V&D d.o.o. (varnost in donos) ter mrežni marketing

Pravovernik

Pripravnik
17. maj 2013
281
0
16
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
Nikoli v življenju nisem konzumiral droge, niti kadil cigaret izključno v ožjem krogu prijateljev sem in tja kak kozarec vina ali piva. To je pa tudi vse.Sicer pa glede Marjana, sva nekako iz generacij, ki redko zaidejo takole za računalnik, forum in podobno in mi je sam nekega dne dejal, da je videl kakšne laži pišejo na tistem Slo techovem forumu in da je podal svoje mnenje na vse skupaj. Ker je on obrazložil zadeve na shotech forumu, bom pa jaz na alterju, kjer vidim da ljudje tudi pišejo nemogoče izmišljotine. Vi me imate zaradi mene lahko za totalnega norca, moja naloga je, da imajo stranke pri meni, bistveno več kot pri drugih ponudnikih, za isti denar, kar je zelo pomembno. Morda sem malce napihnjeno rekel pri meni, jasno pri mojem mentorju, ki seveda ima vse potrebno za opravljanje tovrstnih poslov. Vračam se na dopust k družini in vam želim lepo nedeljo še naprej. (pa še naprej fino lažite, mislim da boste morali že znotraj podjetja počasi koga podkupit, da bo sam podal ven to kar bi vi tako zelo radi slišali, da smo barabe, nateguni itd, ker ljudje, ki k nam pridejo, se odločijo za bilokaj, valutno trgovanje, zlato, skladi, zaprti skladi, so z nami več kot zadovoljni in nas priporočajo naprej ljudem, ki jih imajo radi. Tu že takoj nekaj ne bi štimalo, kdo bi rad sorodnike, prijatelje in znance spravil ob denar? Nihče, če je le kolikor toliko normalen.

Kakšen kup debilnosti!
bonk.gif


Sicer si se pa lepo IZDAL, ker ne poznaš niti imena svojega izmišljenega sodelavca - na slo-techu si se namreč predstavljal pod imenom Matej42 in ne Marjan (Marjan61 si bil na ringaraja forumu)!!!
hysterical-1.gif


Poleg tega pa je tvoja mentorica kar naenkrat spremenila spol in postala mentor - enako kot na slo-tech forumu, čeravno si jo tule še vedno omenjal kot žensko:
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
Rekel sem da v podjetju sodelujem šele od leta 2011, sem v pridobivanju licenc in vsega potrebnega. Dokler nimam vsega potrebnega v mojem imenu posle sklepa moja mentorica. Napisal oz mislil sem, da so svetovne banke kot so Royal Bank of Scotland, Deutsche Bank, JP Morgan največji udeleženci valutnega trgovanja. Da se pri posameznem poslu trguje z minimalno 2%. da če izgubiš izgubiš malo, ne pa da lahko v momentu izgubiš zelo veliko. Gospod Jovičevič je človek na mestu, preprost, pošten, v preteklosti morda res kakšna stvar ni soupadala s "super" slovensko zakonodajo, vendar ti ljudje se spoznajo na stvari, od teh ljudi sem se že ogromno naučil. Daleč sem že napredoval, vidim z lastnimi očmi, da delam dobro delo drugim, zraven pa še lepo zaslužim. Ideja je, da si znotraj podjetja ustanoviš svoje podjetje, vsak ima nekako svojo ekipo oziroma mrežo, s katero opravlja posle. Mi smo zastopniki velikih svetovnih imen, ne potrebujemo v podjetju viset vsak dan 8 ur, imeti tam prijavljeno koliko vsak zasluži in nevem kaj še vse. Samo da ti imaš službo, uživaj v njej, sem ti že 100x rekel, da nič ne želim od tebe, samo prosim pusti nas že pri miru in ne blati našega podjetja, če ga ne poznaš.

Daj spelji se že enkrat, nategun en, in lepo v miru doma počakaj, da ti Apollo pride prebrat pravice (se to pri nas sploh dela?).
hysterical-1.gif
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
Nikoli v življenju nisem konzumiral droge, niti kadil cigaret izključno v ožjem krogu prijateljev sem in tja kak kozarec vina ali piva. To je pa tudi vse.
No, to pojasni precej tega. naj živi mesija!
hysterical-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
Pa kakor vem je imel tu in na slo-tech doma kmetijo
tongue-1.gif
(znova vse brat in preverjat se mi pa res ne da)
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.034
1.430
113
39
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:
Ajd, grem še enkrat...

