( modificiranje ) 37xx v 34xx serijo

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Hvala!
Se nekaj...Gor imam Europe DEM , CN Europe NT 2011.40 3D in CN Europe NT 2011.40 FULL.. To so najnovejse?
Ce dam gor se AdriaRoute, se meje 100% prekrivajo z CityNavigatorjem, ali moram obkljukati izbrane mape vsakic ko navigeram? Hvala.
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Najnovejše mape so CN NT unicode 2012.30.
Karte lahko brezplačno posodobiš z map updater programom,če še niso mimo 3 meseci od nakupa.
Probaj mogoče še imaš na voljo
wink-1.gif

Mislim da še vedno niso meje AR in CN pokrite kot bi morale biti in je preklapljanje še vedno potrebno.
Če se motim naj me nekdo popravi.
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Najnovejše mape so CN NT unicode 2012.30.
Karte lahko brezplačno posodobiš z map updater programom,če še niso mimo 3 meseci od nakupa.
Probaj mogoče še imaš na voljo
wink-1.gif

Mislim da še vedno niso meje AR in CN pokrite kot bi morale biti in je preklapljanje še vedno potrebno.
Če se motim naj me nekdo popravi.
Sem videl ja...Je mlajsi kot 3 mesece, tako da bo slo ja
smile-1.gif

Skoda ker je to preklaplanje potrebno, to bi se pocasi ze lahko popravilo... Hvala ti
smile-1.gif
 

vide

Pripravnik
10. avg 2008
239
10
18
Cerkno
Po mojih izkušnjah pri starejših napravah serije 3xx in 6xx deluje pokrivanje cest med AR in CNE , pri novejših modelih ki so bolj natančni se pa še pojavijo problemi na nekaterih cestah .
 

Stypen

Zelenc'
7. jan 2012
18
0
1
Oj. Spet jaz.. Po cca 4500 km z modificiranim garminom sem našel še nekaj napak in sicer večkrat vozilo zaide iz načrtovane poti in vozi po njivah čeprav sem jaz na avtocesti (prej to ni delal ker vozim vedno iste rute) in potem samo preračunava... Zgubi se mi na AC MB-KP pa v Ljubljani, v Novi Gorici me je polkrožno obračal 100m od hotela ki je na isti cesti.... Za voice command pa mi za vsak jezik napiše da ni podprt (ANG,NEM,IT...). Ko ga povežem z tel. prek bluetootha mi kar ugasne (prej je vse delalo BP na isti tel).
Upam da nisem spet pozabil kaj prenest na njega :).
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Popolnoma izbriši vse fajle, ki jih imaš od 3790, torej čisto vse v ASR, JCV, Traffic Trends, vse zemljevide, itd. V glavnem vse, kar prinese CN. Ko boš imel vse zbrisano, naredi hard reset. S tem boš izgubil vse nastavitve in poi točke. Ko to narediš, naloži še zadnji FW preko webupdaterja. In ker imaš lifetime, sedaj vse na novo naloži nazaj.
 

Stypen

Zelenc'
7. jan 2012
18
0
1
Oj. A mogoče obstaja še kakšen dodatek za 34xx ki bi mi omogočil program za kamione kot ga imata nuvi 465T ali 560LT ?
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.750
114
63
Drži prst spodj desno na ekranu. vklopi nuvija, prikaže se napis Garmin, pa kar drži do vprašanja, če želiš ponastaviti vse podatke. Tako je vsaj pri novejših nuvijih.
Če je pa prst v zgornjem levem kotu se pa vklopi kalibracija zaslona.
pa ne takoj obupat, je treba držat cca 20-30 sekund.