V&D d.o.o. (varnost in donos) ter mrežni marketing

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Ti si res spran model.

Luxuris sploh se ne obstaja 15 mesecev, tako da stranke to nč ne dobivajo [cenzura].

Sploh pa ne vem v kaksni vlogi si ti v povezavi z luxurisom. Kaj tocno ti naredis ce jaz recem da bom dal denar?

Jst predlagam da moderator zbriše te driskarije od Petra.
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
fantje, ko sem prvič zašel na forume, priznam da me je kar malce stisnilo kaj vse ste pisali, da sem tudi vse preveril pri svojem mentorju, ki je v podjetju že vrsto let, vse je le ena grda igra državnih podjetij, ki enostavno ne prenesejo izgubljanja varčevalcev po tekočem traku, ljudje pa pišejo o naivnosti in nevem kaj še vse, oglasite se raje pri nas, če poznate koga, ki dela z nami, poglejte kdo vse od znanih slovencev je zaupal upravljanje premoženja nam, pa se vam bo morda le kaj posvetilo v vaših "pametnih" glavah pa veselo nakladanje še naprej.
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Matej v katerem podjetju si pa ti zaposlen, da tako vpiješ name? Kaj sem ti naredil? Luxuris je v Sloveniji od novega leta, ljudje lahko 24 ur dnevno spremljajo kaj se z njihovim denarjem dogaja, če ti vidiš, da zadeva deluje, menda denarja ne boš ven jemal? Mimogrede, preden so se glavni pri nas odločili za ta produkt, so ga 4 leta imeli pod drobnogledom in opazovali, moram te razočarat, predvideni donos je bil vedno dosežen, včasih celo presežen, tako da dragi Matejček, ti se še kar naprej veselo razburjaj, mi imamo čisto vest, delamo dobro za ljudi in mi gre tole pisanje na pamet, v tri dni, brez kakršnih koli argumentov že pošteno na živce veš!
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.792
4.301
113
Peter34:
tvoje izjave in prepričanja delujejo res kot da so te na polno napumpali, koliko je vse oh in sploh in tukaj gos se prekarjat z uporabniki nima smisla, škoda tojega in njihovega časa, večji del jih je apriori nasproti vsemu, čeprav niso ne poizkusili, ne preverili stvari in je vse kar oni ne delajo nateg itd... nasploh prvi odziv tukaj gor da je nateg, čeprav mogoče ni...

Predlagam da svoje izkušnje deliš s tistimi in takim ki imajo sredctva da bi vložili v take stvari, kot prvo pa tudi sam vloži vsaj minimalen znesek in boš potem videl kaj je res in kaj ne...

Matej pa dela samo Triglav, ker vse ostalo je nateg in ne dobiš nič, razen Triglav vsem vse da in še celo več...

Pa srečno
cheer.gif
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Triglav vsem vse da, resno? Pri nas si v 20 25 letih narediš DEDNO glavnico, živiš od pozitivnega stanja obresti, kar si boš pa pri triglavu privarčeval za penzijo oz za razliko do penzije, pa bom malce kruto rekel, če ne želiš, da ti bo denarja zmanjkalo moraš umreti prej kot v 5. letih po upokojitvi. Napumpali so me? Nevem od kje ti to, sem odrasel moški, sposoben razmišljati z lastno glavo, videl sem papirje, dokaze, kdo pri nas varčuje, sam tudi vlagam pri njih, enostavno mam malce jezen na vse te laži, ki so jih ljudje sposobni napisati preko forumov. To je vse.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
Triglav vsem vse da, resno? Pri nas si v 20 25 letih narediš DEDNO glavnico, živiš od pozitivnega stanja obresti, kar si boš pa pri triglavu privarčeval za penzijo oz za razliko do penzije, pa bom malce kruto rekel, če ne želiš, da ti bo denarja zmanjkalo moraš umreti prej kot v 5. letih po upokojitvi. Napumpali so me? Nevem od kje ti to, sem odrasel moški, sposoben razmišljati z lastno glavo, videl sem papirje, dokaze, kdo pri nas varčuje, sam tudi vlagam pri njih, enostavno mam malce jezen na vse te laži, ki so jih ljudje sposobni napisati preko forumov. To je vse.

