Klasika: Katere filme ste gledali? III

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.409
113
Citat:
Uporabnik noker pravi:
Daj že enkrat povej, kaj je zate dober film, prosim.
Da končno začnem gledat DOBRE filme
evil.gif

Berem da si sumljiv in čuden tič. To pa ni lepo.
Uživaj naprej v gledanju filmov...
 

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Eno vprašanje za tiste, ki loadate iz extraatorrenta. Ali se ozirate na tisto sporočilo:

Warning! Protect Yourself from Lawsuits and Fines!
Your IP Address is bla bla bla. Location is Slovenia
Your IP Address is visible to EVERYONE. Hide your IP ADDRESS with a VPN while torrenting!
ExtraTorrent strongly recommends using Trust.Zone VPN to anonymize your torrenting. It's FREE!

Ali imate nameščen ta program al to nima veze?
 

Coop

Pripravnik
13. mar 2013
70
3
8
Omisli si Popcorn Time, ampak tut tam te opozarja za VPN, moraš bit rahlo frivolen in malo tvegat.

Je pa fajn program, ker zajema naravnost iz torrentov in gledaš neposredno, večina filmov je v HD.
 

Coop

Pripravnik
13. mar 2013
70
3
8
Lej, ne mormo bit vsi sadisti.

Vem, da je nekaterim težko razumet, da ima kdo drugačen (vrednostni) sistem ter merila in da ne razsipa z ocenami (zvezdicami), ampak tudi takšni obstajamo. Normalno, filme gledam pod strašno prisilo, z velikim odporom in živalskimi mukami, hahaha. Vendar pa to ne spremeni dejstva, da je 75-95 % filmov čisto navadna brozga.


PS Vidiš, jst pa nikol ne bom razumel (kar često opažam tudi tukaj), da nekdo film, ki se mu zdi švoh ali (pod)povprečen, oceni s 6 ali več - jst namreč še dobrim ne dodelim toliko.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.972
113
EU
KSZ
The Transporter Refueled (2015). http://www.imdb.com/title/tt2938956/?ref_=nv_sr_2
Je za pogledat, vendar ne zasluži več od 5,2. Jason Statham pri starih transporterjih je boljši od novega šoferja z globokim glasom (kot Batman), ki prebija ograje za Avdijem in ga nič ne opraska. Verjetno ne parkira pri Lidlu, zato tudi nima opraskanih vrat.
hysterical-1.gif
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.932
2.414
113
Captain fantastic - 9

Mogoče bi mu dal celo 10 glede na razpoloženje. 😀 Starsi sončkov pa absolutno pogledat.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Bad Moms - v žanru (novodobnih ameriških komedij) 9/10. Prvo uro se že dolgo nisem tako nasmejal.

Sm prou mogu pogledat in mi je bil dejasnko res všeč.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.546
2.407
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Bad Moms - v žanru (novodobnih ameriških komedij) 9/10. Prvo uro se že dolgo nisem tako nasmejal.

Sm prou mogu pogledat in mi je bil dejasnko res všeč.

Smejal.... čemu že
confused-1.gif


Tole je smešno


 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Ok, tole je izven konteksta. Sam jaz sem umiral od smeha, ko sem gledal. Posebej zato, ker smo s kolegi imeli podobno sceno, ko smo po šrangi nažgani šli kupovati darilo za mladoporočenca.

 
Nazadnje urejeno: