Klasika: Katere filme ste gledali? III

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Lion - 9/10 - ODLIČEN film, če kdo ostane na koncu brez solznih oči mu častim kišto pira
wink-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Toni Erdmann

Film, ki je decembra pobral nagrado za najboljši evropski film leta in je tudi v konkurenci za tujejezičnega oskarja, je požel izjemne kritike že na premieri v Cannesu, direktor Liffa Simon Popek ga je označil za "ne samo najboljši film zadnjega leta, ampak morda kar desetih ali pa petnajstih let.

A to smo gledal isti film? Fak kera bedarija od filma je pa to. 3 ure dolgčasa, bednih for ki se skoz ponavljajo, kaj si ti fukjen. Kok ej pa ta film overrated. Eh waste waste!
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.886
2.355
113
A war - 8

danski vojaki v afganistanu, doma druzina, tam ubijanje, dileme in posledice
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
No da obrazložim zakaj ocena 10. Igra je odlična, glavni lik inšpektorja ima svoj karakter, četudi depresiven. Dialogi so realni brez fantzijskih in odvečnih besed ter komentarjev. Zgodbe so napete in držijo gledalca v pričakovanju in napetosti. Ni ameriškega predvidljivega konca.
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Toni Erdmann

Film, ki je decembra pobral nagrado za najboljši evropski film leta in je tudi v konkurenci za tujejezičnega oskarja, je požel izjemne kritike že na premieri v Cannesu, direktor Liffa Simon Popek ga je označil za "ne samo najboljši film zadnjega leta, ampak morda kar desetih ali pa petnajstih let.

A to smo gledal isti film? Fak kera bedarija od filma je pa to. 3 ure dolgčasa, bednih for ki se skoz ponavljajo, kaj si ti fukjen. Kok ej pa ta film overrated. Eh waste waste!

Se ne strinjam. Mene je kr malo presenetil, pozitivno. Sicer Toni pretirava s klovnovsko ikono ampak ravno v tem je fora, da pokaže hčeri, da ne potrebuje snifa pa "onega s super spermiji" da se lahko zabava v lajfu. Edino igra me ni ravno prepričala.
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Zimsko spanje - turški, zlata palma 7/10
Za tiste, ki imate radi dialoge. Film je dolg več kot 3 h. Vmes se vleče. Me zanima kako ste dojel ali se naslov nanaša na glavne like ali na letni čas.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.561
6.164
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Toni Erdmann

Film, ki je decembra pobral nagrado za najboljši evropski film leta in je tudi v konkurenci za tujejezičnega oskarja, je požel izjemne kritike že na premieri v Cannesu, direktor Liffa Simon Popek ga je označil za "ne samo najboljši film zadnjega leta, ampak morda kar desetih ali pa petnajstih let.

A to smo gledal isti film? Fak kera bedarija od filma je pa to. 3 ure dolgčasa, bednih for ki se skoz ponavljajo, kaj si ti fukjen. Kok ej pa ta film overrated. Eh waste waste!

Se zelo strinjam. Katastrofa od filma. Slabši je samo še Lobster..
smile-1.gif
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
No da obrazložim zakaj ocena 10. Igra je odlična, glavni lik inšpektorja ima svoj karakter, četudi depresiven. Dialogi so realni brez fantzijskih in odvečnih besed ter komentarjev. Zgodbe so napete in držijo gledalca v pričakovanju in napetosti. Ni ameriškega predvidljivega konca.

Zdaj pa malo pretiravaš. Konec da ni ameriški? Pri Kvinden i buret sem že nekje v sredini vedel, da bodo žensko rešili. In čisto na klasičen način: pozitivec odpre ventil, negativec ga udari po glavi, zopet zapre ventil ... na koncu pride alkajda in reši prijatelja in situacijo. Ne, tega pa res nisem mogel predvideti ...
evil.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Toni Erdmann

Film, ki je decembra pobral nagrado za najboljši evropski film leta in je tudi v konkurenci za tujejezičnega oskarja, je požel izjemne kritike že na premieri v Cannesu, direktor Liffa Simon Popek ga je označil za "ne samo najboljši film zadnjega leta, ampak morda kar desetih ali pa petnajstih let.

A to smo gledal isti film? Fak kera bedarija od filma je pa to. 3 ure dolgčasa, bednih for ki se skoz ponavljajo, kaj si ti fukjen. Kok ej pa ta film overrated. Eh waste waste!

Se ne strinjam. Mene je kr malo presenetil, pozitivno. Sicer Toni pretirava s klovnovsko ikono ampak ravno v tem je fora, da pokaže hčeri, da ne potrebuje snifa pa "onega s super spermiji" da se lahko zabava v lajfu. Edino igra me ni ravno prepričala.

Ja sej To smo dojel kaj film šče v eni uri. Pol je 1 uro sranja ka se smao ponavljajo te mr.Bean fore. Predolg!
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
Passengers (2016) 8.6/10

Proti koncu je film prehiter, drugač pa po dolgem času, da sem nekaj dobrega gledal. Mogoče zaradi sci-fi teme in minimalno igralcev, malo spominja na Moon.
 

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Bad Santa 2 - meni je bil dober. Seveda niti približno tako dober kot prvi del, ampak vseeno za pogledat, glede na to kak revščine so komedije zadnja leta. Billy Bob Thornton je car. Noben ne igra tako dobro zagrenjenca.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.034
1.430
113
39
Gran torino - zelo pozitivno presenečen. Ker je melanholičen ter zabaven hkrati mu dam 8/10.
 

Bastard

Fizikalc
21. feb 2008
1.636
0
36
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Toni Erdmann

Film, ki je decembra pobral nagrado za najboljši evropski film leta in je tudi v konkurenci za tujejezičnega oskarja, je požel izjemne kritike že na premieri v Cannesu, direktor Liffa Simon Popek ga je označil za "ne samo najboljši film zadnjega leta, ampak morda kar desetih ali pa petnajstih let.

A to smo gledal isti film? Fak kera bedarija od filma je pa to. 3 ure dolgčasa, bednih for ki se skoz ponavljajo, kaj si ti fukjen. Kok ej pa ta film overrated. Eh waste waste!

Se zelo strinjam. Katastrofa od filma. Slabši je samo še Lobster..
smile-1.gif

Podpis, drek od filma. Če rečeš, da ti je tak film TOP so te zlorabljal v otroštvu