Imaš osebno premoženje, s katerim bi jamčil za donos? (in seveda ob uspehu pobral velik delež dobička) Koliko denarja si že vložil sam? 90.000?
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
vlagam 100€ mesečno v paletno najbolših skladov na svetu (naši poslovni partnerji) templeton, pioneer...10.000 pa bom vložil v luxuris prihodnji mesec, trenutno mam prihranjenih malce več kot 9500, vložil sem pa tudi 5000 v infrastruktiro in ne, nisem tak bedak, da bi koga prepričeval v to ali da bi sam vlagal, če zadeva ne bi bila delovala!
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
sicer pa pametnjakoviči dajte se nehat smešit tu po forumu no pa se že oglasite na podjetju pa prepričajte sami, koga zastopamo, kdo so naši varčevalci in podobno, ampak ne bi bili pravi Slovenci, če ne popljuvate vsake stvari, čeprav nimate niti najmanjšega pojma zakaj se gre. Smešno po eni strani, vendar po drugi, veliko potencialnih varčevalcev pada na vaše finte, sami pa verjetno delate za kak nlb, triglav, kd ljudem obljubljate čudovite donose med 1 in 3% letno, kakšna banka ki resnično potrebuje denar, obljubi celo 4%, pa varčevalcem poveste tudi, da je realna inflacija med 5 in 6% letno, da ni le 3% kot trdi statistika, tako da jim dejansko s svojimi "super donosi" v resnici delate minus? No seveda ne bo nihče priznal, da dela za državna podjetja, ki spet tržijo vsaka produkte od svojih, kd kdjeve, triglav triglavove, mi smo pa neodvisni finančni svetovalci in smo na strani ljudi. To je razlika med vami in nami. Na vsak način nas želite prikazati v slabi luči, vendar dejstva in številke govorijo sama zase, veliko sreče v prepričevanju, vendar ljudje so z vsakim dnem manj naivni.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Zakaj potem ti tu sploh še smetiš? Če ti tako dobro gre, ne rabiš vlagateljev, še manj pa prepričevat neke uboge pare na forumih, ki delajo kot živina za "400 EUR na mesec". Pojdi raje izbirat barvo ferrarija...

Ljudje so res vsak dan manj naivni, a ne v smeri za katero ti upaš.
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Čakaj malo, če ne razumeš ideje multi level marketinga, če ne veš da se selimo še na države bivše sfrj in zato tudi potrebujemo nove ljudi, vlagateljev ne iščem tu gor, pravim le, da bi bilo bolj primerno, da se prej ljudje prepričajo o nečem, šele potem pa to zadevo blatijo po forumih. Vi pa kar veselo čez nas na holja dri nobeden nič ne ve, delate se pa kot da imate najmanj doktorat iz financ, tako da mislim da je bolj na mestu stavek, da se vi malce umirite s svojimi lažmi in zavajanji!
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
ti se kar norčuj fantič, saj bo še prišel čas slej ko prej, ko boš spoznal, da živiš v zmoti
 

KKK

Pripravnik
18. maj 2009
897
0
16
Poslušaj gospod Peter; reference in rezultati tvojega podjetja so enaka, kot pri Top shopu, ki nam ponuja "vrhunske" izdelke, čisto nič ni , kar bi se lahko kjerkoli preverilo. Tak da ne nateguj folka na tako naiven način, smo v Sloveniji že dali malo več skozi:

Citat:
Zmagovalna stran Forexa

Pričakovane donose ustvarjamo z aktivnim trgovanjem na najbolj likvidnem trgu na svetu;
Zagotavljamo popolno transparentnost poslovanja;
Uporabljamo mehanizme za obvladovanje tveganja in zagotavljanja varnosti vaših sredstev;
Nudimo podporo naših strokovnih analitikov in svetovalcev.

Kateri je ta, najbolj likvidni trg na svetu? Naj ugibam al verjamem? Komu pa?

Reference vaših strokovnjakov:

Citat:
Marko Gorjanc je vodil številna podjetja skozi procese zahtevnih pogajanj, prestrukturiranj, mednarodnih širitev in trgovanj na kapitalskih trgih.

