Lidlove trgovine na vaši navigaciji

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.369
4.367
113
49
Na sončni strani ALP
content_navigation_poi2nav.jpg


Če koga zanima POI seznam Lidlovih trgovin za različne navigacijske naprave.

KLIK
pozdrav.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Vprašanje, če so vse enote, glede na to, da lidli na HR rastejo kot gobe po dežju. Sicer pa hvala bogu, da tisti, ki dopustujemo pri sosedih, nismo obsojeni samo na zasoljeni Konzum.
 

Srandi

Pripravnik
16. feb 2011
338
0
16
Peesda še na dopustih gledate za temi Lidli.... Vsaj takrat bi si lahko kvaliteten fujter privošli.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Če najdeš štacuno, ki ima lepše sadje in zelenjavo, ala ti vera! Jaz tega recimo dosti požrem na dopustu, in ne mi slučajno o kvaliteti ostalih vele trgovcev...
 

Srandi

Pripravnik
16. feb 2011
338
0
16
Ko si ravno sadje omenil - sem si enkrat (takrat še neveden) kupil grozdje v Lidlu. Ti lahko povem, da imam sicer "železen" želodec in lahko pojem svašta, sam po temle grozdju me je pa zvijalo. Od takrat sem se zahvalil za sodelovanje...

Včasih pri punci še poskusim kdaj pa kdaj (iz firbca) tisto grozdje, ki ga prodajajo kao brez pešk... presneto kot da bi gumo jedel. Se prav okusi, da je umetno. Skratka jaz imam slabe izkušnje z njihovim sadjem (n tudi z nekaterimi drugimi izdelki), kar posledično apliciram tudi na ostali asotiman. Ne rečem, da se najdejo izjeme med izdelki, vendar so v manjšini.
 
Nazadnje urejeno:

tonek

Pripravnik
3. dec 2011
210
0
16
kam naložim te datoteke na IGO?
lp
se opravičujem, malo domačega branja pa je šlo
smile-1.gif

sem mislil da bo na karti ikona od lidla kot pri garminu, pa ne vem?
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

kajvos

Pripravnik
10. sep 2009
146
1
18
prosim ali mi lahko kdo posreduje stran za Lidlove trgovine po Evropi, nujno potrebujem. Na prvem postu ne dela več !
 

kajvos

Pripravnik
10. sep 2009
146
1
18
Zakon, najlepša hvala !!!! Sem v Španiji . GPS me že vodi v prvo Lidlovo trgovino !
Še enkrat hvala !!!
nahrung002.gif