Varnostne kamere za Slo, Cro in BiH

I

Izbrisan uporabnik #488

Zanimivo.
Sem pretvoril gpi file v mps, da si ogledam v Mapsourcu za kaj gre.

V fajlu je 35 POI točk, ki uporabljajo enako nomenklaturo kot naše POI.


Sem šel malo skozi in se tile podatki prekrivajo z našimi, če ne gre celo kar za iste.
 

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28
Spet si je nekdo prilastil delo drugega...kako to eni radi delajo, lahko pa jim pošlješ mail in jih malo povprašaš od kje jim podatki.
 

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28
Komaj čakam, da mi nekdo ****** moje kampe na www.avtokampi.si , točno vem katere lokacije so moje, ker sem jih sam notri dajal in se jebal ene par noči...sem imel enega, ki mi je kradel novice...sem mu na lep način dopovedal, da se lahko sam malo pomatra, pa mu bom jaz kradel zadeve...no pa je nehal.
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
A boš tud za druge YU države naredil POI točke al boš mel to sam za nas pa HR? (voznikvozniku)
 

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28
Citat:
Uporabnik Teddy pravi:
A boš tud za druge YU države naredil POI točke al boš mel to sam za nas pa HR? (voznikvozniku)

Za druge države so GPS lokacije kampov malce problematične, ker so narejene glede na njihove opise in kolikor se je dalo natančno določit preko google map, zato raje zaenrkat še ne bi delal POI. Ko pa bom sam preveril točne lokacije, potem pa ni problema. Tudi sedaj še dodatno preverjam naše in hrvaške kampe, ker so podatki na netu in različnih kartah ponavadi bolj približni. Tako je treba vsak kamp obiskati in tam še enkrat vpisati lokacijo. Ugotavljam pa tudi, da je za točno lokacijo kampov nujno imeti karto Adria Route, ker karta EU pogosto nima vrisanih ulic do samih kampov.
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Citat:
Uporabnik Frko pravi: Na Navigovi strani dodane varnostne kamere LP

V čem je fora da veš kje so varnostne kamere. So to tudi radarji za hitrost ali samo snemajo in tam pač ne smeš ......?