V&D d.o.o. (varnost in donos) ter mrežni marketing

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
fantje, saj vas razumem, da je težko gledati nekoga, ki posel opravlja, tako kot je treba, ki ima za poslovne partnerje sama največja svetovna imena, eden je rekel, da kliče po imeniku, torej se tudi ukvarja s financami, pa nas je prišel malce popljuvat, tako boste počeli non stop, saj vam nič ne zamerim, jasno boli, da ljudje počasi prehajajo na sodoben način varčevanja, ne več tradicionalno, nogavica, predal, banka...banke grozno potrebujejo denar, zato nas verjetno tako prezirate, ljudi pa vedno manj. Kdor je dober gospodar, se nima česa bati, vi kar pljuvajte in že v naprej obsojajte, luxuris dela super, spremljaš monitoring 24ur dnevno preko pametnega telefona ali računalnika, pri nas delamo za špekulativni trg maksimalno varno s stop lossom normalno, saj se denar zaupa v upravljanje vodilnim traderjem na zemeljski obli, ljudje celo povečujejo začetne vložke, tukaj pa debata kako nam nič ne dela pa saj to ni res, no saj sem v Sloveniji, lahko bi se že navadil. Pa članek v financah, kaj točno je kdo izgubil pri našem podjetju? Kakšen dokaz bi prosil.
 
Nazadnje urejeno:

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
za njih ne vem, za nas pa sem 100% prepričan, da ni govora o nobenih ponzijevih shemah oziroma piramidnih sistemih, dragi Matej, ne bi škodilo, če bi se najprej pozanimal, šele na to pa zadeve objavljal javno po forumih.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.670
3.558
113
Daj reci kaj svojega no. Nekaj kar ni 100x prežvečena in izpljunena floskula. En stavek, ki te ga ni naučil guru motivacije v kisloprešvicani birmanski obleki.
crazy1.gif
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Spet neki vodilni traderji na svetu? Pa ne moreš no... In kdo so poslovni partnerji luxurisa, ki so "največja svetovna imena"? Banka, pri kateri imajo račun?
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Kaj pa porečeš na to:

Citat:

Pri vloženih 32k je po petih mesecih "Balance" enak 36k, "Equity" pa 16k (v HTML izpiskih je equity 36k). Če prav razumem, je torej po petih mesecih donos -50%?

In pa povzetek članka iz Mojih Financ:

Citat:
Bolj ali manj se zgodba nekega podjetnika, ki je vložil in jim omogočil vpogled v poročila sklada s tisto, ki jo je predstavila Mojca. Jeseni vložek 30000 € v LMAP produkt (to je prejšnji, ker zdaj majo kao boljšega LMAP Win). Poročilo 27. maja Equity = 9200 €. Balance pa 35633 €. Oni to interpretirajo, kot skoraj 20 % profit na vložek, po besedah Pušnika, je za stranko pomembnejša knjigovodska vrednost (balance), kot pa tržna vrednost (equity).

Nekdo ne loči med equity in balance, ali pa se dela neumnega. Ti ločiš?

Vir
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
O luxuris smo ze pisali...

Ma kaki harvard, princeton fantje...in investicijske banke z armado analitikov in kupom insiderskih povezav...to sam prides v slovenijo in vlozis v neko stvar ki ima stop loss nastavljen pa je hehehe...
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Ja hehe..ker se z denarjem (oz vecino njega) sploh ne trejda...

Pa glede stop lossov...to je spet ena fensi beseda za rajo..kot par let nazaj forex
smile-1.gif


V teoriji se slisi dobro ja..kao da no mors v minus..v teoriji pa je pocasna pot v izgubo...ker tisti ki se malo spoznate veste, da pri vecjih novicah in premikih market makerji vidijo kje so nastavljeni stopi in na brzino ruknejo v tisto smer, da te vrze iz pozicije, potem pa zasiba v 'pravo' smer...

Ampak to tistih ki bi jih moralo, ne zanima
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
383
0
16
Moramo razumeti te tržnike. Od vsake ovčke, ki jo pripelje, zasluži več ko delavsko plačo. Potem, ti mora biti jasno, zakaj tako agresivno tržijo.
grims-1.gif
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
odkar jaz sodelujem z njimi, ljudje samo profitirajo, vi laiki pa se raje pridite prepričat, če poznate koga, ki sodeluje z nami naj vas povabi, se sami prepričajte in potem šele pametujte na forumu, lepo prosim. Lp
 

krentip

Pripravnik
26. dec 2010
440
0
16
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
odkar jaz sodelujem z njimi, ljudje samo profitirajo, vi laiki pa se raje pridite prepričat, če poznate koga, ki sodeluje z nami naj vas povabi, se sami prepričajte in potem šele pametujte na forumu, lepo prosim. Lp

Nikoli mi ne bo jasno zakaj nekateri sploh iščete vlagatelje sisteme, ki vsako leto prinašajo hude dobičke. Vzemi posojilo, daj svojo hišo pod hipoteko in boš dobro živel do konca svojih dni. Če pa želiš ljudem samo pomagati pa imaš na netu veliko zgodb ljudi, ki nimajo takšne sreče v življenju kot večina ljudi tu gor. Pomagaj njim z direktnim nakazilom.
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
meni pa ne bo jasno, kako ljudem ne moreš dopovedat, da če si poslovni partner najboljših, največjih, najbolj uglednih itd...da tam dejansko razultati tudi so, dajte si kdaj tudi kakšno zadevo raje prebrat, uporabljat lastno glavo za razmišljanje...ti bi pa raje posojilo vzel in ga celo življenje odplačeval, po možnosti še brez strehe nad glavo ostal, kot pa denimo v luxurisu dobival 35% v obdobju 15 mesecev, kar vsi pri nas tudi dobivajo, tako da ne začenjat spet o tem kako zadeva ne dela itd, vem da je hudo za vas, ki se imate nekako za našo konkurenco, pa ljudem v bistvu samo minus delate, tako da smo eni redkih na slovenskem trgu, ki za ljudi delamo dobro. Večina slovencev razmišlja kot uporabnik krentip, zato pa je na mestu vprašanje, zakaj je tako stanje v naši državi. Normalno so za večino krivi politiki, sodstvo, mediji itd, vendar veliko pa je tudi na nas samih, na našem razmišljanju...
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.914
816
113
Citat:
Uporabnik krentip pravi:
Nikoli mi ne bo jasno zakaj nekateri sploh iščete vlagatelje sisteme, ki vsako leto prinašajo hude dobičke. Vzemi posojilo, daj svojo hišo pod hipoteko in boš dobro živel do konca svojih dni. Če pa želiš ljudem samo pomagati pa imaš na netu veliko zgodb ljudi, ki nimajo takšne sreče v življenju kot večina ljudi tu gor. Pomagaj njim z direktnim nakazilom.
in nato:
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
meni pa ne bo jasno, kako ljudem ne moreš dopovedat, da če si poslovni partner najboljših, največjih, najbolj uglednih itd...da tam dejansko razultati tudi so, dajte si kdaj tudi kakšno zadevo raje prebrat, uporabljat lastno glavo za razmišljanje...ti bi pa raje posojilo vzel in ga celo življenje odplačeval, po možnosti še brez strehe nad glavo ostal, kot pa denimo v luxurisu dobival 35% v obdobju 15 mesecev, kar vsi pri nas tudi dobivajo, tako da ne začenjat spet o tem kako zadeva ne dela itd, vem da je hudo za vas, ki se imate nekako za našo konkurenco, pa ljudem v bistvu samo minus delate, tako da smo eni redkih na slovenskem trgu, ki za ljudi delamo dobro. Večina slovencev razmišlja kot uporabnik krentip, zato pa je na mestu vprašanje, zakaj je tako stanje v naši državi. Normalno so za večino krivi politiki, sodstvo, mediji itd, vendar veliko pa je tudi na nas samih, na našem razmišljanju...
Ker je razumevanje prebranega malo slabše:
krentip je Peter34-u predlagal, naj Peter34 vzame kredit al pa hipoteko na hišo in vloži v lux, če je ta lux res tako dober.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Kdo so ti super ugledni, najboljši, največji partnerji? Presežnikov ti je skoraj zmanjkalo.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Ahaaaa...v slo je kriza ker ima premalo ljudi svoj dnar pri uglednih, tujih, vrhunskih, lepih, bogatih upravljalcih...ker pol bi bli vsi miljonarji in bi blo vse ok hehehe...

Naj nekdo rufne v parlament, pa predlaga, da sprejmejo zakon, da mora vsak 10% mesecnega prihodka nakazuje v luxuris....jao, eni pa ste naivni/zabiti/zavedeni/prevarantski...
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.768
261
83
Največja slovenska vas
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
meni pa ne bo jasno, kako ljudem ne moreš dopovedat, da če si poslovni partner najboljših, največjih, najbolj uglednih itd...da tam dejansko razultati tudi so, dajte si kdaj tudi kakšno zadevo raje prebrat, uporabljat lastno glavo za razmišljanje...ti bi pa raje posojilo vzel in ga celo življenje odplačeval, po možnosti še brez strehe nad glavo ostal, kot pa denimo v luxurisu dobival 35% v obdobju 15 mesecev, kar vsi pri nas tudi dobivajo, tako da ne začenjat spet o tem kako zadeva ne dela itd, vem da je hudo za vas, ki se imate nekako za našo konkurenco, pa ljudem v bistvu samo minus delate, tako da smo eni redkih na slovenskem trgu, ki za ljudi delamo dobro. Večina slovencev razmišlja kot uporabnik krentip, zato pa je na mestu vprašanje, zakaj je tako stanje v naši državi. Normalno so za večino krivi politiki, sodstvo, mediji itd, vendar veliko pa je tudi na nas samih, na našem razmišljanju...

Jst ti pa vrjamem. In si želim vložiti svoje prihranke pri vas.
Tko kot sem pri starosti 5let vrjel v zgodbico Janko in Metka. In si želel živeti v hiši iz sladkarij.
 

KKK

Pripravnik
18. maj 2009
897
0
16
Sami altruisti na kupu, ni kaj. Mati Tereza je bila vajenec proti njim.

Predlagam, da kar Bratuškovo pokliče, pa zastavimo celo Slovenijo, da se rešimo krize s takimi donosi. Saj je 100% ziher.
 

KKK

Pripravnik
18. maj 2009
897
0
16
Mimogrede, na spletni strani same hude reference, tako pri firmi kot zaposlenih. Pa družbena odgovornost; same lepe besede, pa nič konkretnega.