bedaki na cesti

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.303
930
113
Titograd
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Da ne boste samo offal
tongue-1.gif


Stradec meni, da je 70 vrh glave in ne spusti naprej nobenega in stvari vzame v svoje roke, ker lahko pride potem do nesreče. Hvala, ker skrbiš za mojo varnost, stardec
zmaga.gif

Se ti ne zdi odstavni pas malo preozek za prehitevanje? Ðizs no človek, chill down
bonk.gif


Jaz osebno bi tudi poskrbel da ne bi kak bedak mi šel par cm mimo špeglov, bi mi pa res dol viselo za motor, ki ima tu več kot dovolj prostora
wink-1.gif
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Da ne boste samo offal
tongue-1.gif


Stradec meni, da je 70 vrh glave in ne spusti naprej nobenega in stvari vzame v svoje roke, ker lahko pride potem do nesreče. Hvala, ker skrbiš za mojo varnost, stardec
zmaga.gif

Se ti ne zdi odstavni pas malo preozek za prehitevanje? Ðizs no človek, chill down
bonk.gif


Jaz osebno bi tudi poskrbel da ne bi kak bedak mi šel par cm mimo špeglov, bi mi pa res dol viselo za motor, ki ima tu več kot dovolj prostora
wink-1.gif

Za posrane za volanom je preozek ja.
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Kolikor vem, na tem odseku nista označena dva pasova, da bi smel po odstavnem vozit? Pa vprašanje kolk se splača človeku rinit v rit in cikcakat levo,desno zarad 10km/h počasnejše vožnje. Verjetno mu še malo števec laže in je po njem šel 80.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Ne leti to neposredno na alter divjake, ampak kar nekaj sposobnih divjakov ni vec med nami.
Kak nick ima sedaj Fisher?
Zakaj je on Minija stolkel?
Na forumu je bil precej varen in hiter voznik. Upam da se ne mtim glede fisherja.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.925
1.249
113
Citat:
Uporabnik flip pravi:
Kolikor vem, na tem odseku nista označena dva pasova, da bi smel po odstavnem vozit? Pa vprašanje kolk se splača človeku rinit v rit in cikcakat levo,desno zarad 10km/h počasnejše vožnje. Verjetno mu še malo števec laže in je po njem šel 80.

Ni ta pred njim vozil tako počasi, ampak še eden pred njim.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

CE 42-63R (tu nekje) Konjiški grb, avto pa plavi malaguti stil, tu nekje, al pa stari Pandi podobno.

Mulo s kapo, to bi morali videti. Jaz sem ga spustil ker sem videl da je ritopikec in sem za njim vozil. Model je od Frakolovega naprej vijugal, "segreval" gume za enim picasotom, ker v ovinkih ni šlo takoj mimo, tako je vijugal, da ga je enkrat skoraj na bankini odneslo. Ko smo prišli na vrh klanca pa ga je "pospravil", verjetno še pod vtisi F1 danes.

Škoda da nimam kamere montirane. Celi dan vozim po Avstriji, ni enega incidenta, pridem v Sloveniji, že bi lahko nanizanko posneli.

V Celju motorist CE PR-07 (lokalac očitno). Vpadnica v Celje iz smeri Žalca. Vozim za eno Dacio Sandero po "prehitevalnem" pasu in vidim zadaj 3 motoriste, raje se na desno umaknem. Omenjeni od trojke se zalepi Daciji za rit in nekaj gestikulira, čeprav ni avtobahn, da bi se moral mu umakniti. Ker noče na desno, ga legalno obvozi po desnem pasu, no problemo, a lej ga modela. Nato zapelje nazaj na levi prometni pas in polno ZAVIRANJE pred avtom in spet neke geste, češ zakaj se mu ne umakne.

V avtu pa prestrašen očka z dojenčkom na zadnjem sedežu.

