bedaki na cesti

Swetko

Pripravnik
24. jun 2009
307
1
18
Ma vsi, ki parkirate na parkingu za invalide počnete upravičeno. Eni so resnično invalidi-žal, drugi ste pa tudi invalidi-samo v glavah.
Pozdrav
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
ne jebemo talnih oznak
smile-1.gif
Mogoče je prej imel hummer-ja.
smile-1.gif


(je pa možno, da so prej bili tako parkirani, da je samo tam bil prostor, ne vemo)
 

Firing_Nukez

Pripravnik
3. mar 2010
328
0
16
Citat:
Uporabnik softi pravi:
ne, hudi prekrški..

rdeča, prehitevanje desno, prehitevanje odstavni, prehitevanje v škarje na dvosmernih cestah, vožnja v mestu 100% na domejitvijo..ac čez 180 na uro. vožnja v nasprotno smer.

od parkiranja na pločniku še nben ni umru

Resno? 180 na AC je po tvojem mnenju isto nevarno kot 2x omejitev v naselju? Priporočam ponoven, temeljit razmislek.
17758-icon_confused.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.299
5.835
113
pri taščici
V moja vrata lepega clia pa ze ne bodo butal...
Sicer pa po 8 letih zdravljenja so mi koncno izdali invalidsko nalepko.
Ker je sicer nujno ne potrebujem, jo tudi ne "uporabljam" vedno. Sem pa zaradi tega ze lezel cez sovoznikova vrata v avto(ker je po mojem prihodu nekdo parkiral preblizu levih vrat.)
se glede stevila parkingov? Pozanimajte se koliko parkirnih kart je izdanih v slo (v % na reg. Avte) pa boste videli da 5% ni bistveno prevec najbrz. Je pa mogoce res da v QL ne hodijo invalidi tako pogosto kot alter uporabniki.
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
ksz

Črn RANGE ROVER SPORT / 2.7 / V6 AUT. LJ RH-600.

Na novem delu Litostrojske ceste tam kjer je prednostna cesta (iz smeri Litostroja), pride seronja iz desne neprednostne ceste z ene 50km/h. Eno vozilo pred menoj izsili in potem v smeri Verovškove takoj v desnem ovinku prehiteva 3 vozila.
Nadalje v križišču Litostrojske in Verovškove sta bila pasova za desno in naravnost zasedena, levi popolnoma prazen, rdeča luč za nas ki prihajamo po Litostrojski. Prepotentnež zapelje lepo na levi pas z ene 30km/h in brez da bi karkoli pogledal na levo, če prihajajo vozila iz smeri Savelj, lepo mirno zavije desno na Verovškovo v smeri Leka.

Tako, da previdno tudi če imate prednost katero določa CPP, malo poglejte za omenjenim vozilom, ker lahko poškoduje vas in vaše vozilo.
 
Nazadnje urejeno:

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Kaj naj poškoduje, bo taka tožba padla, da je joj....Recimo zakaj se ne kliče 113? Imamo vse podatke?
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Zakon bo treba spremeniti. A ni dovolj, da se prometne dogajajo same po sebe, če pa jih še take budale "izzivajo" morajo biti hudiča kaznovani no. Zakaj nimam jaz te bojazni ko se peljem v Avstriji, Nemčiji itd....samo v tej pofukani državi.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tak je to (domveam), ko ženska parkira rikverc. Čeprav glede na položaj brisalcev deluje, da samo čaka in da bo avto odpeljal.
 

mm46

Pripravnik
5. sep 2007
597
7
18
40
Brisalci so tako, ker je pač ugasnu avto preden so se vrnili v začetni položaj
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Softi, ne se jebat. Res bravo za tako lepo in korektno dejanje pri invalidki v glavi, ko je parkirala na mesto, da je to še dokazala.
zmaga.gif


Mate tukaj bolj temo bedaki na parkiriščih, kot na cesti.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
ksz...
Ko smo že pri bedakih na naših cestah. Je že kdo videl BMW kabrioleta serije 6 z registrsko tablico LJ MESAR? To so neki prepotentni mulčki, ki se z odprtimi okni ali streho (tudi ko je bilo zunaj precej pod ničlo) naganjajo od semaforja do semaforja, pri tem pa ga nažiga do dile (mašina lepo zagrmi, tu ni kaj dodati). Poleg tega pa še sikajo puncam in jih oblajajo z neokusnimi opazkami.
Na ljubljanskih cestah sem ga v zadnjem času videl že kar velikokrat, še posebno radi pa imajo BTC.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.674
6.232
113
Citat:
Uporabnik predator pravi:
Glej priponko, kako razmišljajo policisti in potem odgovor vodstva

Samo tu gre za napačno razmišljanje v osnovi. zakon seveda velja za voznika. In ti si v casu t vozil avto. ob t+1 si prenehal z voznjo, ob t+2 te je dobila policija, ceprav trenutno ne vozis si bil v casu t voznik.

Pa ne vem kaj se majo novo mescani za jokat, zadnjic sem zjutraj poslusal radio sraka - na celi PU so ponoci imeli 1 vlom pa enega pijanega voznika.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
ksz...
Ko smo že pri bedakih na naših cestah. Je že kdo videl BMW kabrioleta serije 6 z registrsko tablico LJ MESAR? To so neki prepotentni mulčki, ki se z odprtimi okni ali streho (tudi ko je bilo zunaj precej pod ničlo) naganjajo od semaforja do semaforja, pri tem pa ga nažiga do dile (mašina lepo zagrmi, tu ni kaj dodati). Poleg tega pa še sikajo puncam in jih oblajajo z neokusnimi opazkami.
Na ljubljanskih cestah sem ga v zadnjem času videl že kar velikokrat, še posebno radi pa imajo BTC.

Mislim da je celo M6. Tipa sm vidu na Viču dostkrat. Pa res je mesar.
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
In najbrž se ne bo nič zgodilo. Točno zaradi tega kar pravi softi. Tudi sam poznam zgodbico in dokler bodo tako močni imeli vpliv na policijo, je brezveze pričakovati karšenkoli red. Dejansko začaran krog in v tem primeru čisto razumem Mahonyja.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
In najbrž se ne bo nič zgodilo. Točno zaradi tega kar pravi softi. Tudi sam poznam zgodbico in dokler bodo tako močni imeli vpliv na policijo, je brezveze pričakovati karšenkoli red. Dejansko začaran krog in v tem primeru čisto razumem Mahonyja.

vse kar lahko..za boljši jutri anrediš..je da mu prmažeš konkretno okol kepe.

pri sebi tvegaš odškodnino..ampak 505 focnov bo prieltelo na plodna tla.