniki, ljudje, ki so javnosti znani. Enostavno vas ne razumem, kako ne privoščite človeku delati dobro delo.
Eden od prvih alarmov. Dejan Zavec je tudi na hrbtu nosil napis Free$all. Danes je še sam ostal nategnjen.
hysterical-1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.530
2.387
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
da te popravim

oto pestner je pametn, ker je z reklamo pač nekaj zaslužil...

Vsaj s svojimi koreninami je nekaj zaslužil
cheer.gif
 

perofero

Pripravnik
27. feb 2013
405
0
16
To me vedno fascinira... koliko je že bilo takšnih dejansko identičnih shem, ki delujejo po istem principu prepričevanja oprančkov, ki nimajo pojma o ničemer razen o tem, da trobijo naprej tisto kar so jim vbili v glavo ultra sposobni vodilni z fenomenalnimi referencami...

Ampak kljub temu, da vsi vemo kako so se končali vsi podobni nategi do sedaj (je bilo večkrat objavljeno v vseh nacionalnih medijih), se še vedno najde ogromno pohlepnih ljudi, ki vložijo/podarijo po več 10k€...
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.048
1.457
113
39
Slovenija je raj za tako...gledano v svetovnem merilu so ljudje zabiti in hkrati imajo kar veliko nečesa, kar jim lahko vzameš!
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.048
1.457
113
39
Pa narobe so nas učili...v Sloveniji "gre osel neštetokrat na led, bolj se mu vdira, hitreje se vrača, ker zaj pa mi ziher mora ratat"
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
perofero enostavno bi te prosil, če mi odgovoriš na vprašanje. Če si zastopnik največjih svetovnih imen kot so Fidelity, JP Morgan, Templeton, če zastopaš zadeve, ki so preživele svetovni vojni, borzne zlome, če si na Slovenskem trgu prisoten že 13. leto (res, da so potrebovali svoj čas, da so prišli do imen, kot jih zastopajo danes), kaj se je tu dogajalo pred leti nevem, vendar vem, da je danes vse tako kot treba, tako da prosim te povej mi kdo je tukaj opranček? Morda ti, ki varčuješ v nogavici ali na banki? Po tvoje je tako pametno plemenititi sredstva? Vem da je bilo na našem tržišču veliko poncijevih shem, večina je ljudi privabljala pod pretvezo valutnega trgovanja oz forexa, zavedam se vseh teh stvari, vendar zakaj vse mečete v isti koš, če zadeve sploh ne poznate? In športniki, estradniki, bivši ministri itd. nam zaupajo svoje prihranke, ker jim je vseeno za lasten kapital ali kako? Dajte se malce umirit s tem nakladanjem no!
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Lahko da si clovek z vrednotami, nedvomno pa je, da si ali izjemno naiven ali pa izjemno pokvarjen. Pri slednjem je skoda nadaljne analize pri prvem pa bi bilo za preverit ali si le neinteligenten ali pa naivnost izvira iz cesa drugega.

Dojemi, da zastonj kosila ni. In se vprasaj zakaj se ti in tvoji kolegi ukvarjate z iskanjem novih vlagateljev namesto, da bi se kaj naucili o trgovanju z valutami. Saj je to vas core business ane?

To je isto kot da bi nas prepriceval kako uspesno zdravite raka in vsi uzivate v tem pocetju. Samo da ti na firmi ne razlagajo nicesar o zdravljenju raka ampak o tem kako cimvec pacientov pripeljat.

In na koncu boste uboge pare kot si ti na zaslisanjih na policiji razlagali, da vi nic niste vedeli (ovadeni boste pa vsak za ene 20 goljufij v povprecju, tanajboljsi pa se za par deset vec)....no seveda boste na koncu zaslisanja vprasali, ce lahko prijavite, ker vam ene 20 ljudi stalno grozi, da morete denar vrnit.

Sej po svoje si zrtev ves, dejansko si zaveden ampak neopravicljivo je pa to vehementno pametovanje in pljuvanje po vsem kar ne pase pod okrilje vase piramide.

Pa koga brigajo znana imena?! Zadnjic je Oto Pestner na tv javno reklamiral vedezevanje preko SMS. In? Pac je tudi on zabit, nic tragicnega. Razmisli o selitvi v avstralijo. Ker ko bo denar sel papa te tvoji "vlagatelji" ne bodo ravno lepo gledali na ulici.

467716-post_slo.gif


Peter: kakšen komentar?
grims-1.gif
 

perofero

Pripravnik
27. feb 2013
405
0
16
Poglej jaz osebno imam razpršene naložbe. Star rek pravi, da ne nosi vseh jajc v eni košari... del mojih naložb je trenutno tudi v Templeton in Eurizon Capital skladih, nekaj v delnicah in nekaj na depozitih. Pri vseh bankah in vzajemnih skladih je vse popolnoma transparentno in za njimi stojijo ustanove z milijardami kapitala ter odličnimi bonitetnimi ocenami.