Ker si zavedoma ali nezavedoma ignoriral moja vprašanja:

1. Kakšna dejstva?
2. Si videl da ti "znani" ljudje dejansko vlagajo ali so ti povedali?
3. Če pozabiš na neke namisljene občutke...kdo konkretno vam je kdaj (iz fausije, strahu pred konkurenco...) metal polena pod noge, oviral?
4. Sploh poznaš kaj se je v firmi in njenih prejsnjih reinkarnacijah dogajalo pred tvojim prihodom?
5. Kaj te tako navdusuje, da je pri vas tako posebnega? Trzite naložbeni produkt zavarovalnice, h kateri se lahko pristopi za vsakim vogalom...prodajate zlato, tudi to se celo na Petrolu dobi...tržite sklade, ki se jih v naši malo SLO dobi v vsakem večjem mestu, da ne omenjam interneta...trzite eno bolj sumljivih denarnih shem trenutno v SLO, njene prejsnje izvedbe so bile hud nateg, zakaj bi bilo sedaj drugace? KAJ JE PRI VSEM NAŠTETEM ZATE TAKŠNA EKSKLUZIVA? A štekaš? Imate nekaj povprečnih zadev, eno zapleteno in ljudem nerazumljivo (one nemške ladijske zadeve) in eno ultra sumljivo.
6. V vseh kilometrih pisanja nisi na nič odgovoril, torej, sklepam da ne znaš?
7. Si se kdaj vprašal, zakaj Dubaj, Mavricij? Kdo so ti skrivnostni super uspešni trejderji?

Malo zajami sapo, ne jemlji vse kar ti tam povejo za eno in absolutno resnico in se vprašaj, če je logično da v celi drzavi (ali po tvoje še širše) res obstaja ena mala firmica, ki ima na meniju samo najboljše in najbolj poštene stvari...in je še vedno tako mala? In okoli nje pa so vsi ljudje nesramni in škodoželjni...? In se kao bojijo te micene, sumljive konkurence? A ne bi bilo recimo logično...ko omenjaš recimo zav. Triglav...da bi dal Triglav par miljonov na mizo in vas kar kupil in bi bili brez skrbi?
Spominjaš me na islamskega muđahedina
grims-1.gif

Ne vidiš ne levo, ne desno...

Oj...torej?

1. S čim se razlikujete od drugih pri trženju naložbenih polic in skladov? (moj odg: v ničemer..delate kot dela veliko agencij v SLO)
2. Ok, tisto zlato pustma, bi bla predolga debata...in enako ladijske sklade iz Nemčije
3. Trženje Luxurisa pa je težava dragi moj...(glej vprašanja gori)...
a) Zakaj Dubaj in podobno?
b) Če res verjameš da je možno konstantno dosegati take donose? Potem bi vsi zaprli fabrike in vse in dali denar tja noter ja?
Tud če tvoj mentor govori drugače...vse kar je nad 12% povprečno na letni ravni na dolgi rok je super nadpovprečno..a veš to??

Ko pridejo Apollotovi na Šlandrovo 4 bodo naslednji dan tudi pri vas...mogoče bo tole pisanje na forumu veljalo za olajševalno okoliščino, da nisi bil škodoželn in prevarant ampak samo zaveden nevednež in ker boš sam popušu šolde tretiran tudi kot žrtev prevare
grims-1.gif
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Ko sem pričel z delom v podjetju sem imel mentorico, nekako se nisva ujela, zato sem jo zamenjal z mentorjem. Važno je, da svoje delo dobro opravljamo.
 

Pravovernik

Pripravnik
17. maj 2013
281
0
16
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
Ko sem pričel z delom v podjetju sem imel mentorico, nekako se nisva ujela, zato sem jo zamenjal z mentorjem. Važno je, da svoje delo dobro opravljamo.

A res, mentorico si imel od 2011 (kadar, trdiš, si začel delat pri nategunih), zdaj si pa kar naenkrat v zadnjih par tednih pogruntal, da nista za skupaj in jo zamenjal z mentorjem? :D Really?!? Pa koga ti to farbaš!?
hysterical-1.gif
 

FRooT

Pripravnik
19. avg 2007
507
8
18
Bo prišu sodelavec ali celo mentor Bojan95 na alter na vam bo vse razložu
aplauz.gif




Predvsem kako priti na spoznavni večer na sedež podjetja :p



LP M.
 

topt

Zelenc'
24. jul 2013
24
0
1
klobčič glede Ponziluxa se razpleta. Na slotechu imajo njihove mesečne izpiske. ponzilux očitno svojim strankam predstavlja balance in ne equity kot rezultat "uspešnega" trgovanja; da malo bolje razložim; tisti posli, ki gredo v + jih zaprejo kar se pozna na balance-u, tisti, ki gredo v - jih pa pustijo odprte, tako, da ne vplivajo na balance; je primer, ko ima vlagatelj balance stanje 37k , equity pa 9k, kar pomeni da je v tistem trenutku v - 21k od začetnega vložka 30k. Ampak ne, he he; ponzilux si od teh "pozitivnih" mesecev obračunava še provizijo uspešnosti.. Pušnik, trdi, da bodo vsakemu izplačali vsaj 70% glavnice, od kje se lahko vprašamo.Lahko ugibamo, da od novih vlagateljev, temu pa rečemo....

