Novo pri Izimobilu

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
819
41
28
Citat:
Uporabnik izistyle pravi:
ti "JEST" si en čist navadn butl ! Preberi drugič al pa vprašaj ! saj imajo klicni center !!!!
Kak ste eni zaostali........... jaooooooooo

Ampak žalitve ti pa niso tuje, kajne ?
bonk.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik izistyle pravi:
ti "JEST" si en čist navadn butl ! Preberi drugič al pa vprašaj ! saj imajo klicni center !!!!
Kak ste eni zaostali........... jaooooooooo

Si zaposlen pti izimobilu, da te tako zaboli, ko se pise o necem tudi negativno... In fajn kader ima potem izimobil, da zna tako na "izi" zalit ljudi...

Nevem kaj sem sploh takega napisal, da si me tako gorob oznacil za butla? Napisal sem le, da bi lahko bolj jasno napisali zadeve... ne pa, da se lovijo na drobni tisk, ki ni dorecen...

Kot je ze nekdo drug napisal... Pogodbe spreminjajo in terminologija ni poenotena... pa izgleda so zaceli posiljati grozilne SMSe tistim, ki ne polnijo vsakih 30 dni...
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Cene za klice v tujino so objavljene za obe varianti (s to opcijo so kar opazno nizje), za lokalno klicanje pa jih nisem nasel. Ugibam, da niso enake, kot brez te opcije, sicer bi vsi preklopili na to zadevo, ce vsaj malo klicejo v tujino.
 

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
578
5
18
Aha, pa res, sem spregledal...
No z enim T-2 umts se sicer ne da primerjati (ta ima res ugodne klice v tujino), res pa je tole prepaid.

Offtopic: sem zadnjič nekaj urejal v T-2 poslovalnici, pa je prišlo en kup Kitajčkov sklepati t-2 mobilne pogodbe
evil.gif


Lithium
 

Bush

Fizikalc
19. okt 2008
1.735
0
36
T-2 je res kul. Če imaš PRD VDSL s TV ti je ceneje Brezčasni VDSL, pa še 2 SIMki dobiš zraven. V bistvu brez naročnine, kot prepaid Izimobil.

Upam, da bo T-2 dobil del 900MHz frekvenc, ko bo šel UMTS na 900MHz - da se bo izvedla zamenjava frekvenc (v namen razvijanja konkurence), kot se že enkrat je.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Frekvenc na 900 MHz preprosto ni več. Še Tušmobil je dobil razširjen del frekvenc, ki je na voljo šele zadnjih nekaj let. Koeksistenca GSM in UMTS na istem bandu pa še dodatno zbija izkoristek frekvenčnega spektra. In ene 10 let ni pričakovati, da bi UMTS povsem nadomestil GSM na 900 MHz. Do takrat bosta morala živet oba in vmes guard band, ki bo neizkoriščen.

Ogo
 

Bush

Fizikalc
19. okt 2008
1.735
0
36

Kar so Tušu na APEKu šenkali brez razpisa, mu lahko tudi brez razpisa vzamejo.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Težka bo.
Ampak na upanju nekaterih svet stoji. In konec koncev upanje umre zadnje.
smile-1.gif


Ogo
 
Nazadnje urejeno:

blue007

Pripravnik
6. feb 2009
612
0
16
Citat:
Uporabnik Bush pravi:

Kar so Tušu na APEKu šenkali brez razpisa, mu lahko tudi brez razpisa vzamejo.
Država pa je frekvence 900 Mhz podelila Mobitelu brez razpisa. Na to se pa nihče ne dregne?

Vse tožbe glede podelitve GSM 900 Mhz Tušmobilu je sodišče že zavrnilo. Pred nekaj tedni je sodišče zavrnilo T-2 glede podelitve brezplačnih frekvenc GSM 900 Tušmobilu.

T-2jeva možnost priti v nižji spekter je šele leta 2015. Takrat bo na voljo 790 – 862 MHz za 4 generacijo mobilne telefonije (LTE).

GSM na 900 Mhz pa bi se postopoma zmanjševal do leta 2020:
nsn900.png


Leta 2016, ko poteče 900 Mhz licenca Tušmobilu, pa bo APEK po vsej verjetno razdelil 900 Mhz spekter na 4 enakovredne dele.
 
Nazadnje urejeno:

izistyle

Pripravnik
22. sep 2007
288
0
16
NG
Planet za IZI mobil uporabnike ............... http://www.izimobil.si/izistoritve.cp2?cid=FE99DF60-5EED-05DA-8E6C-F6CE1583B98C&linkid=30

Interaktivni multimedijski portal Planet vam prinaša informativne, uporabne, zanimive, kratkočasne, zabavne vsebine in storitve. Na voljo so vam na mobilnem portalu http://planet.mobitel.si.

Na mobilnem in spletnem Planetu lahko preverite prav vse: zadnje novice, vremenske napovedi, stanje na cestah, športne rezultate, glasbene lestvice, filmske novice, astrološke napovedi in druge zabavne vsebine. Na svoj mobilnik si lahko naložite najnovejša ozadja, teme, melodije ali igre in obiščete klepetalnico. V nagradnih igrah se lahko potegujete za vstopnice za aktualne koncerte in druge prireditve... Vsebine in storitve se stalno dopolnjujejo.
701724-bin.jpg
 

Priponke

  • 701724-bin.jpg
    701724-bin.jpg
    4,5 KB · Ogledi: 544

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Iščem informacije o izimobil-u, pa imajo že cel dan nedosegljivo spletno stran. Ali samo pri meni ne dela?
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Siol - ne dela. To pa morajo biti veseli vsi tisti, ki polnijo preko interneta (vključno s mojo sestro)... Če si pri nas greš po kartico, v tujini si pa pečen.