Game of Thrones (HBO)

jest5

Guru
18. avg 2007
25.263
-8.464
113
9 knjig
confused-1.gif

7 jih bo in nič več
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.019
113
Čeprav bi lahko to nadaljevanko gledal do konca življenja pa mislil da je najbolje da se konča v sezoni ali dveh. Drugače se bo vse razvleklo in bo izgubila svoj čar.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Pa kva so ves budžet za Leno Headey porabili?
stupid-1.gif
faki
jst hočem krvave bitke, odsekane roke, čreva po grmovju, kotaleče se glave, primitivne stroje za množično uničevanje žive sile........
sej ni slaba ampak....ena umazana naga baba, ne več rosno mlada, kr ne more bit glavni dogodek sezone
bonk.gif
 

Carlito149

Pripravnik
18. apr 2008
978
0
16
Pa še pri Stanisovi bitki so prišparali, ker so samo od zgoraj pokazali kako se bližajo eni drugim. Sem pričakoval malo bolj nazorno bitko.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Zanimivo, da ima Kit (joza sneg) pogodbo do 7. sezone.
Vedno bolj nasilna je serija ali se samo meni to zdi?....

Glede na to, da so ga cca 10 x štihnli normalno ne bi preživel, ampak na TV nikoli ne veš, lahko pa da bodo kakš ne stare nepozabne bitke kazali.

BTW kaj je z tistim kriplom Brianom. V tej sezoni ni bil niti omenjen.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
zakaj se mi zdi da joža sneg ne bo mrtev
confused-1.gif

sam res kripla pa njegovega velikana niti enkrat niso omenili v tej sezoni
 

zoom

Fizikalc
14. maj 2014
635
211
43
Itak da bo preživel, pozabljate da je pred tem coprnica prišla na obzidje. Dve pijavke na žar pa je dobr še za pol sezone.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.320
6.529
113
kripl, hodor, ona divjakinja in volkovi pa so res bili hudo dull do zdaj, se mi je kar obračalo ko so jih kazali.

naj mali shodi pa mu dajo neko pametno vlogo, ker to valjanje sem pa tja in zavzemanje teles drugih je crap, ne sodi v to serijo.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
brez panike...še 5-10 let, pa bodo zmaji orenk veliki, potem pa dani zajaha drogona, dwarf enega, tretjega pa una 'prevajalka' pa sam čez morje pa skurijo cel westeros, ista fora, kot jo je familija od dani že enkrat izvedla, ko so aegon pa njegovi sestri oziroma ženi (incestneži pač), vsak na svojem zmaju, prileteli in ob podpori manjše vojske yebali mater zahodu.

aegonov zmaj, imenovan balerion the black dread je bil res ogromen (po mojem za vsaj 10 drogonov) in je v eni sami bitki skuril 6000 folka...hm mogočr bo dani še 50 let posedala v piramidi al kaj...da zmaj zraste
evil.gif


Stannis je pa pofafal major dicka...

aja, capl, tista gola baba ni bila 'cersei', ampak dvojnica, kaskaderka, saj se vidi po faci...shame
tongue-1.gif
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Čudi me, da ni še nihče omenil golote tega 10 tega dela. Sej ni slaba, ampak oblečena zgleda 100x boljše. Naga kot vsaka redno servisirana baba teh let. Nič posebnega. Je pa res da večina slovenk teh let ne dosega njenih kvalitet, je pa vsaka slabo plačna starleta boljša.
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Hja teorij je cel kup. Ker je Stark bi naj imel podobne zmogljivosti kot Bran. Se pravi, da bi naj zavest prenesel v svojega volka . Na reditu je bila ena slika, kjer ima bele oči (to imajo vargi, ko so v živali) ko leži v snegu v mlaki krvi. Samo to bi lahko bil photoshop. Se je pa slika pojavila preden je bila zadnja epizoda predvajana. Pa Melisandra se je priročno vrnila nazaj. Rdeči svečeniki imajo možnost ljudi obuditi nazaj v življenje. V knjigah je to še malo bolj povdarjeno kot v seriji.

Še ena teorija je pa še bolj "outh there". Ena največjih skrivnosti v celi seriji je, kdo je Johnova mama. Po eni teoriji John naj ne bi bil sin Neda Starka, ampak od njegove sestre Liane. Vojno s katero je Robert prišel na prestol cc 15 let pred dogodki iz serije, je med drugim sprožil tedanji princ, naslednik za prestol, s tem ko je ugrabil Liano, Nedovo sestro. Ned in Robert, z zavezniki sta potem v vojni porazila prejšnjega kralja. V vojni je pa bila Liana ubita. Po eni bolj popularnih teorij, bi naj John bil sin od Liane in princa. Se pravi bi naj imel Starkovo In Targaryenovo kri. Daenerys bi naj bila njegova teta. Za prave Targaryene pa je značilno, da jim ogenj ne more do živega (Daenerys v prvi sezoni, ko se vrže v ogen in pride ven z zmaji). Teorija za preživetje Johna je pa sedaj sledeča. Na zidu mrtve sežigajo, da ne bi postali beli hodci. Isto bi naj storili z Johnovim truplom. Ker pa ima ta Targaryenovo kri, bi ga naj ogenj obudil.

Bran je pa v tistem drevesu, ko je prišel v prejšnji sezoni. Malo imajo probleme z igralcem, ki ga igra. Ker je hitro prišel v puberteto in zrastel, so z njegovo zgodbo malo pohiteli. Verjetno bo v naslednji sezoni nazaj.
 

B81

22. jul 2007
34.471
8.947
113
V knjigah je tako opisano?

Ampak kaj so Jonovi assassini razmišljali, zdaj jih nihče več ne bo miril, da se ne skregajo z walkeri:)
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
9 knjig
confused-1.gif

7 jih bo in nič več
a ni bile enkrat rečeno 9?
s takim tempom kot grejo sedaj bi jih rabili 15
evil.gif
Mogoče 9 sezon nadaljevanke.
Knjig bo 7
potem sem kaj pomešal... ampak kaj veš če mu dobro plačajo ni hudič na nebi še kakšne napisal... vseeno tak tempo kot je sedaj ne vodi nikamor. bo moralo biti precej več klanja razen če bo konec meh nekonecsploh...
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Ampak kako to da pride tako malo delov, pri tako obširni zgodbi? Težavnost snemanja? Vsaj 20 delov na sezono bi moralo biti:)
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
denar pa velik je treba zruhtat. Miljon scen, prizorišč, statistov, dobrih igralcev.., pač velika produkcija je.

Kar se pa tiče nadaljevanke je pa čist huda. Sam sm ful velik fan knjig pa mi gre ful na [cenzura] ko te fan boyi morijo zarad nadaljevanke. SPloh po facebooku in pa v živo. TO je nadaljevanka, DEAL WITH IT! Men je dbest.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.320
6.529
113
Da je prva sezona imela bolj bogi budget je jasno, potem pa je postala velik hit, komot bi se izprsili...