Game of Thrones (HBO)

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.311
113
Citat:
He also, apparently, loves taking selfies and hates having a neck

the-mountain-got-selfie-thumb-550x324-87246.jpg

aplauz.gif
 

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Citat:
Uporabnik dem pravi:
Citat:
Uporabnik Alex pravi:
KSZ.

Dobro so namočili meni najljubši lik v nadaljevanki.

rečem ti... jao zdaj pa še en teden skoraj čakat na nov del
jezen.gif

ja. za pop...
SPOILER ALERT (jupol)
jest sumim tistega "norčka", da je nastavil strup
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Glede na to, da ste/smo lahko uvidevni do ostalih, ki imamo pravico se sami odločat ali bomo že prej izvedeli potek dogajanja ali pa se bomo pač pustili presenetiti sploh pa glede na to, da je uporaba "jupola" pri spojlerjih že stalna praksa, bi lahko nekateri to malce bolj upoštevali in ne bili tako ignorantski in/ali leni. Pa tudi, če gre samo za faking TV serijo, enim pač ni vseeno in to je treba spoštovat. Bo šlo? Taka je že od nekdaj praksa v temu podpirumu in če se tega ne boste držali, bodo spet v akciji banane. Potem bomo pa spet moderatorji vsega krivi a ne?

Ha, a to ti resno
hysterical-1.gif
No tok da vem, da imam pred sabo kup zmedenih najstnikov, ki se grejo moderatorje. A bo banana....ha ha.

Drugače je pa serija huda, da bi si šel pa žile rezat če zvem za nekaj, kar je itak že zdavnaj v knjigah...ne vem no, dobte si lajf.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Citat:
Uporabnik AndrejK pravi:
Citat:
Uporabnik dem pravi:
Citat:
Uporabnik Alex pravi:
KSZ.

Dobro so namočili meni najljubši lik v nadaljevanki.

rečem ti... jao zdaj pa še en teden skoraj čakat na nov del
jezen.gif

ja. za pop...
SPOILER ALERT (jupol)
jest sumim tistega "norčka", da je nastavil strup
Se motiš.
wink-1.gif


Zastrupil/a ga je
ah, ne povem
evil.gif
 

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Se motiš.
wink-1.gif


Zastrupil/a ga je
ah, ne povem
evil.gif

Ni pene.. nisem še prišel dlje od prve knjige, samo poskušam sklepati
smile-1.gif
glede na reakcijo norčka, ki je odvlekel Sanso... mogoče je pa sodeloval..
Bomo že vse videli. Je pa škoda Joffreya. Je bil tak fajn negativec, ki si ga užival sovražiti
smile-1.gif
 

KLuka

Fizikalc
7. sep 2007
1.710
0
36
če bi ta del gledal zelo zelo zelo pozorno, bi že vedel kdo ga je
tongue-1.gif


... no sej jest tudi nisem dojel :D
 

B81

22. jul 2007
34.469
8.943
113
Citat:
Uporabnik KLuka pravi:
če bi ta del gledal zelo zelo zelo pozorno, bi že vedel kdo ga je
tongue-1.gif


... no sej jest tudi nisem dojel :D


Bo treba še enkrat pogledat...

edigs
Sansa bi znala bit :)
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik KLuka pravi:
če bi ta del gledal zelo zelo zelo pozorno, bi že vedel kdo ga je
tongue-1.gif


... no sej jest tudi nisem dojel :D
a ni bil en mrtev golob v torti? potem je strup bil v torti? al ga je starkova dala v kupico?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Golobe je obglavil z zelo nežnim odpiranjem torte
smirk-1.gif


Citat:
Uporabnik mcn pravi:
kateri pa je glavni krivec, seveda v edigsu da ne bo zamer?
Hmmm... Tisti, ki je kriv za en kupček drugih spletk in je preko norčka dostavil verižico
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.311
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Ha, a to ti resno
hysterical-1.gif
No tok da vem, da imam pred sabo kup zmedenih najstnikov, ki se grejo moderatorje. A bo banana....ha ha.

Drugače je pa serija huda, da bi si šel pa žile rezat če zvem za nekaj, kar je itak že zdavnaj v knjigah...ne vem no, dobte si lajf.

Ja, resno. Takšna pravila o spoilerjih ter jupolu so tu že od nekdaj in si jih nisem jaz izmislil. Če bi pa rad banano, ti jo pa lahko dam brez problema, lahko pa tudi ban glede na tvoj vzvišeni in dolmivisi style odnos. In če nočemo izvedeti nečesa, kar se šele bo zgodilo v nanizanki, ki jo gledamo sproti in nismo brali knjih pa kar nimamo lajfa? Sej je v redu no
aplauz.gif
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
mislim da je naslov te teme " Game of thrones" Vidva pa nakaldata ze celo stran...zmenita se preko ZS al pa pač ukrepaj kot mislis...

glde uveidevnosti pa...mogoce pa bi mi ki smo prebrali knjige radi kaj podebatirali in primerjali...

v glavnem drzita se teme
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.311
113
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
mislim da je naslov te teme " Game of thrones" Vidva pa nakaldata ze celo stran...zmenita se preko ZS al pa pač ukrepaj kot mislis...

glde uveidevnosti pa...mogoce pa bi mi ki smo prebrali knjige radi kaj podebatirali in primerjali...

v glavnem drzita se teme

Celo stran? A res? A čist zares? Ali sem pač mogoče napisal en sam post kot offtopic na tej strani in to je ta nad tvojim in pač delaš za brezveze iz muhe slona kot uporabnik, ki sem m preliciral en post nazaj? Red mora biti in če je treba ponoviti pravila se jih bo pač ponovilo pa če to kakšnega hepana še tako moti, ok?

In če bi radi med sabo debatirali tisti, ki ste knjige že prebrali in že poznate prihodnost v nadaljevanki oz. kompletno zgodbo pa si odprite svojo temo v kakšnem drugem podforumu, tale se nanaša na TV serijo in ne knjižno serijo.