V&D d.o.o. (varnost in donos) ter mrežni marketing

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Kaj tocno si preverjal?
O katerih stvareh, bolj natancno, si se prepričeval?

Dobr, da je alter večen. Onega dne, prebiralši za nazaj napisano, bos spregledal. Stric Sam je uredu mozakar, a si tolk prijazen pa odgovoris na njegov POST po svojih najboljših moceh.

Modarator pa naj STROKOVNO oceni ce je kaj za postoriti
cool-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Matej pravi:
Dobr, da je alter večen. Onega dne, prebiralši za nazaj napisano, bos spregledal. Stric Sam je uredu mozakar, a si tolk prijazen pa odgovoris na njegov POST po svojih najboljših moceh.

Matej 2:14... amen
cheer.gif
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
383
0
16
Peter: Daj nam povej v katerih ponzijih ljudje v tujini že mnogo let varčujejo? Razen, če ni seveda to zopet poslovna skrivnost.
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Licenca za zavarovalni nadzor, v kratkem tudi za zaprte sklade, atvp, bančno licenco, skratka v naslednjih letih imam namen pridobiti vse licence, ki jih imajo moji mentorji, da bom lahko posle potem sklepal samostojno, ker znanja imam že kar precej, edino licence je potrebno še pridobiti. Pa kaj me vedno znova pripravite do tega da vam na karkoli odgovarjam, sicer pa glede partnerjev in ostalih informacij www.v-d.si

Realman, če bi ločil razliko med ponzijem in enem bolj poštenih načinov dela na celem svetu (multilevel marketing), bi vedel, da se ponziji več kot leto ali nekaj let niso obnesli, da so zadeve čez noč izginile, na naslovu ni bilo nikogar več, na telefon se ti prav tako ni nihče več javil. Najbolj pošten način pa zato, ker si do uspeha pomagamo en drugemu, ne mečemo si za napredovanje polen pod noge kot v večini klasičnih služb, vendar kaj spet to razlagam neukemu slovenskemu narodu, za katerega je vsaka nova stvar, ki pride iz zahodnega sveta enostavno piramidni sistem, ponzijeva shema, nateg, prevara, še preden bi se vsaj minimalno pozanimali kako je v resnici.
 

FRooT

Pripravnik
19. avg 2007
507
8
18
Sure da .. Maddoff je bil tud ugledno ime, JP Morgan tud ni bil bailan ... mislim WTF .. ugledna imena !

Licence o katerih govoriš ima že vsaka druga baba za šalterjem na banki, da o zavarovalnih zastopnikih sploh ne govorim. Mislim, da se boš mogel še veliko naučiti, da boš lahko pamet solil ljudem, ki so z SVOJIM denarjem že marsikaj naredili - dobili ali izgubili.

Kot prvo pa nehaj zaničevati vse po spisku, ker si na ravni triletnika. Če so tebe nategnili še ni rečeno, da boš ti ostale. Pa da se neboš zopet upiknil v kako nepoznavanje ( Imam zgoraj omenjene licence pa še kakšno zraven), pa kar delam delam za lasten denar in z lastnim denarjem. Očitno ti ni jasno koliko časa mora nekdo varčevati 10k Eur, da jih lahko ti brez pomisleka - naivno - poženeš v fxx ali kakeršnkoli sklad brez internih informacij. ( BTW - jih nimaš, čeprav ti trdijo drugače ) . Sem bil v tej branži, poznam stvari in ti povem, da niste niti malo nad raznimi KDji in ostalimi ( po tvoje bedastimi skladi ) , mogoče po rizičnosti res. Boš sčasoma ugotovil, da sta donos in riziko v eksponentnem razmerju, saj se rizik eksponentno povečuje v razmerju z donosom. Če ti to še ni jasno, se raje obrni in odidi drugam, preden ti kdo pokaže kako dolgo je varčeval izgubljeni denar !

LP M .
 

FRooT

Pripravnik
19. avg 2007
507
8
18
Kar se pa piramidne sheme tiče - haha - lol .. Jaaa .. vse istalo je piramida, SAMO TO, TOČNO TO, kar imamo mi pa NI!

Lej:

Povej mi raje kje NI piramisne sheme ?

Vzemi, katerokoli trgovino, katerokoli podjetje, katerikoli projekt -> Vsi temeljijo na piramidni strukturi, zato NEHAJ bluzit, da pa v Vašem podjetju tega ni, čeprav je povsem očiten ponzi ( ki je sam po sebi prav pametna zadeva, doker je dnar ) in od vseh primerov še najbliže negativnemu pomenu besede Piramidni sistem. aja .. točno .. multilevel marketing :D lol :D
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Kaj ti ni jasno? To da še niso spizdili je dokaz da niso ponzi.

Sicer pa zanimiv svet. Mentorji z "bančnimi" licencami razlagajo kako se banke igrajo (služijo!) na ffx-u.
hysterical-1.gif
Samo še elvis in 7 palčkov manjka.
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Preberite si še enkrat tisto kar sem napisal z debelimi tiskanimi črkami. Ampak vam karkoli dopovedati, enako kot bi govoril steni. Rezultati kažejo, da naredimo za stranko 5x več kot nek KD, ki naj bi bil strašansko dober ponudnik, je bil če si želel izgubiti prihranke ja. Saj je ja vse dokazano, številke same govorijo. Nevem zakaj se sploh trudim pojasnjevati, če smo vedno znova na isti točki in se nikakor ne premaknemo od tam. Ti mentorji sami vlagajo svoj denar tukaj, vidiš kako podpišejo pogodbe osebe iz športa, politike, ampak mladina tukaj na forumu je prepričana, da mi državi delamo slabo, je pa vsa umetnost v tem, da smo koncesionarji največjih svetovnih imen. Nekaj tako enostavnega pač ni jasno povprečnemu slovencu.
 

topt

Zelenc'
24. jul 2013
24
0
1
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
Licenca za zavarovalni nadzor, v kratkem tudi za zaprte sklade, atvp, bančno licenco, skratka v naslednjih letih imam namen pridobiti vse licence, ki jih imajo moji mentorji, da bom lahko posle potem sklepal samostojno, ker znanja imam že kar precej, edino licence je potrebno še pridobiti. Pa kaj me vedno znova pripravite do tega da vam na karkoli odgovarjam, sicer pa glede partnerjev in ostalih informacij www.v-d.si

Realman, če bi ločil razliko med ponzijem in enem bolj poštenih načinov dela na celem svetu (multilevel marketing), bi vedel, da se ponziji več kot leto ali nekaj let niso obnesli, da so zadeve čez noč izginile, na naslovu ni bilo nikogar več, na telefon se ti prav tako ni nihče več javil. i.

he he v vsakem postu je toliko lukenj, da seciranje ni več izziv.
Kolega kaj so to licence za zaprte sklade in atvp ?

Madoff founded the Wall Street firm Bernard L. Madoff Investment Securities LLC in 1960, and was its chairman until his arrest on December 11, 2008;
Alan Stamford pa je vlekel ponzi od leta 1980.

Upam, da nas Alter ne nateguje in, da ni Peter samo troll; no če je, slava jim , tema je zelo zabavna.
wink-1.gif
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Seveda je zabavno gledati, kako te želijo na vsak način, na vsako moč diskreditirati, samo zato še živite praktično, da ne boste čez par mesecev ostali brez varčevalcev. 34 star človek verjemi da je vse preveril, preden se je podal v to igro. Licenco potrebuješ zato, da jih lahko tržiš, ker verjetno sploh neveš zakaj zaprti skladi so zagotovo najbolj varna naložba na svetu, vendar če tukaj razlagam našo zgodbo, ki je res zgodba o uspehu, bom spet deležen zbadanja, posmehovanja, tako da bi vam priporočil, da najdete kakšnega, ki z nami sodeluje, se oglasite, pozanimate in že prenehate z lažmi preko foruma. Vem da so moja pričakovanja samo želje, saj se to seveda ne bo zgodilo.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Peter, dajmo takole pogledat:

Zakaj bi jaz, 34let star clovek z nekoliko nad-povprecno kolicino denarja in pameti (in srece) dal VAM, tropu "delno neusposobljenih" ponavljalcev ene in iste mantre moj denar v upravljajne, ce lahko sam (z minimalno razliko) vlozim denar tako v fizicne kovine, kot neposredno v 99% teh "zvenecih imen", kjer vem kaj lahko pricakujem, in imam neposredno kontrolo nad svojim denarjem?
 

FRooT

Pripravnik
19. avg 2007
507
8
18
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
Seveda je zabavno gledati, kako te želijo na vsak način, na vsako moč diskreditirati, samo zato še živite praktično, da ne boste čez par mesecev ostali brez varčevalcev. 34 star človek verjemi da je vse preveril, preden se je podal v to igro. Licenco potrebuješ zato, da jih lahko tržiš, ker verjetno sploh neveš zakaj zaprti skladi so zagotovo najbolj varna naložba na svetu, vendar če tukaj razlagam našo zgodbo, ki je res zgodba o uspehu, bom spet deležen zbadanja, posmehovanja, tako da bi vam priporočil, da najdete kakšnega, ki z nami sodeluje, se oglasite, pozanimate in že prenehate z lažmi preko foruma. Vem da so moja pričakovanja samo želje, saj se to seveda ne bo zgodilo.

Pokaži ENO SAMO LAŽ
hysterical-1.gif


Hvala za padec po tleh od smeha ti 30+ letni finančni strokovnjak brez izkušenj in licenc :D ah ja ... življenje bo še kruto s tabo :D

LP M .
 

Pravovernik

Pripravnik
17. maj 2013
281
0
16
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
Petrova mati je že pokojna že od mojega 22. leta (12let). Sicer pa krentip, hvala za normalen prispevek v katerem me ne zmerjate z lopovom, nategunom in nevem kaj še vse. Veliko prispevkov sploh nisem prebral. Rekel sem da vsakemu, ki ne verjame in ima nevem kakšna vprašanja (dobro vemo, da je to samo provociranje), naj najde nekoga, ki je v naši ekipi, preko njega naj si ogleda predstavitev podjetja in vpraša vse od a-ž, karkoli ga zanima. Ljudje v tujini na novodobne načine varčujejo že vrsto let, kot sem že zgoraj omenil, tukaj te pa gledajo kot da si iz Marsa padel. Matej42 je pa mimogrede naš sodelavec, ga poznam in sem mu rekel, da si bom tudi jaz odprl račun na forumu in povedal RESNICO!

Rajši kar direktno priznaj, da si TI tisti Matej42 s slo-techa. Imaš namreč popolnoma ISTO izrazoslovje in delaš popolnoma ISTE napake kot on!
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

topt

Zelenc'
24. jul 2013
24
0
1
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
Seveda je zabavno gledati, kako te želijo na vsak način, na vsako moč diskreditirati, samo zato še živite praktično, da ne boste čez par mesecev ostali brez varčevalcev. 34 star človek verjemi da je vse preveril, preden se je podal v to igro. Licenco potrebuješ zato, da jih lahko tržiš, ker verjetno sploh neveš zakaj zaprti skladi so zagotovo najbolj varna naložba na svetu, vendar če tukaj razlagam našo zgodbo, ki je res zgodba o uspehu, bom spet deležen zbadanja, posmehovanja, tako da bi vam priporočil, da najdete kakšnega, ki z nami sodeluje, se oglasite, pozanimate in že prenehate z lažmi preko foruma. Vem da so moja pričakovanja samo želje, saj se to seveda ne bo zgodilo.

ja kolega vem za kaj so licence, samo zanima me kje dobiš licenco za prodajo zaprtih skaldov in kaj je atvp licenca ?
Laž ? kje so te laži, Prosim linkaj.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Vedno bolj se mi dozdeva, da gre za enega od briljantnih mentorjev. Ker to se ne more nihče drug tako dolgo blamirati in ponavljati v nedogled.
 

topt

Zelenc'
24. jul 2013
24
0
1
he he, po moje gre pa res za različne ljudi; jih morate slišati v živo; vsi enako šopajo; na našem koncu, ko je govora o ES se uporablja besedo sekta; očitno imajo tudi navodila kako izbrati nicke na forumih
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Matej je zaposlen pri nas, kot sem omenil, lahko da ima isti način pisanja kot jaz, slo techovega foruma niti bral nisem, odkrito povedano sem ga samo preletel, da sem videl kakšne neumnosti ljudje pišejo, tako ali tako je najbolje, da se ne oglasim več, ker drugega kot norčevati se ne znate, licence bom pa pridobil v tujini, ker se bom stvari lotil profesionalno, morda kasneje odšel celo v Avstrijo ali na jug, to se vas praktično prav nič ne tiče. Norčujte se iz koga drugega, važno je da smo razčistili, da se pri nas ne gremo nekih piramid in nategov in to je bistveno, da je ljudje to razumejo.