Kampiranje in šotori.

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.277
23
38
Murska republika
Pristaš kampiranja kot sem sem si lansko leto kupil nov šotor ki zadovolji potrebe mene in moje boljše polovice po kampiranju katerega z veseljem preživljam na Slovenskem primorju. Omislil sem si šotor ki naju je pozitivno presenetil tako po uporabnosti kot po preprosti namestitvi, seveda z vsem ostalim inventarjem od plinskega kuhalnika miz stolov senčnika napihljivih vzmetnic ki bodo po dolgem času letos nove in to samonapihljive 8 cm debele.
Vsa ta oprema precej stane in če vse to zračunaš v ceno kampiranje je presneto drago prej kot vse to nabaviš ampak osebno vsako leto nekaj dodajam tudi LED . razsvetljava šotora na sončno celico je že v izdelavi in bo nadomestila vir razsvetlaje uz baterij.-
Da se vrnem na šotor ki bi ga rad predstavil in naj ne izpade kot reklama .
Šotor Autwell Birdland za 3 osebe, je zelo kvaliteten šotor ki je stojne višine in ima dovolj prostora za spanje treh oseb, predprostor je dovolj velik da lahko v slabšem vremenu služi kot mesto zadrževanja edino odpiranje vrat j je v deževnem vremenu bolj nepraktično ker je sam šotor spredaj na vrhu nagnjen nazaj in ta nagib je za odpiranje v dežju nepraktičen, ostalo je vse ok, Tkanina je poliester z visokim stolpcem nepropustnosti je negorljiv in odporen v vetrovnem vremenu in neurju česar še nisem preizkusil.
Kampiranje z njim je prijetna izkušnja in nadvse primeren za tročlansko družino. Cenovno je tu nekje 250 eur, kakor kje.
Tak šotor sem si že dolgo želel in upam da mi bo služil nekaj let do naslednjega ki bo takrat na prodaj z novimi trendi oblikovanja.
1489080-13307930140.jpg
 

Priponke

  • 1489080-13307930140.jpg
    1489080-13307930140.jpg
    30,6 KB · Ogledi: 3.506
Nazadnje urejeno:

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.277
23
38
Murska republika
Da ne bo ostalo samo pri reklamnih slikah bom dodal eno svojo ki je nastala tik po postavitvi šotora na svoje mesto.
1489098-186.jpg
 

Priponke

  • 1489098-186.jpg
    1489098-186.jpg
    119,3 KB · Ogledi: 2.261
Nazadnje urejeno:

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.277
23
38
Murska republika
Postavila sva ga v roku 15 minut poizkusno tudi doma , postavitev je lahka saj imaš samo dve palici ki ju namestiš v šotor pritrdiš šotor na zadnji strani z dvema klinoma in ga z zadnje strani privzdigneš najprej z eno nato z drugo palico pritriš z klinoma spredaj in šotor dejansko že stoji, potem je še nekaj dela z nameščanjem vrvic itd.
8888@- ja če temu rečeš --vamp -- je res moj , pa raje me ne vprašaj kakšne konstrukcije sem, lahko ti pa povem da imam krepko preko 130 kg in tudi v višino sem preko 190, pa veš zakaj raste vamp, ?
Ne pijem, zaradi bolezni, jem zaradi bolezni. še kaj?
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
cool šotor.. Kje si ga pa kupil?
drugače pa saj veš kaj pravijo- tip brez vampa je kot mercedes brez znaka
grims-1.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.277
23
38
Murska republika
Kupljen je bil v Merkurju kjer sem jih videl v prodaji tudi letos, ko sem malo gledal po spletu jih imajo tudi v nekaterih drugih trgovinah z camp opremo.
Samonapihljive blazine pa sem letos kupil v Jysk-- trgovini in to dve za 80 eur ,to je zelo ugodna cena in tudi kvalitetna roba, prej sem uporabljal napihljve Intex blazine ki pa so me hudo razočarale ker se v vročini precej raztegnejo in je potem nemogoče spati na teh balonih.Hvala za prijazno opazko, zares sem takrat bil precej debel sem že od takrat shujšal kar precej ker je res vse povezano z mojimi večletnimi problemi z zdravjem, preveč je tega da bi našteval, zato mi je tak vir počitnic dobrohoten do mojega zdravja .
 
Nazadnje urejeno:

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.277
23
38
Murska republika
Kvalitetna in poceni samonapihljiva blazina Open air ki jo uporabljam za kampiranje.
1489288-Zajetaslika.PNG
 

Priponke

  • 1489288-Zajetaslika.PNG
    1489288-Zajetaslika.PNG
    111,5 KB · Ogledi: 2.222
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik decva pravi:
cool šotor.. Kje si ga pa kupil?
drugače pa saj veš kaj pravijo- tip brez vampa je kot mercedes brez znaka
grims-1.gif

meni je en asistent enkrat tako povedal - pod vlkim kamnom vlka riba spi
hysterical-1.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.277
23
38
Murska republika
Te blazine ki sem ju kupil sta širine 65 cm x 200 cm dolžine, teh blazin z to dolžino je malo oz jih imajo v tej trgovini, širina je primerna za ležanje in je tudi dovolj penasta da je udobna sicer pa jo lahko dopolniš z zrakom ter tako prilagodiš za svojo potrebo.V Merkuru imajo tudi Brunerjeve ki pa so krajše, podobno je tudi pri drugih znamkah teh blazin.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Jaz imam tega in je top shit roba.

Ne vem pa kaj naj naredim, ker imam samonapihlhjivo blazino, debeline 7cm, vendar mi je premalo. Vsi pa kurcate tele blazine. Je kakšna pametna rešitev?