Zakaj si ti in tebi podobni opranec? Zaradi tega ker trobiš naprej samo tisto, kar so ti tvoji mentorji in 'veleumni vodilni' vbili v glavo. Ko te vprašajo kaj izven tega kar si naučen pa se začne spuščat megla... začne se mutit in lajnat o tem kako imate najboljše strokovnjake na trg (kdo so ti strokovnjaki?), kako smo drugi paranoični, ker ne verjamemo vsakemu kljukcu, ki mi prodaja nekaj kar je zelo podobno ponziju in nima zadaj nobenega konkretnega kritja...

Poglej takšnih kot si ti je bilo že ogromno, tako da si ne ženi prevč k srcu. In vedno se je dogajalo to, da so te prepričevali, da ne da to je res popolnoma drugače kot vsi nategi do sedaj... eno in isto vedno. In čudi me (ali pa ne), da ljudje še vedno nasedajo. Ampak k sreči obstajajo danes forumi kjer se takšne sumljive investicije secira in se prej ali slej izkaže, da je vse skupaj zelo/preveč tvegano ali celo popolni nateg. S tem se komu, ki ni tako poučen o teh zadevah, prihrani kakšen € ali nekaj 10k€.
 

9999

Pripravnik
28. jan 2013
30
2
8
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Lahko da si clovek z vrednotami, nedvomno pa je, da si ali izjemno naiven ali pa izjemno pokvarjen. Pri slednjem je skoda nadaljne analize pri prvem pa bi bilo za preverit ali si le neinteligenten ali pa naivnost izvira iz cesa drugega.

Dojemi, da zastonj kosila ni. In se vprasaj zakaj se ti in tvoji kolegi ukvarjate z iskanjem novih vlagateljev namesto, da bi se kaj naucili o trgovanju z valutami. Saj je to vas core business ane?

To je isto kot da bi nas prepriceval kako uspesno zdravite raka in vsi uzivate v tem pocetju. Samo da ti na firmi ne razlagajo nicesar o zdravljenju raka ampak o tem kako cimvec pacientov pripeljat.

In na koncu boste uboge pare kot si ti na zaslisanjih na policiji razlagali, da vi nic niste vedeli (ovadeni boste pa vsak za ene 20 goljufij v povprecju, tanajboljsi pa se za par deset vec)....no seveda boste na koncu zaslisanja vprasali, ce lahko prijavite, ker vam ene 20 ljudi stalno grozi, da morete denar vrnit.

Sej po svoje si zrtev ves, dejansko si zaveden ampak neopravicljivo je pa to vehementno pametovanje in pljuvanje po vsem kar ne pase pod okrilje vase piramide.

Pa koga brigajo znana imena?! Zadnjic je Oto Pestner na tv javno reklamiral vedezevanje preko SMS. In? Pac je tudi on zabit, nic tragicnega. Razmisli o selitvi v avstralijo. Ker ko bo denar sel papa te tvoji "vlagatelji" ne bodo ravno lepo gledali na ulici.

467716-post_slo.gif


Peter: kakšen komentar?
grims-1.gif
467716-post_slo.gif

467716-post_slo.gif
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.958
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
@Peter

"Marko Gorjanc led many companies through processes of complex negotiations, restructurings, international expansion and trading on capital markets."

Marko Gorjanc je bil nekaj let zaposlen v JU, nekaj let v HermesSoftlabu, potem je bil s.p., sedaj je pri vas. Njegova profesija je pravo.
Mojca Cvetko sales director at Luxuris Commodities - pravnica v Peku
Grega Simonič Vodja izobraževanj at Luxuris Commodities - neverjetno tudi pravnik
Rok Samotorčan Asian Pacific Sales Manager at Luxuris Commodities - nič o izobrazbi in predhodnih zaposlitvah
Primož Pirc Key Account Manager at Luxuris Commodities Mauritius d.o.o. - Stanovanjski sklad:) Za razliko od prejšnjih ekonomist. Nekako ni znan po veliko uspehih v FX poslih

Lahko bi jih naštel še nekaj (tudi oba ITjevca)


Kdo sedaj tu dela posel?

Mimogrede tudi Apollo dela v enem izmed bolj poštenih podjetij v Sloveniji, kaj v Sloveniji, na svetu. Pa verjetno ni zadovoljen z vsem kar počnejo njegovi šefi, zato (ne poznam ga) ker ima vedno odprte oči:)
 
Nazadnje urejeno:

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
A je Apollo sluzbo menjal?
smile-1.gif


