V&D d.o.o. (varnost in donos) ter mrežni marketing

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Skrivajo zaradi konkurence. Kdo že je njihova konkurenca?

Veriga d.o.o., Fasade, frizerstvo in poslovno svetovanje Piramida s.p. in Mariborska livarna (MLM).

Nomen est omen
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
NO SAMO DA SEM VAM POPESTRIL DAN, Z VAMI SE UKVARJAL VEČ NE BOM, KER NE BOMO NIKDAR IN NIKOLI PRIŠLI SKUPAJ. ZADEVA JE KRISTALNO JASNA. SMO DOKAJ NOVI NA SLOVENSKEM TRŽIŠČU IN KOT SEM ŽE NIČKOLIKOKRAT POVEDAL SMO TRN V PETI DRŽAVNIM PODJETJEM. ZACELI SO ŽE S PLAČEVANJEM ČLANKOV OČITNO, MOJE FINANCE, DELO, NEVEM KJE VSE SEM ŽE ZASLEDIL NAŠE PODJETJE, V VEČINI SAME NEGATIVNE STVARI PIŠEJO, DA USTVARIJO ZMEDO MED BODOČIMI VARČEVALCI, VENDAR MI SE NE BOMO DALI, IMAMO ČISTO VEST, KAR JE NAJVAŽNEJE IN OČITNO BO POTREBNO MALCE SPREMENITI STRATEGIJO VSEGA SKUPAJ, NEKAJ DENARJA NAMENITI TUDI ZA OGLAŠEVANJE, POTEM BOMO PA VIDELI KDO BO KOGA. RES STE PRAVI POKVARJENCI TULE GOR, OPRAVIČUJEM SE TISTIM PARIM, KI STE RES PREKO MOJIH PRISPEVKOV DOBILI SLABO MNENJE O NAŠEM PODJETJU. VSAKOKRAT KO SEM ODPRL FORUM ME JE KAR STISNILO PRI SRCU, SPLOH ČE GA NEKAJ UR NISEM ODPRL, SEM SI MISLIL BOG VE KAJ STE V TEM ČASU SPET NALAGALI GOR, LJUDJE PA TO REDNO ODPIRAJO IN BEREJO. NAJBOLJ VAŽNO JE DA SO MOJI PRISPEVKI RESNIČNI, NISEM SE ZLAGAL 1X SAMKRAT, TO VAM RES OBLJUBIM IN PROSIM JEMLJITE Z REZERVO TO KAR LJUDJE PIŠEJO, BOJIJO SE DA BODO LJUDJE RES MNOŽIČNO IZSTOPILI IZ NJIHOVIH PODJETIJ, ČE IZVEDO KOLIKO VEČ STRANKA PRI NAS DOBI ZA ISTI DENAR. SMO NEODVISNI FINANČNI SVETOVALCI, TOREJ POSTAVIMO SE NA STRAN ČLOVEKA, MU PREDLAGAMO KAR JE ZARES NAJBOLJE ZANJ, SKUPAJ OBLIKUJEMO NEK VARČEVALNI NAČRT IN SE BISTVENO RAZLIKUJEMO OD NEKEGA TRIGLAVOVEGA AGENTA, KI MORA PO DOMAČE POVEDANO NATEGNITI TOLIKO IN TOLIKO LJUDI, DA REVEŽ SPLOH DOBI PLAČANO. MISLIM NEVEM ČE JE RAVNO TAKO, NE BOM PRETIRAVAL, KER NEKAJ ZADEV IMAJO POVSEM KOREKTNIH, LAGAL BI ČE BI REKEL, DA JE VSE SLABO, VENDAR VEČINA ŽE ČE JE V VEČINI SLABO, VEMO DA NEKAJ NI VREDU.
SICER PA KRAVAKONJ WIENER STAEDTISCHE NIMA NOBENE VEZE Z LUXURISOM, NE VEM ZAKAJ BI ONI MORALI SLIŠATI ZA NEKO PODJETJE IZ DUBAJA, KI SE UKVARJA Z VALUTNIM TRGOVANJEM, KATERO NITI NE SPADA MED FINANČNE INSTRUMENTE, ONI SE UKVARJAJO Z ZAVAROVALNIMI ZADEVAMI. SKRATKA LJUDJE KAR SEM NAPISAL JE RESNIČNO, PROSIM VAS, DA MOJ PRISPEVEK UZAMETE SMRTNO RESNO. HVALA IN LP

