Novo pri Izimobilu

pimp

Pripravnik
30. jun 2011
761
0
16
48
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Tnx! Ta Izimobil je kot predplačniški paket res ugoden ni kaj... Najbolj mi gre na kozlanje Mobitel z 18,4 centi na minuto v vsa omrežja. In Mobitel daje Izimobilu omrežje v najem. Bi še pogojno razumel da bi Mobitel s takšno tarifo imel v celoti sekundni interval... Očitno jim pač ni v interesu... Lp
tus kul ima obračunski interval je 60/1, izi 008 60/15.
Plus tega tus čisto lepo dela tudi v mobitel omrežju in imajo še nočno poceni tarifo..

60/1 kje?
Če si na tuš omrežju!
Kaj pa če si na M omrežju?
aaaa?
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Citat:
Uporabnik pimp pravi:
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Tnx! Ta Izimobil je kot predplačniški paket res ugoden ni kaj... Najbolj mi gre na kozlanje Mobitel z 18,4 centi na minuto v vsa omrežja. In Mobitel daje Izimobilu omrežje v najem. Bi še pogojno razumel da bi Mobitel s takšno tarifo imel v celoti sekundni interval... Očitno jim pač ni v interesu... Lp
tus kul ima obračunski interval je 60/1, izi 008 60/15.
Plus tega tus čisto lepo dela tudi v mobitel omrežju in imajo še nočno poceni tarifo..

60/1 kje?
Če si na tuš omrežju!
Kaj pa če si na M omrežju?
aaaa?

Enako velja tut za mobitelovo omrežje kar se tiče predplačniške tarife
wink-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Ma ja, glede na te gratis minute zna bit Tuš res najcenejši ampak iz te kartice opravim res tako malo klicev da se mi res ne splača menjavat, celo razmišljam da bi naredil preusmeritev iz te številke... Sicer pa čakam da kateri operater uvede tako kot Mobitel preusmeritev SMS sporočil...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Preko neke mobitelove spletne strani, se not logiraš, ter na strani napišeš na katero cifro naj preusmerja SMS-e...
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Kaj je "MMS posredovanje" v telefonskem predalu?
Po MMS ti pošlje posnetek zgrešenega klica?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Evo jih: "MMS posredovanje je storitev, ki omogoča, da na mobilni telefon prejmete MMS, ki kot priponko vključuje glasovno sporočilo, ki vas čaka v telefonskem predalu."

Torej je to to.
A drugi ponudniki imajo tudi tako storitev?
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
36
pri TM obstaja MMS tajnica, ki je kot telefonski predal, kamor pustiš glasovno sporočilo, ki ga kasneje prejemnik prejme v obliki MMS sporočila...

za ostale pa nebi vedu...
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.370
113
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Izimobil mi je itak zmagovalen ampak Mobitel mi je všeč iz tega vidika ker bi si preko njih lahko preusmeril vse SMS-e na mojo primerno številko 040. Zdaj s sabo vlačim 2 telefona, potem bi imel samo enega, stroške preusmeritev bi pač popušil ampak rešil bi se enega aparata. Zdaj pa če grem na Mobi paket zna bit to malo fejst drago (18,4 centa) minuta, če bom imel Izimobil še naprej pa lahko brez težav klice preusmerim na 040 ampak bom še vedno mogel met en prižgan GSM nekje doma da bo gori aplikacija ki mi bo posredovala SMS-e... Je pa Mobitel edini kjer si lahko preko spleta nastaviš da ti vse klice + sms-e preusmerja na želeno številko... Skratka sami problemi
smile-1.gif

Rešitev http://www.bigbang.si/telekomu...1-01-dzark-grey