POPRAVILO nedelujočega nuvija

Tome

Zelenc'
2. feb 2013
10
0
1
Hotel sem naložit nove karte na kartico. Pustil sem čez noč in zjutraj je samo pisalo na nuviju garmin na računalniku pa nič. Ko sem ga izklopil z usbja se je ugasil. Hotel sem ga prižgat pa je samo par sekund se pokazal napis garmin. Poiskal sem na netu in našel ta forum. Šel sem po korakih kot je pisalo ampak brez uspeha še vedno je isto.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če te dobro razumem potem si karte dajal na SD kartico.
Če sem te prav razumel, potem vzami iz nuvija SD kartico in probaj če se bo nuvi vklopil.

Sem že našel backup, samo uploadam še ga in ga dobiš.
 

Tome

Zelenc'
2. feb 2013
10
0
1
Ja imam ma moram držat prst v levem zgornjem kotu ekrana in vklopit usb Pol pa je tole napisal
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Nuvija odklopi iz Pc in računalnik ponovno zaženi in priklopi nuvija nazaj na Pc in potem ti mora flešat brez te napake.
Med flešanjem drži cel čas prst v levem zgornjem kotu zaslona.

Če ti bo po ponovnem zagonu nuvija zopet javilo to napako mi javi in bova probala nekaj drugega.
 

Tome

Zelenc'
2. feb 2013
10
0
1
Je vklopu. Hvala lepa!
Sem še z webupdaterjem naložu novo verzijo samo je rahel problem ker piše vse angleško slovenskega texta ni razen glasu!
 

Tome

Zelenc'
2. feb 2013
10
0
1
Ja deluje kot mora. Hvala! Razen da se ne da spremeniti da bi pisalo po slovensko!
 

Tome

Zelenc'
2. feb 2013
10
0
1
Hval lepa še enkrat! Sem že mislil da bom moral it po novega. Res je že star ma mi odgovarja in kaj boljšega ne rabim. Hvala za hitro pomoč in ves ostali suport! LP Tomaž
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Evo, super, da še ti bo nuvi služil naprej
wink-1.gif


Upam, da ob naslednji posodobitvi kart ne boš naletel na isti problem kot sedaj.
Očitno je prišlo do neke napake med prenosom karte in je potem vse zaštekalo.