Jemljemo smrtno resno. Kdaj nameravaš storiti samomor?
hysterical-1.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Nasral je 52 enakih postov, tako da je čist isti qrc ali jih naserje še enkrat toliko ali če greš brat temo še enkrat od začetka do sem.
 

topt

Zelenc'
24. jul 2013
24
0
1
ne bit zihr de je isti človek; samo govori enako he he;
najboljši, foušija, državne firme,... baje ampak res baje so to prve besede, ki jih morajo znati njihovi potomci , če ne ne dobijo šparovčka
grin1.gif
 

topt

Zelenc'
24. jul 2013
24
0
1
Ajde še eno cvetko, ker imam ravno čas;
pred leti so Finance objavile članek o ESju, kako nimajo nobenih dovoljenj za trženje skladov in še nekaj podrobnosti, ki se jih sedajle ne spomnim. V glavnem ornk slaba reklama. Ta članek so jim potem njihove stranke nosile kazat. In na kakšno idejo pridejo ES boys and girls. Enostavno so sami spisali neko opravičilo, ki naj jim bi ga poslale Finance in ga kazali strankam.
 

Pravovernik

Pripravnik
17. maj 2013
281
0
16
Citat:
Uporabnik topt pravi:
Enostavno so sami spisali neko opravičilo, ki naj jim bi ga poslale Finance in ga kazali strankam.

Pa dobro, ko so očitno že navajeni kar neke neumnosti pisat na papir, so pa pač še eno dodali.
bonk.gif
 

krentip

Pripravnik
26. dec 2010
440
0
16
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
Ne znaš brati? Napisal sem, da bom to objavljal vsak dan, oziroma ko bom le lahko, da bom ljudi spomnil, da ste hudobni vi. Seveda sem odvisen od strank, od česa pa misliš da živim od zraka? In lopov, ker delam najbolj pošteno, oz med najbolj poštenimi v bramži finance? Pa ne da te že boli in skrbi, da bodo ljudje dojeli, da je to metanje polen pod noge vaš plan, da nas ne bi jemali resno? Kar pripravi se, vse več ljudi bo v prihodnosti izvedelo za nas in kako poslujemo

Peter - z vsem spoštovanjem do tebe in tvojega posla:

Prva stvar, ki bi se je moral naučiti je ločiti denar in čustva. Ko pri vlaganju denarja začno svojo vlogo igrati čustva in s tem posledična nestabilnost človeka in oklevanje pri odločanju potem pogoriš. In to zelo hitro. Zato prosim še enkrat vse informacije, ki jih imaš preštudiraj in razumsko poglej na stvar. Morda te tule gor večina nas ne razume in ne znaš na nam lasten način razložiti kaj prodajaš. Z obtoževanji ne boš nikogar prepričal.

Druga stvar pa je - kot praviš imaš nepremičnino - če 110% verjemeš v to zgodbo potem se oglasi na banki, kjer ti bodo tudi v teh časih zlahka posodili 50.000 € na hipoteko (če se kreditno sposoben še precej več). Če ta denar vložiš v svoj posel boš služil 700 € neto mesečno. (z odštetimi davki, mesečnimi obveznostmi za kredit ipd). To je denar za sproti - s svojim zgledom pa boš za seboj potegnil tudi sosede, prijatelje, znance, neznance. Z pristopom, ki ga pa prezentiraš na forumu pa žal ne bo uspeha. Spusti se na našo raven in jasno odgovarjaj na zastavljena vprašanja. Ali pa vprašaj mentorja da ti odgoovri nanje.

Zato si ne ženi k srcu naših mnenj. Pri denarju moraš biti odločen in se držati odločitev, ki jih sprejmeš na začetku - torej pri kakšnem padcu vrednosti boš iz vlaka iztopil in do kakšne vrednosti boš na njem ostal. In tega se moraš nato le držat.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.244
1.887
113
Jest imam za vložit 100.000€, takoj vložim v tole ponzi varianto. Samo da mi da nekdo kot varščino svojo nepremičnino v vrednosti 135.000€. Če po petnejstih mesecih dobim 135.000€ vrnem nepremičnino - velja¨?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Kdo ti bo zastavil svojo nepremičnino, če pa ponavadi gre za luzerje, ki še v življenju niso plače dobili. Še Peter je pri svojih 34 letih sedaj komaj od materinega seska odletel in zdaj jokica ne ve, kaj v življenju početi.
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Petrova mati je že pokojna že od mojega 22. leta (12let). Sicer pa krentip, hvala za normalen prispevek v katerem me ne zmerjate z lopovom, nategunom in nevem kaj še vse. Veliko prispevkov sploh nisem prebral. Rekel sem da vsakemu, ki ne verjame in ima nevem kakšna vprašanja (dobro vemo, da je to samo provociranje), naj najde nekoga, ki je v naši ekipi, preko njega naj si ogleda predstavitev podjetja in vpraša vse od a-ž, karkoli ga zanima. Ljudje v tujini na novodobne načine varčujejo že vrsto let, kot sem že zgoraj omenil, tukaj te pa gledajo kot da si iz Marsa padel. Matej42 je pa mimogrede naš sodelavec, ga poznam in sem mu rekel, da si bom tudi jaz odprl račun na forumu in povedal RESNICO!
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
potem je pa to novost, to pa nisem vedel ampak vseeno pri nas ga dobijo 20% ceneje zaradi mesečnega varčevanja, kakorkoli ne želim zaničevati konkurence, se opravičujem da sem napisal napačno, nisem bil seznanjen s tem.
 