V glavnem vedno mi je bilo jasno gre za ponzi, samo ,da pa to deluje na tako patetično natego balance/equity si pa nisem mislil; to samo kaže, da je ekonomsko znanje Slovencev res totalna katastrofa.
 
Nazadnje urejeno:

Pravovernik

Pripravnik
17. maj 2013
281
0
16
Citat:
Uporabnik topt pravi:
klobčič glede Ponziluxa se razpleta. Na slotechu imajo njihove mesečne izpiske. ponzilux očitno svojim strankam prestavlja balance in ne equity kot rezultat "uspešnega" trgovanja; da malo bolje razložim; tisti posli, ki gredo v + jih zaprejo kar se pozna na balance-u, tisti, ki gredo v - jih pa pustijo odprte, tako, da ne vplivajo na balance; je primer, ko ima vlagatelj balance stanje 37k , equity pa 9k, kar pomeni da je v tistem trenutku v - 21k od začetnega vložka 30k. Ampak ne, he he; ponzilux si od teh "pozitivnih" mesecev obračunava še provizijo uspešnosti.. Pušnik, trdi, da bodo vsakemu izplačali vsaj 70% glavnice, od kje se lahko vprašamo.Lahko ugibamo, da od novih vlagateljev, temu pa rečemo....

V glavnem vedno mi je bilo jasno gre za ponzi, samo ,da pa to deluje na tako patetično natego balance/equity si pa nisem mislil; to samo kaže, da je ekonomsko znanje Slovencev res totalna katastrofa.

Moraš pa priznat, da je svetovna fora.
hysterical-1.gif
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Glede na svoje "znanje" forexa, mu itak še zdaj ni nič jasno, ker "gleda se le zadnji dve decimalki in sploh ne moreš globoko v minus"
stupid-1.gif
 

topt

Zelenc'
24. jul 2013
24
0
1
Morda bi Peter lahko povprašal svjega mentorja kaj točno so 4 leta opazovali v ponziluxu; upam, da ne balance he he he
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
Ko sem pričel z delom v podjetju sem imel mentorico, nekako se nisva ujela, zato sem jo zamenjal z mentorjem. Važno je, da svoje delo dobro opravljamo.
To je zihr zaradi pomanjkanja drog in alkohola. Menda pri nekaterih posameznikih določene žleze v organizmu kar same od sebe izločujejo nadpovprečno količino haluncinogenov...
bonk.gif
 

krentip

Pripravnik
26. dec 2010
440
0
16
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
Ko sem pričel z delom v podjetju sem imel mentorico, nekako se nisva ujela, zato sem jo zamenjal z mentorjem. Važno je, da svoje delo dobro opravljamo.

Peter - rekel si, da pred enim letom nisi imel pojma o denarju - sedaj pa si se v enem letu naučil vse o vlaganju v zlato, delnice, verjetno tudi nepremičnine, ffx ipd. Z vsem spoštovanjem do poklica čistilke - ona potrebuje eno leto da se nauči opravljati svoj poklic. Ti pa misliš, da si v enem letu spoznal vse skrivnosti big playerjev na denarnem področju...
To me spominja na:
https://www.youtube.com/watch?v=E8Cz9-J-TgU

Malo pomisli - Meni do penzije verjetno manjka še ene 25 let. Če v tem trenutku vložim v vaš produkt 10.000 € jih bom imel po tvojem v najslabšem primeru čez 25 let - skoraj 800.000 €. Sem namreč bolj skromen kot ti in pričakujem "samo" 20 % donos na leto + inflacija. Tole pa ni samo za dodatno rento k penziji - tole je dovolj za penzijo.

Še enkrat vse skupaj dobro premisli in uporabi malo zdrave kmečke pameti. Velikokrat ti ravno to najbolj pomaga.

Poglej recimo ceno delnice enega tvojih omiljenih igralca na trgih:
http://www.bankgeschichte.de/en/content/2380.html
http://www.lse.co.uk/ShareChart.asp?sharechart=RBS
http://uk.finance.yahoo.com/ec...urce=undefined;

Ti te cene kaj povedo? Misliš da so tvoji mentorji takšni mojstri, da big playerjem jemljejo denar?

