Opel Ampera/Chevrolet Volt

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Citat:
Uporabnik krava pravi:
Nekaj dni sem bil bolj kot ne odsoten. Sedaj ne vem, kakšno je točno stanje, ampak včeraj popoldan sem šefa zagotovo videl na Duplici v beli Amperi.

Se strinjam, včeraj si ga, ampak tisti moment ko smo govorili o tem, ga pa 100% nisi videl.

wink-1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Citat:
Uporabnik netko pravi:
slika je narejena 15 junija

Se ti ne zdi da sem bil poleg?
grin1.gif


Zato sem mu pa rekel,da ni variante, da je on videl Ampero takrat ko je trdil da jo je.
zmaga.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.586
288
83
www.kacnje.eu
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Citat:
Uporabnik netko pravi:
slika je narejena 15 junija

Se ti ne zdi da sem bil poleg?
grin1.gif


Se opravičujem, če je sem koga zavedel. Ko sem to napisal, mi je bilo rečeno, da je avto v Ljubljani. Sam sem razumel, da na njihovi lokaciji v Ljubljani, očitno pa ste ga morali še pripraviti. Pa saj nima veze. Dejstvo je, da sem Edota že videl v avtu
cheer.gif

Očitno ima kar rad Ople, saj sem z njegovo divjo Vectro peljal že leta 1988.
Zato sem mu pa rekel,da ni variante, da je on videl Ampero takrat ko je trdil da jo je.
zmaga.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.586
288
83
www.kacnje.eu
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Edi in njegova Branka imata tudi Mercedesa R klaso...

In Megana - no, že nekaj časa ga nisem videl. Sicer pa, da ne bo tole preveč OFFTOPIC - dajmo še kakšno o Amperi reči. Ima že kdo kakšno številko, koliko so jih prodali?
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Če se ne motim,so tisti podatki le o registracijah, ne pa o prodaji,kar pa dostikrat pomeni razlike nekaj mesecev.O točnih podatkih,pa zagotovo ne bom tukaj razpravljal.

Važno je da zanimanje je, ljudje so navdušeni po testni vožnji, priznam da sem tudi sam bil navdušen.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
1. Razumem.

2. Tudi jaz sem bil navdušen. Še posebej, ker sem lahko direktno primerjal Prius Plug-in in Ampero. Imel sem enkratno priložnost, da sem na dan, ko sem vrnil Prius Plug-In-a, dobil na testiranje dobil Ampero; dejansko, ko sem Priusko vrnil, sem čez eno uro že vozil Ampero, ki sem jo dobil za 5 dni.

Priuska je avto za varčno vožnjo, Ampera je pa avto za dušo. Je pa res, da če bo Tesla Model S, z baterijo najnižje kapacitete, ki ponuja 160 milj (250km) na polnjenje, stal 50.000 EUR ali manj, da zna biti to dobra alternativa, ker v tem primeru stane samo 5.000 EUR (ali še manj glede na izbrano opremo Ampere) več. Seveda je pa pomembno, da stane 50.000 ali manj, ker se subvencijo 5.000 EUR dobi le v primeru, če avto stane =< 50.000 EUR.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
V čem pa finta, da se dobi subvencija le za tako poceni avte? Se smatra, da tisti ki ima "miljone" za avto ne rabi subvecije, ali so neke druge finte vmes?
smile-1.gif