topt

Zelenc'
24. jul 2013
24
0
1
Sam imam boljšo idejo;

kogarkoli zanimajo produkti ki jih omenja Peter ( tiste "non ponzi" mislim) in NOČE plačevati NOBENIH provizij, dot, nagrad, odvoza smeti,...... nikomur, NE ŽELI biti član kakršnegakoli piramidnega sistema, naj NE gre v to omenjeno "podjetje" ampak tule vpraša. Dobil bo odgovor ZASTONJ .
 

topt

Zelenc'
24. jul 2013
24
0
1
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
potem je pa to novost, to pa nisem vedel ampak vseeno pri nas ga dobijo 20% ceneje zaradi mesečnega varčevanja, kakorkoli ne želim zaničevati konkurence, se opravičujem da sem napisal napačno, nisem bil seznanjen s tem.

A ni to fajn; maš možnost (obveznost) kupovati zlato vsak mesec, celo pot navzdol od 2000; in to fizično
aplauz.gif
 

perofero

Pripravnik
27. feb 2013
405
0
16
Citat:
Uporabnik krentip pravi:
Spusti se na našo raven...

hysterical-1.gif


Citat:
Uporabnik krentip pravi:
...in jasno odgovarjaj na zastavljena vprašanja. Ali pa vprašaj mentorja da ti odgoovri nanje.

Vidiš, to je največji problem oprancev. Oni znajo samo naprej prodajat meglo, ki so jim jo natvezili njegovi mentorji in 'silno uspešni' vodilni... Že prevečkrat videna zgodba in vedno iste metode. Ampak ta je zgleda pri 32ih prvič slišal, za takšne finančne "produkte" in je zagrizel kot tiger. Pa še ravno prav naiven... potem pa dobiš takšne nebuloze, ki jih tukaj ponavlja iz posta v post. Prvi je enak zadnjemu. Na slo-techu pa spet isto...
aplauz.gif
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Nisem pristojen da dajem kakršne koli informacije na internet, ker ni takšna politika podjetja, kot sem pa že večkrat napisal, tisto z debelo označenimi črkami ne gre pozabiti. Vse popolnoma drži.
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Perofero kolikokrat naj ti še povem, da mi nihče ni nič natvezil, včasih vem da niso imeli takšnega zlata, dobro sedaj ga imajo, saj sem rekel, da vzamem nazaj. Ne mi pa ponovno začenjati o tem, da mi je nekdo nevem kaj natvezil. Normalno da sem vse prej preveril, se prepričal o vseh stvareh, preden sem začel sodelovati z njimi.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Saj ni treba da kaj zelis od mene. Mi sami pridemo brez povabila ne skrbi.

Point je v tem, da si del nategunske mreze. In vedno bolj je ocitno, da dokler bos imel od tega denar, bos ljudem prodajal zadeve o katerih sam pojma nimas, vazno da kes leti v zep.

Kake licence pridobivas? Da bos postal diamant? Mentor? Advisor? Manager? Daj da slisimo. Za kaj tocno pa sploh rabis licenco? Za izvajanje dobrih del?

Briga me od kdaj sodelujes v podjetju, napisal si "na trgu smo 13 let" prva oseba mnozine. Zdej mi pa razlozi kaj ste delali pred letom 2009 ko ste bili podjetje za trgovino. Ker ce ste prej 9 let banane prodajali pol to niso lih relevantne zadeve in je teh tvoji 13 let na trgu navadno zavajanje.

Sej ne blatim podjetja, to se samo od sebe oz. majo ocitno tebe za to.
Cakam na odgovor katere licence pridobivas