Res mi je žal za ljudi, ki te imajo radi in ki jih boš uspel nagovoriti za vstop v to zgodbo. Na nek način tudi zate, ker si pri 34 naiven kot kak 15 letnik. Človek - pamet v roke. Morda boš še lahko izšel iz te zgodbe zgolj z manjšo težavo v denarnici...

Recimo iz mojih mladih dni:
http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/catch-cash-20-let-od-prvih-tajkunov

Takrat je bil pri vrhu te piramide super popularni Božidar Wolfang Wolf. Kmalu po sesutju te piramide je emigriral v tujino. Za njim pa so ostali razni Petri, Mateji, Jožice.. ki jim žlahta še danes ni oprostila tega, da so jih le-ti zvabili v piramidni sistem, ki ga verjetno še samo niso poznali...

再想想
 
Nazadnje urejeno:

perofero

Pripravnik
27. feb 2013
405
0
16
krentip si upošteval obrestno obrestni račun? Jaz sem z 30% letno obrestno mero za 10.000€ vložka (glavnica) v 25 letih prišel na 7.056.410 €.
grin1.gif


Še izračun:
G25 = Glavnica × r^n
G25 = 10.000 × 1,3^25 = 10.000 × 705,641 = 7.056.410 €

Peter34 kdaj se lahko oglasim pri vas? Jutri grem še po kredit, da bom lahko kar 50k € vložu in imam čez 20 let 9,5 mio €. Nice!
cheer.gif
 

krentip

Pripravnik
26. dec 2010
440
0
16
Citat:
Uporabnik perofero pravi:
krentip si upošteval obrestno obrestni račun? Jaz sem z 30% letno obrestno mero za 10.000€ vložka (glavnica) v 25 letih prišel na 7.056.410 €.
grin1.gif


Še izračun:
G25 = Glavnica × r^n
G25 = 10.000 × 1,3^25 = 10.000 × 705,641 = 7.056.410 €

Peter34 kdaj se lahko oglasim pri vas? Jutri grem še po kredit, da bom lahko kar 50k € vložu in imam čez 20 let 9,5 mio €. Nice!
cheer.gif

Seveda sem upošteval obrestno obrestni račun - tako na hitro iz glave sem izračunal da pride ven 800.000 - sedaj pa vidim da sem se zmotil za eno samo leto in sem se prikrajšal za 150.000 €. Torej po 25 letih z povprečno 20 % letnim donosom dobim ven okrog 940.000 €.

30 % povprečni letni donos na 25 let pa je znanstvena fantastika, zato se jaz v te vode ne bom spuščal.
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

topt

Zelenc'
24. jul 2013
24
0
1
Quantum HF je imel med letoma 1968 in 2000, ko je zaključil z delovanjem, 31,90% povprečni letni donos.Temu rezultatu ni nihče prišel niti blizu, sta pa imela Soros in Druckenmiller po mojem skromnem mnenju tud precej sreče; kriza funta bi se lahko precej drugače končala in bi zaključila z 0.
Berkshire Hathaway ima povprečni letni donos okoli 21% ( precej več kot tako imenovani elitni skladi, ki jih omenja Peter) od leta 1965 in je enostavno dostopen vsem in ga priporočam kot del kateregakoli portfelja.
 
Nazadnje urejeno:

krentip

Pripravnik
26. dec 2010
440
0
16
Citat:
Uporabnik topt pravi:
Quantum HF je imel med letoma 1968 in 2000, ko je zaključil z delovanjem, 31,90% povprečni letni donos.Temu rezultatu ni nihče prišel niti blizu, sta pa imela Soros in Druckenmiller po mojem skromnem mnenju tud precej sreče; kriza funta bi se lahko precej drugače končala in bi zaključila z 0.
Berkshire Hathaway ima povprečni letni donos okoli 21% ( precej več kot tako imenovani elitni skladi, ki jih omenja Peter) od leta 1965 in je enostavno dostopen vsem in ga priporočam kot del kateregakoli portfelja.

Sam sem razmišljal o nakupu BH-ja. Ker pa gre za finančni konglomerat katerega običajen smrtnik lahko poveže zgolj in izključno z enim imenom - Warren Buffet.Mene namreč skrbi kaj se bo zgodilo s firmo, ko bo capo di banda odšel v večna lovišča. Ima 85 let. Kot pa sem uspel zaslediti pa on običajno kupi paket delnic; takoj nato opazijo to ovce in si mislijo če WB kupuje potem mora biti že OK. In medtem ko ovce kupujejo on počasi že prodaja... Ko pa njega ne bo več, pa ta efekt ne bo več tako izrazit, kar pa lahko korenito vpliva na donos.

Moje mnenje.

Seveda me pa zanima koliko delnic BRK-A imaš?
 
Nazadnje urejeno: