boštjan rolk s.p.

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.710
99
48
Tudi mene zanima.. sem hotel pogledati na njegov page, pa žal ne deluje
frown-1.gif

Ima kdo izkušnje iz prve roke?
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Po bilanci sodeč je lani naredil 39 metrov kuhinj
http://www.bizi.si/BOSTJAN-ROLK-S-P/
Torej dela po domače, dnar na roke, če ne, potem je nekaj narove ker firma registrirana leta 2008 bi morala imet več....
Je pa možno da je vseeno kvaliteten
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Ja to bo to dobre 3 m , se pravi eno kuhinjo na mesec naredi, verjetno dela vse sam tudi iz kaše iverne plošče ......pa traja malo dlje ali pa Durs preveč miži ali je pa slep ........
 

mar55

Zelenc'
4. jul 2017
1
0
1
KAKO PRIPRAVIŠ MIZARJA, DA POPRAVI NAPAKO NA IZDELKU, POTEM KO SI MU ŽE PLAČAL?

Pri Mizarstvu Rolk sem naročila kuhinjo . Belo, visoki sijaj, s kombinacijo svetlega jesena.
Dokler ni bila kuhinja postavljena in do konca plačana, je bil gospod Rolk ustrežljiv, točen, prijazen, vedno dosegljiv na telefon ali mail. Tudi montaža je bila izvršena na dogovorjeni dan.
Ko je bila kuhinja montirana in obenem tudi do konca izplačana, pa presenečenje - drugi obraz gospoda Boštjana Rolka.
Po montaži so se pokazale določene pomankljivosti in napake. Ko sem ga o njih obvestila (osebno sem bila pri njem v delavnici) sva se zmenila, da pride tako ali tako, čez par dni v Ljubljano in se bo takrat oglasil tudi pri nas in napake odpravil.
dogovora na žalost do danes (po 2 mesecih) ni izpolnil. Tudi na telefon in mail se sploh ne oglasi! Očitno je, da svojih napak pri izdelavi in montaži kuhinje nima namena popraviti.
Jih bom kar po vrsti naštela:
1. Napa je ostala nepriključena na zračnik. Nima nobenega odvoda zraka – razen v omaro, torej je sploh ne morem uporabljati.
2. Omarica za napo sega prenizko – razdalja med PLINSKO kuhalno ploščo in napo je premajhna (PREDPIS NI UPOŠTEVAN) in nape tako ali tako sploh ne morem uporabljati –tudi, če bi imela odvod, ker ugaša plin!!! Elementa se ne da samo dvigniti, ker je že sedaj do stropa.
3. Pri montaži vgradnega pomivalnega stroja ni bila postavljena tesnilna guma, ki je priložena stroju!!! Posledično je stroj glasnejši in čuti se vonj praška, ko pere.
4. Na vratih viseče omarice je po celi širini praska, ki sem jo opazila šele, ko sem po montaži elemente očistila.
5. Od sedmih push mehanizmov sta dva montirana tako, da sta poškodovala dno omaric in sedaj to poka, eden je postavljen tako, da je čisto neuporaben – ne odpre vrat, eden pa že ne deluje več. Po dveh mesecih!!!
Še pomanjkljivosti, ki sem jih opazila, pa jih nisem reklamirala (ja, marsikaj kar »požremo«)
Zgleda pa, da bom morala tukaj kar vse »požreti«. Kako pripraviš mizarja, da popravi izdelek potem ko si mu že plačal, če se ti niti na telefon in mail noče oglasiti???
1. Vse police v omarah so zadaj in pri straneh samo odžagane, brez zaključnega traku, tako da se krušijo.
2. Na vratih pod umivalnikom se je sijaj na enem mestu že izgubil. Tam je sedaj viden mat madež, pa pri čiščenju uporabljam samo vodo in mehko bombažno krpico. Me že skrbi, kako bo kuhinja izgledala čez eno leto, da sploh ne govorim o desetih.
3. Viseča omarica, ki naj bi bila obenem okrasna, ni narejena tako kot sem želela in kot je bila narisana. Vedno, ko jo vidim, me zmoti.
4. Spodnji elementi imajo »zob« - visoke omare so globlje od nizkih. Linija kuhinje je poravnana s pultom, namesto z elementi, kot je bilo narisano na skici ki sem jo predložila.
5. Vrata in predali že »strižejo« niso več poravnani. Pri montaži je g. Rolk sam omenil, da se to zgodi, pa da pride samo poravnat in je problem rešen. Ampak zdaj vem, da so bile to le prazne obljube.
6. Miza, ki sem mu jo dala skrajšati, ni ovalna, kot sva se dogovorila, ampak pravokotna z zaokroženimi robovi.
Tako, to je vse (zaenkrat). Ni malo, pri eni manjši kuhinji, ali ne? Ja, potrditev, da tisti rek – manj denarja , manj muzike, ponavadi res drži. Njegova reklama temelji na nižjih cenah, to je tudi mene prepričalo. Ali se je splačalo? Presodite sami.
Lep pozdrav. Suzana
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
nastete napake niso picajzli, ampak nestrokovna izdelava.

ja, ponavadi, kar je prevec poceni, ni zastonj tok poceni...
 

doni

Zelenc'
5. jul 2017
4
0
1
Tudi jaz prispevam svoje izkušnje, glede Mizarstva Rolk iz Zapuž.

Izkušnje identične kot pri ge. Suzani.

Ne plačat vse, če ni gotovo!!!!

Aprila letos nam je montiral kuhinjo. Do montaže zelo prijazen , nimam pripomb.
Tudi montaža vredu, čeprav so bile pomanjklivosti, za katere je povedal da jih bo odpravil z naslednjim obiskom, ki bo v enem tednu.
Čakali smo ga doma, na dan ko je rekel da pride-GA NI BILO!!!
Pošiljala sem maile, ga klicala. Ne dvigne telefona in ne odgovarja na maile.
Tudi priporočeno sem poslala pismo, pa ga ni dvignil.
Skratka minilo je 3 mesece od montaže, mi pa nimamo končane kuhinje.
Priporočam , da sploh ne daste delati pri njemu.
Če pa že, niti slučajno vse plačati, preden ne konča!
Jaz grem k odvetnici, pa seveda na tržno inšpekcijo ga bom prijavila.
Suzani priporočam isto.
Pa najbrž nisva edini.
Lep pozdrav, Mateja
 
Nazadnje urejeno:

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Ja, zanimivo ... 2012 zadnja objava, vse OK, sedaj pa v parih dneh novi uporabniki s slabimi izkušnjami (pa očitno je Rolk dobro orientiran, nateguje samo ženske
grin1.gif
)

Suzana
Mateja

Pepca?
Milka?
Koviljka?
 

doni

Zelenc'
5. jul 2017
4
0
1
Mogoče pa se nekateri pač sprijaznijo in ne grejo naprej.
Mislim , da je več takšnih.
Ženske? Ja seveda. Ne poznam, nobenega moškega( ne samskega) , ki bi naročal kuhinjo. Ponavadi to delamo ženske.
Moškim se s tem ne da ukvarjati.

Meni ni normalno, da se človek sploh ne javi in ne dvigne priporočenega pisma( je videl kdo pošilja, pa ni dvignil)!
To je bil moj zadnji poskus-mirni način. Zdaj pa po pravni poti, če mu to bolj paše!
3 mesece čakanja je pa preveč!!!
 

doni

Zelenc'
5. jul 2017
4
0
1
Ne gre za konkurenco, ampak za nepoštenega mizarja, ki ne dokonča dela, za katerega dobi plačilo.
Vsakemu s takšnimi problemi pa priporočam, da gre na tržno inšpekcijo!
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Jaz sem naročal kuhinjo in nisem bil samski. Vse po mojih navodilih!
grims-1.gif

Ženske ponavadi samo sestav naročajo, kako bi rade imele da izgleda. To ni nič težkega in kompliciranega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cordo