Opel Ampera/Chevrolet Volt

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.369
302
83
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
No, stane 40 EUR, tako da to ni nič.

Drugače pa tako piše v servisnih navodilih in jaz se držim navodil. Do sedaj mi še nihče ni rekel, da bi ga moral menjati vsako leto.
Se proizvajalec moti?

da, proizvajalec se moti, sigurno - vprašaj kakega klimaša, se ti bo nasmejal od srca (kot sem se tudi sam)
to je vse poenostavljeno oz. papir prenese vse, prilagojen je pa neki normirani uporabi vozila
tako kot se motiš ti, ker je MAHLE filter z aktivnim ogljem 20 eur polna cena, upam si trditi, da je kvalitetnejši od originala ali pa celo prvavgradnja
tako kot ata menja olje na dve leti na svojem x3 2.0d, vozi se pa 1km do balinplaca, potem pa joka, ker turbina zariba

dostikrat vidim tudi mikrofiltre po parih mesecih, gremo na morje juhuu parkirat pod borovčke, brez cerade, znotraj pa vse zabito, AC ne hladi ker ni odjema itd.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Ok, lej nisem vedel, da je tako.

Bom menjal filter kabine na eno leto, ce pa imas kaksen link do tega filtra, za katerega pravis, da je boljsi, kot originalni, pa ti bom hvalezen.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Daj še meni mahle za 508 RXH, pa povej kako se menja
smile-1.gif
takega z ogljikom
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Citat:
Uporabnik matejm1994 pravi:
Napisano je bilo da ima diesel motor. Vsaj to sm jaz opazil.

In ti si po 6 letih Ampere na trgu pomislil,da bi to lahko bilo res,ali....??
crazy1.gif

In ti v letu 2017 mislis, da je zemlja ravna...??
crazy1.gif


Kako pa bi naj vedel vse o avtu? A ti ves vse o vseh avtomobilih? Se za zemljo ne ves, da je okrogla...
hysterical-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Flash,ta tvoj odgovor nima nobene veze z Ampero,po mojem si zaslužiš najmanj 10-dnevni ban...
10.gif
 

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Citat:
Uporabnik matejm1994 pravi:
Napisano je bilo da ima diesel motor. Vsaj to sm jaz opazil.

In ti si po 6 letih Ampere na trgu pomislil,da bi to lahko bilo res,ali....??
crazy1.gif

haha ne :D @uncle_sam je uprašal kaj je bilo, sem jaz napisal kar se mi je zdelo čudno oz. nemogoče. :D