Klasika: Katere filme ste gledali? III

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Pa kje so kvadratki?
grin1.gif
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.924
2.402
113
Masterminds - 7

Komedija, true story, kako rednecki oropajo podjetje za prevoz denarja. Ni ravno izguba casa, tudi presezek ne, malo svojstvena.
 

Ales

Pripravnik
7. avg 2007
403
3
18
Lichtenwald
Škoda, da so se za film A Cure for Wellness odločili, da ga ne bodo predvajali pri nas, čeprav so se v kinih že predvajali trailerji, celo datum začetka predvajanja je bil že znan. Imam občutek, da ne bi bil slab.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.355
113
Citat:
Uporabnik AndrejEnej pravi:
Mustang močna 7 / 10
Ah ,,,, evo, Fadil, nekaj zate ... režim ti ni tuj, samo mal si star za te frajle ...
Smrkcev pa še ni ...
evil.gif

Nooker, opusti ocenjevanje filmov, saj veš da si beden. Sicer pa, zakaj si zamenjal nick name? Baje da si ga kot nooker nekaj sral. A se je to že pozabilo?
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Glej, papak, tebi sem že nič kolikokrat napisal, da omeni VSAJ 1 film, ki je po tvojem dober, ampak ... žal ... Nisi sposoben podati ocene enega (1) dobrega filma?
Kar se mene tiče je (bil) Noker doktor z velikim D zate. Tako v oceni filmov kot tudi sicer. In, ne me jebat, tudi v temi o avtosejmu se hvališ, da so vse hostese slabe in (seveda) slabše od tvojega ... opa, tvoje spremljevalke/žene.
Ja, ravno zaradi "pedrov" sem imel težave in si spremenil nick ...tako da je možno, da ga bom zaradi tebe moral zamenjat še enkrat ...
evil.gif


Torej, ocena (po tvojem) dobrega filma?
grims-1.gif

Smrkci? Die hard? Policijska akademija?
grin1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.355
113
Citat:
Uporabnik AndrejEnej pravi:
Glej, papak, tebi sem že nič kolikokrat napisal, da omeni VSAJ 1 film, ki je po tvojem dober, ampak ... žal ... Nisi sposoben podati ocene enega (1) dobrega filma?
Kar se mene tiče je (bil) Noker doktor z velikim D zate. Tako v oceni filmov kot tudi sicer. In, ne me jebat, tudi v temi o avtosejmu se hvališ, da so vse hostese slabe in (seveda) slabše od tvojega ... opa, tvoje spremljevalke/žene.
Ja, ravno zaradi "pedrov" sem imel težave in si spremenil nick ...tako da je možno, da ga bom zaradi tebe moral zamenjat še enkrat ...
evil.gif


Torej, ocena (po tvojem) dobrega filma?
grims-1.gif

Smrkci? Die hard? Policijska akademija?
grin1.gif

Ehhh, sem opazil da si bolj ''švoh'' karakter'', za razliko od mene ''papka'', tako da, ko boš spet menjal nick, me obvesti na privat, da se ognem kameleona, ki nima pojma o filmih in ostalih stvareh...
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Mal pazi kako se obnašaš, da ne boš spet pristal v kakšni ustanovi sedaj te mam pa že res poln k
10.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

En čas sem bil tiho toda vidim, da je PACIJENT spet začel srat in žalit po celem forumu.
Ne vem kako pustite takemu pacijentu, da še naprej serje po forumu.
Pa take je treba za vedno odstranit, ker ne znajo druzga kot delat štalo.
13.gif
to ni res eni in isti pacijenti serjejo po forumu in si ga lastijo in delajo kar hočejo.
Admini in Moderatorji pa drkajo [cenzura]. Mislm to ni res. Kaj se bojite, da bo forum propadel zaradi teh parih idijotov.
Škoda, ker bi bil to lahko čist v redu forum pa ga zaserje ene 10 pacijentov, ki ti pokvarijo vse.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik Ales pravi:
Škoda, da so se za film A Cure for Wellness odločili, da ga ne bodo predvajali pri nas, čeprav so se v kinih že predvajali trailerji, celo datum začetka predvajanja je bil že znan. Imam občutek, da ne bi bil slab.

Šel gledat na Hrvaško. Ni nek presežek, ni pa zanič, tam 7/10 recimo.