Katerih, za boga milega? A je tako težko napisat eno tako firmo, vsaj? Vsak iskalec zaposlitve, ki piše svoj CV, bi zmogel napisat vsaj eno konkretno ime, da izboljša svojo kandidaturo.

Družbena odgovornost:

Citat:
Družba Luxuris se je pridružila pobudi »Siti besed / September 2013« in Zvezi prijateljev mladine podarila denarna sredstva z namenom, da v naših šolah od letošnjega septembra ne bo več lačnih otrok. Zaradi vse večje finančne stiske in spremenjenega zakona o uravnoteženju javnih financ je namreč vse več socialno šibkih družin, ki svojim otrokom ne morejo več zagotoviti šolske malice.

Koliko? 1 EUR, 2 EUR, 100.000,00 EUR?



Vse lepe besede pa nekaj v oblakih, nepreverljivo.

In bistvo vsega, zaradi česar sem osebno previden: Mauritius.

Potem pa zmerjaš tiste, ki ne verjamejo takemu reklamiranju. Tudi ne vemo, ali si res osebno kaj vložil, al tudi samo barvaš oblake. Promet in dobiček družbe pa je itak viden v letnem poročilu, objavljenem na AJPES-u

S spoštovanjem!
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
@peter34: Nategun z opranimi možgani, prosim lepo odstrani se v svoj peskovnik.
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Nategun, ko deluješ v enem izmed bolj poštenih podjetij v Sloveniji, kaj v Sloveniji, v evropi, sram naj vas bo, da takšne pišete, sram! Na internetu se ne najde konkretnih podatkov zaradi konkurence, ti pa predlagam, da če/ko boš našel kakšnega zaposlenega pri nas, da ga vprašaš vse od a-ž in tudi na vse boš dobil odgovor. Priznam ne vem koliko je Luxuris podaril Zvezi prijateljev Mladine. Sam varčujem v podjetju, zakaj bi počel nekaj, čemur ne bi zaupal 100%? Ne razumem, sem človek z vrednotami, na začetku sem si dolgo časa vzel, da sem preveril, če je res vse čisto in enostavno je, tako da res nimam ene stvari za pripomnit čez podjetje. In glede na to kakšna imena nam zaupajo svoje premoženje, športniki, ljudje, ki so javnosti znani. Enostavno vas ne razumem, kako ne privoščite človeku delati dobro delo.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.675
6.234
113
Lahko da si clovek z vrednotami, nedvomno pa je, da si ali izjemno naiven ali pa izjemno pokvarjen. Pri slednjem je skoda nadaljne analize pri prvem pa bi bilo za preverit ali si le neinteligenten ali pa naivnost izvira iz cesa drugega.

Dojemi, da zastonj kosila ni. In se vprasaj zakaj se ti in tvoji kolegi ukvarjate z iskanjem novih vlagateljev namesto, da bi se kaj naucili o trgovanju z valutami. Saj je to vas core business ane?

To je isto kot da bi nas prepriceval kako uspesno zdravite raka in vsi uzivate v tem pocetju. Samo da ti na firmi ne razlagajo nicesar o zdravljenju raka ampak o tem kako cimvec pacientov pripeljat.

In na koncu boste uboge pare kot si ti na zaslisanjih na policiji razlagali, da vi nic niste vedeli (ovadeni boste pa vsak za ene 20 goljufij v povprecju, tanajboljsi pa se za par deset vec)....no seveda boste na koncu zaslisanja vprasali, ce lahko prijavite, ker vam ene 20 ljudi stalno grozi, da morete denar vrnit.

Sej po svoje si zrtev ves, dejansko si zaveden ampak neopravicljivo je pa to vehementno pametovanje in pljuvanje po vsem kar ne pase pod okrilje vase piramide.

Pa koga brigajo znana imena?! Zadnjic je Oto Pestner na tv javno reklamiral vedezevanje preko SMS. In? Pac je tudi on zabit, nic tragicnega. Razmisli o selitvi v avstralijo. Ker ko bo denar sel papa te tvoji "vlagatelji" ne bodo ravno lepo gledali na ulici.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.675
6.234
113
Ne. Potem spada v kategorijo pokvarjenih...ker je zaskuzil s tem da pomaga nategovat naivneze