POPRAVILO nedelujočega nuvija

sharky

Zelenc'
31. jul 2009
3
0
1
Pozdravljeni,

imam problem z Nuvi 360. Noče nadgradit GPS sprejemnika. Ko ga vklopim, mi napiše ¨Nadgradnja GPS sprejemnika 0%¨ in potem se samo zažene. Sedaj pa mi ne najde satelitov.

Delal sem tudi po tem postopku http://forums.gpsreview.net/discussion/9984/nuvi-360-failing-to-acquire-satellites

Instaliral sem ponovno software, reset navigacije ob zagonu, brisanje remotesw, 006B047800.bin, GUPDATE.GCD,
odklop od baterije.

Pozna še kdo kakšno drugo rešitev?

Lp
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če imaš prazen krog, potem imaš po vsej verjetnosti poškodovan flat kabel, lahko pa vseeno probaš naredit downgrade GPS FW.
Če ti ta downgrade ne bo pomagal, potem boš moral menjat ali flat kabel ali pa celo anteno.
 

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
561
5
18
Starejši garmin je v družini nekdo priklopil polnilec z 9v od takrat ga nikoli nismo več vklopili. Lahko ugibate kaj je vse lahko uničilo napačno napajanje, verjetno je popravilo nesmiselno s stroškovne plati.
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
937
90
28
Ljubljana
Ima kdo "na zalogi" originalno vsebino Nuvija 40? Dobil sem enega. ki je obstal na Garmin logo zaslonu in sem ga sedaj rešil toliko, da vsaj vidim vsebino, ko pa poskusim prekopirati datoteke iz nuvija in si narediti backup, pa dobim obvestila pri kopiranju, da so datoteke "corrupted".
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
937
90
28
Ljubljana
cheer.gif


Total Commander je javil naslednje:
- Cannot read \Vehicle\car_blue.srf - tole imam po mojem nekje na disku od drugega nuvija. Upam, da bo prijelo.
- Cannot write (iz naprave na disk)
\JCV\D2924040A.JCV
\gmapprom.img
\gmapbmap.img

Te trije so kot kaže izgubljeni, ampak bodo že nekako najdeni.
smile-1.gif


Hvala za pomoč.
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
937
90
28
Ljubljana
Zadeva se je močno zakomplicirala.

Uporabil sem tvoj paket za popravilo nuvija 40 in popravek se je namestil brez težav. Nato sem nuvija formatiral in uporabne podatke prekopiral nazaj in nato poskusil namestiti še original iz tvojega paketa. Tukaj se je zadeva zakomplicirala. Ne vem točno ali je nuvi po brisanju fw sam javil napako ali pa sem jaz iztaknil kabel. Sedaj je nuvi "skoraj" opeka, javlja se samo še kot MT 3351.
jezen.gif