Kam za vikend v Banja luki

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Pozdravljeni,

v petek grem za vikend v Banja luko. Spali bomo v hotelu Bosna. Imate kakšne ideje, kam se splača ven žurat? Pa kaj dobrega pojest?

Hvala.

Lep pozdrav, Tommy
 

Carlito149

Pripravnik
18. apr 2008
978
0
16
Najboljši čevapi
smile-1.gif


http://www.cevabdzinicakodmuje.com/index.html
 

Zerly

Pripravnik
20. avg 2007
592
0
16
Ponavad je žur v City pubu, Kruni, boom boom roomu,... Meni je dobro za jest v Obeliksu, Vrbas,...
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Balkan je zakon za žur! Sem bil že v Tuzli, Bihaču, Novem sadu, Srajevu...povsod odlična izkušnja...
nahrung002.gif


manjka mi samo še glavna meka - to je bojda res Banja luka..
smile-1.gif
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Citat:
Uporabnik Zerly pravi:
Ponavad je žur v City pubu, Kruni, boom boom roomu,... Meni je dobro za jest v Obeliksu, Vrbas,...
Obelix DA, Vrbas NE. nazadnje ko sem bil v Vrbasu sem dobil račun k da bi jedu na Moulin rougeu
rolleyes-1.gif

priznam pa da so porcije exstra meni to ne pomeni nič če pol hrane pusti skor vsak v krožniku.

Glede BL, dogaja se skor povsod ustavite kakaga domačina pa uprašate kam it, dobite info ni to LJ
smile-1.gif


BTW, jst sm tud dol naslednjih 5 dni
wink-1.gif
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Evo, takole je bilo...

Najprej so nas peljali jest v restavracijo Stara Ada (upam, da sem si prav zapomnil). Narodnjaki, hrana super, prijazni... Res pa je, da so nas peljali tja predstavniki njihove vlade zato morda ni objektivno.

Potem smo šli sami naprejv klub Kristal. To je raj na zemlji. Bejbe res vrhunske. Afne ljubljanske, pojdite malo na izlet, da ne boste mislile, da ste najlepše. Sem imel obbčutek, da sem kje spregledal opozorilo"grzim prepovedan vstop". Marsikje po Evropi sem že bil, ampak toliko dobrih bejb na kupu pa res še nisem vidl. Sem imel obutek, da je čisto vsaka boljša od vseh naših miss...

Naslednji dan smo šli na čevape "Kod muje". Dobro, ampak če sem iskren sem že marsikje v Sloveniji jedel boljše... Nato smo šli v club Shaker, ker smo bili tam zmenjeni z nekimi lokalnimi puncami. Imajo full veliko ponudbo coctailov. Tam smo bili do polnoči, muzika disko, lokal ni bil ne vem kako pol...

Potem smo šli pa na narodnjake v Country club. Narodnjaki. Meni sicer za muzika ni najbolj všeč, je bila pa muzika v živo. Bend je bil res wrhunski. Na koncu spoznali lastnika in se skupaj zajebavali.

Meni osebno je bil lokal Kristal zakon. Raj na zemlji... :)) Pridem nazaj...
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Grem za 3 dni z najboljsim frendom v bosno, med drugim 1 dan Banja Luka. Plan je jest, pit, spat pa se met fajn. Poznavalci prosim nasvete
smile-1.gif
Kaj se?
 

Scorp84

Pripravnik
5. jan 2009
466
3
18
Ko sem dolgo nazaj jedel kod muje ni vec bil tisto. Obelix ima boljse samo je malo dalec za hodit, v blizini parka mladena stojanovica. Se je pa v gostinstvu toliko spremenilo, da ni vec isto kot je bilo vcasih. Mi raj gremo v mesnico pa rostilj ob kanjonu.
 

Scorp84

Pripravnik
5. jan 2009
466
3
18
Ja splav ni nikolo bil nic kot za kofetkanje. Drugace smo hodili v pivnico pri nektar kjer si res poceni pil pivo, pa tamburase. Ob enih so koncali in si glih lepo napit od piva sel v center na zur. Me je pa najbolj motilo da noben k**** klub nima mesta za druzenje s puncami ali drugace plesisce in mores biti usiljiv da prides kaki za mizo. Sicer smo imeli taktike ce nismo sli v pivnico smo prej sli v klub, rezervirali mize in smo bili po dva za mizo. Ponavadi zenske pridejo za mizo, ker vidijo da je dost prostora za mizo. No pol ko imamo vse mize zasedene ocenimo kje je najlepsa skupina deklet in se zdruzimo... ah ja dobri stari casi
smile-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Citat:
Uporabnik Scorp84 pravi:
Ja splav ni nikolo bil nic kot za kofetkanje. Drugace smo hodili v pivnico pri nektar kjer si res poceni pil pivo, pa tamburase. Ob enih so koncali in si glih lepo napit od piva sel v center na zur. Me je pa najbolj motilo da noben k**** klub nima mesta za druzenje s puncami ali drugace plesisce in mores biti usiljiv da prides kaki za mizo. Sicer smo imeli taktike ce nismo sli v pivnico smo prej sli v klub, rezervirali mize in smo bili po dva za mizo. Ponavadi zenske pridejo za mizo, ker vidijo da je dost prostora za mizo. No pol ko imamo vse mize zasedene ocenimo kje je najlepsa skupina deklet in se zdruzimo... ah ja dobri stari casi
smile-1.gif

Sicer res da ko srm jaz dol žural dol so se pisala leta 2007-2010...ampak takrat je blo punce-deci razmerje 4:1....tko da ko si šel za šank naročit rundo sta se ti prvo mogle 2 raketi umaknt da si sploh lah rundo naroču....