In, op.a.: Primoz Pirc je bil pred stanovanjskim skladom Direktor Prodaje na Si.mobilu...
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Apollo8 še 1x, od leta 2000 smo na tržiču, skoraj desetletje so čakali, da jih je konkurenca (državne firme: nlb, triglav, merkur) spustila zraven, takrat so vstopili na tržišče po slovenski zakonodaji, tudi z novim slovenskim imenom, ne več avstrijskim. Naša reklama so v večini priporočila zadovoljnih strank, če vse povprek nategujemo, kako delujemo že 13 let na slovenskem tržišču? Mi prosim ti odgovoriš na ta vprašanja? Jaz nekaj vaših prispevkov sploh nisem do konca prebral, se opravičujem, ker me je začela boleti glava od neumnosti in izmišljotin, po resnici povedano. Luxuris s sedežem v DUBAJU, za naše vlagatelje opravlja posle, kot sem omenil v posel gre samo z 2% vloženega denarja, pri vsakem poslu pa se gleda le zadnje 2 decimalki (primer: 1,3923) gleda le 23, tako da tudi če je minus, je to zelo zelo majhen minus. V sedmih mesecih smo za naše vlagatelje naredili že 33%, obljubljamo jih 35% v 15. mesecih. Mater smo pa res tapravi nateguni, fantje dajte se raje kakega dela lotit, kot pa se spravljat na poštenega človeka, ki želi drugim delat dobro, zraven pa tudi sam seveda nekaj imeti od tega.
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
pa še nekaj, banke so največje udeleženke valutnega trga, torej one zase to lahko počnejo, mi pa za vlagatelje ne smemo? Al se banka tukaj samo boji, da ne bo bog ne daj preveč ljudi naenkrat izvedelo za nas in bodo banke ena za drugo propadle? Pa če boste kar nekaj na pamet blatili podjetje, nebi bilo slabo pravno reagirati. Ne želim vam groziti, vendar samo povem, da res težko prenašam neresnice, tako da se prosim umirite.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.048
1.457
113
39
O šit stari moj, tebe pa so speglali...

- kdo koga ni kam spustu? Iz strahu pred konkurenco je nekdo reku, ne fantje ne smete firme odpret? Hehe..
- banke da bi propadle, ce bi prevec folka za vas izvedelo..jaooo! Se ti zdi da se katera banka v slo prezivlja s forexom in investicijami? Še za svojo osnovno dejavnost, pufe, ne znajo poskrbet!
dejansko forex nikol ni bil mislen za delanje denarja, ampak za izmenjavo valut...ampak pustmo to...
Pa ti ves da so %, ki jih obljubljate visji kot jih kak goldman sachs z armado insiderjev ne dela...?
In..please man...kaj si ze omenjal..templeton, pionerr..to mas prakticno za vsakim voglom...skladi kot skladi pac, nic ekstra.

lej..pac ste mrezni marketing na steroidih...leta nazaj ste turili folku mislim da neke tilia nalozbene police v nekih mali in veliki sparovcek fintah, pa nekih 900 eur minje 1x ena francka hotla kasirat da pristopim k najboljsim skladom na svetu, po parih vprasanjih pa je skor tekla stran od mize...in zadnja leta zlato vsem tetam in bratrancem...da ne omenjam kao ladijske sklade ki bodo razturali, pol pa je slo vse v 3 krasne...

Mozno da imas res samo zamegljen razum..zato se vprasaj:
Te zgodbe, katere firme so prezivele 2 vojno...prakticno vse..!
Kdo je koga oviral pri prihodu v slo? Nihce...so pa redno bila izdana opozorila ATVP, da se dela po kavbojsko...
Je mozno da neka bogu neznana firma z par 'studentskimi' traderji dela vecje donose kot kaksna investicijska banka z armado analitikov, miljardami na racunu?
Zakaj dubaj, zakaj mavricij?
Lej...ce se nekdo oblece v fancy obleko in se slika s pusnikom (ta sele ima ene zgodbe za sabo..) in kosirjem še pa to res ni garancija za prav nic...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.465
113
Jaz pa nisem še slišal za nobeno vašo zadovolno stranko. Kako to, če jih je po tvojih besedah ogromno
confused-1.gif
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.048
1.457
113
39
In prosim ne mi odgovorit da ima nek športnik iz lendave pri vas 100 eur vplacanih...nismo na onih vasih tedenskih sestankih!
In ne mi rect da ne vem o zadevah in da sm zaplankan ker mam kao dnar na banki..in to oni zlobni, ki je vam faus...ker..res ne ves kje ga imam ok?!
In ne mi rect (kot te naucijo pr vas) da sm nevoscljivc in da me ne smes poslusat...
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
to sem napisal zato, da boš spet imel kaj za pripomnit, vem da banka bolj težko propade, razen če je to komu v interesu. Ti kar veselo rjovi naprej, na vsak način bi rad ljudi prepričal, da ne delamo dobro kajne Uncle sam. Ti kar lepo svoj denar še naprej plemeniti v nogavici, predalu ali banki vredu? Nas pa za božjo voljo prosim pusti že pri miru, kot da ti kaj hočem, kot da vas vse vabim varčujete pri nas. Daleč od tega! Delujemo kot sem že povedal po priporočilu zadovoljnih strank (najboljše priporočilo) Nisi slišal še za nobeno zadovoljno stranko? Bolj sprašuj poznane ljudi, slej ko prej boš naletel na kakšno. A lahko debato že zaključimo, zaklenemo karkoli, enostavno ne bom več trpel izmišljotin!