Fitness v LJ. Kam?

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Imel sm letno karto v BIT-u pa mi kmal poteče pa sm mislu mal zamenjat...
Tivoli pa Sokol Vič odpadeta... tud na DIF raj ne k da...

Glih učer sm dobu brezplačne kupone za CUBE fitness... Pozna kdo, kako je tm?
Kak predlog še?
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.351
379
83
Nisem fitnesaš, tudi lj me ne videva več, so pa prijatelji hvalili fitnes zraven bowling kluba 300 (sunny studio?). Natančneje - hvalili so vse razen cene.
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Ta mi je reees odročn, je pa res da je tm vidt velik lepih deklc
wink-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
bi se tudi jaz prcofu.knil
grin1.gif


iščem pa enega, ki bi bil recimo v krogu 3 km od merkurja v vižmarjih (ali pa še kak km več)
 

Cooper

Pripravnik
27. jan 2009
498
0
16
Ljubljana
Mene tudi zanima, kje je kaj pametnega. Predvsem mi je pomembno, da je v dotičnem fitnesu čim manj čef....khm, pripadnikov drugih republik nekdanje skupne države. Nimam želje gledat napumpanih tipov, ki za vsak svoj gib opozorijo okolico z glasnim krikom, se takoj po končanem delu na napravi pojdejo pogledat v ogledalo, zraven pa pride še pet njegovih sodržavljanov, ki ga šlatajo in občudujejo njegove mišice. In tako eden drugemu.
Torej, v katerem fitnesu se to NE dogaja?
smile-1.gif
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Kokr vem edin Panter je tm bliz.
smirk-1.gif


cooper; Za tvoje želje je rešitev garaža, k takih fitnesov ni
cool-1.gif
 

irCAR81

Fizikalc
19. mar 2008
1.698
62
48
Kdo ve, na katerih od teh fitnesov razen DIF imajo ročne uteži od 10-50 kg?

Nek nobl fitnes je mel max 20kg. Smo vprašali če majo namen nabavt kej težje ročke, pa je šefe rekel da ne, sej večkrat dvigneš, pa je.
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
To bi moral imeti vsak fitnes.

Sicer pa, ti pa fitnes? A te g sile v imprezi *ebejo, a? :D
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.769
262
83
Največja slovenska vas
Svoje čase, ko sem še fitnesiral sem hodil v fitnes Narodni dom, zraven Narodne galerije, nasproti pravoslavne cerkve. Sproščeno, domače vzdušje, tkrt vem da je bila cena zelo dostopna študentskemu žepu, pa še Tivoli je bil zraven, za tek pred fitnes treningom.
 

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
Cube fitnes podn! Ena večja prenovljena soba v stari tovarni. Smrdi po vlagi, pa še naprave so nametane ena zravn druge. Tivoli dokaj ok, ampak maš tud velik goril not, ki se derejo. Sokol Vič, pozimi so šparal z ogrevanjem, tko da kljub telovadbi me je zeblo. Sokol Stožice, premajhen špajz. Sunny fancy zadeva ampak me ddražjimi.
Nekak mi je najbolj na Mojem Fitu v Črnučah. Dokaj velik fitnes, dve hali za razne aerobike, sauna itd...Pa tukaj ni goril. No tu pa tam kaka zaide. Da pa ne govorim o dekletih, ki jih je pa kar veliko, no na aerobiki.
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Svoje čase, ko sem še fitnesiral sem hodil v fitnes Narodni dom, zraven Narodne galerije, nasproti pravoslavne cerkve. Sproščeno, domače vzdušje, tkrt vem da je bila cena zelo dostopna študentskemu žepu, pa še Tivoli je bil zraven, za tek pred fitnes treningom.

Minusi je pa sama velikost fitnesa in temu primerno nametene naprave.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.769
262
83
Največja slovenska vas
To je res, zato sem pa najraje hodil dopoldne, ko se je nemalokrat zgodilo, da sem bil edina oseba na fitnesu, zdej pa a so naprave nametane al ne, mi je vseeno, samo da ni preveč prešvicanih teles okoli mene.