POPRAVILO nedelujočega nuvija

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Eno vprašanje, to mi javi ko hočem posodobiti z WebUpdater- jem, kaj je narobe????
1916964-WebUpdater.JPG
 

Priponke

  • 1916964-WebUpdater.JPG
    1916964-WebUpdater.JPG
    42,2 KB · Ogledi: 376

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Sem šel na drugi pc, na tem mi pa dela WebUpdater, hvala za pomoč, sam sedaj še porihtam prejšni računalnik, pa bo tudi na tem delovalo, hvala še enkrat
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Saj je isti kot za 1300
smile-1.gif


Ko si nuvija sformatiral naredi na njem prazno mapo z imenom Garmin in potem flešaj z vsebino mape original in ko se nuvi poveže s PC zaženeš webupdater in ti bo preneslo vse kar rabiš
wink-1.gif
 

tomko

Zelenc'
20. feb 2010
3
0
1
Lp

Tudi sam se obračam na ta forum ker enostavno več ne vem kaj narediti. Gre za garmin ZUMO 550 (star cca 5 let). Naprava je do sedaj delovala brez kakršnegakoli problema, potem sem jo nekega dne vzel na pot in ko se je baterija izpraznila ga nisem mogel več prižgati. Baterijo sem dal ven drugo not, nobenega odziva. Priklopil na polnilec nobenega odziva. Držal gumb za vklop, tudi nič od tega.
A je imel kdo podoben primer oz. kaj se da še storiti?
 

tomko

Zelenc'
20. feb 2010
3
0
1
sm dal ven baterijo držal 10 sekund oz. 30 pa ni blo nič. Sm ga prklopu še na računalnik (brez baterije) in isto držal gumb pa nobenga odziva. Ne vem al se je kr naenkrat uniču brez razloga al kaj???? A je še kak način ali je konec z njim???
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Da nisi kje kak kabel zrahljal, ko si menjaval baterijo.
Probaj dat not staro baterijo in pusti čez noč, da se polni in boš videl, če se bo potem vklopil.
Isto probaj naredit z novo baterijo, da jo daš v napravo in pustiš par ur polnit.

Včasih je tudi pomagalo, če si napravo priklopil na avto polnilec, se je znala naprava potem zbudit.
 

raza

Pripravnik
19. jun 2011
210
24
18
Pri zumotu 550 ni pri bateriji nobenega kabla. Baterija se na zadnji strani vstavi v ležišče in privije z enim imbus vijakom. Baterija nalega na treh vzmetnih kontaktih, ki pa radi korodirajo, oz. jih napade zeleni volk.
Vprašanje, če ni mrknil displej. Kajti, če se to zgodi pri tem modelu niti ne veš, da se prižge, ker ne piskne (nima zvočnika). Ga je potrebno vstaviti v nosilec in priključiti, potem bi se moral sam zagnati in vsaj piskniti.
Probaj ga razdret (ni težko odvit par vijakov torx T6 x 50 z hrbtne strani) in preverit kako je z povezavo displej - matična plošča. Sem že dobil v roke zumota, ki je imel razrahljan konektor zaradi padca naprave iz rok - posledica črn ekran.