Nestrpen divjak celjski, pač obvoziš, nisi sam na cesti.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.303
930
113
Titograd
Citat:
Uporabnik maddog pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Da ne boste samo offal
tongue-1.gif


Stradec meni, da je 70 vrh glave in ne spusti naprej nobenega in stvari vzame v svoje roke, ker lahko pride potem do nesreče. Hvala, ker skrbiš za mojo varnost, stardec
zmaga.gif

Se ti ne zdi odstavni pas malo preozek za prehitevanje? Ðizs no človek, chill down
bonk.gif


Jaz osebno bi tudi poskrbel da ne bi kak bedak mi šel par cm mimo špeglov, bi mi pa res dol viselo za motor, ki ima tu več kot dovolj prostora
wink-1.gif

Za posrane za volanom je preozek ja.

Evo, zato pa je kultura na cesti tam kjer je, v podnu. Me je pred časom pač en tak bedak oplazil ko smo vozili v koloni, mu je bil pas malo preozek in je najahal odbojno ograjo. Ampak pussy pa le ni bil
zmaga.gif
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.345
146
63
37
Nekaj člasa nazaj sem v drugi temi opisal tale dogodek:

Citat:
Uporabnik FuriousG pravi:
Si izposojam temo, ker je ravno o policajih.

Včeraj zvečer je pred mojo bajto en mulac priletel z najmanj 120km/h v nepregleden ovinek. Ovinek je malo na puklju, zato ga je seveda odneslo. Bočno ga je neslo kakih 150m, nato je pristal z nosom v vodi, rti pa je ostala na škarfi. Mulac je star ene 19 let, povratnik, razsul najmanj 5 avtomobilov. Lani sem ga na istem mestu že ven vlekel, včeraj ga pač nisem hotel. Klicalo se je policijo, po približno eni uri so se primajali. Mulac je tačas s pomočjo kmeta postavil avto na cesto. Kepsi s kiblo se pripeljejo mimo, na našem dovozu v hišo obrnejo in se odpeljejo nazaj. KAAAAJ? Tud ustavili se niso, da bi pogledali zadevo. Tip je razsul 2 znaka, pa ga tud pogledali niso! Raje ne pomislim kaj bi blo, če bi bil tačas tam kakšen pešec, ali če bi kdo nasproti pripeljal.
Ko bom pa jaz sred noči nekje zapeljal s ceste in poškodoval samo svoj avto, mi bojo pa kazen pisali, če se slučaaajno mim pripeljejo.

Preden začnete obsojat, zakaj se je klicalo policijo. Mulac je povratnik, znan po tem da vozi pijan in da vozi hitro. Pa glede na to, da je bočno drsel vsaj 150m, je moral imeti veliiiiko hitrost!

No včeraj mi mulo reče kaj jaz lažem, da ni priletelo 120km/h, ampak še več! Da so ga policaji samo pohvalili, da so tako hitro dobili avto iz vode.
10.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.612
199
63
Kranj
Takega človeka samo U**T, dokler ne bo tebe ali družine. APOLLO8: KAJ DELA POLICIJA TU? AAAAAA ????????
17758-icon_confused.gif
 
Nazadnje urejeno:

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik sad pravi:
A nisi ti nekaj pridigal o strpnosti za volanom
evil.gif
?

Sem, je mogoče videt, da sem živčen in razburjen. Kot vidiš ni nobenega blendanja, trobljenja, razburjal v avtu se tudi nisem. Namen tega posnetka je, da pokažem, ko boste v časopisu prebrali: mladenič pretepel starejšega občana. Očitno v teh, recimo, 85 letih še ni doživel. Mu tudi ne privoščim, da ga. Jaz sem samo človeku pokazal, da bi rad šel mimo, če je možno. Po treh NAZORNIH poizkusil, sem obupal, ker da bom nekaj mahal, bledal in trobil mi ni. Ker samo še bolj razpizdiš osebo spredaj oz. mu daš še večjo moč v uživanju, ko te zadržuje za sabo.
wink-1.gif
Ta video tudi ne priakzuje, da se morajo meni vsi umikat. Nažalost večina tole misli. Kar bi moral storiti tale šerif v octaviji je sila preprosto. Zakaj ni to storil ve samo on. Jaz imam en vzrok zakaj, najbrž se mu je zdelo izpod časti voziti po svojem pasu, ker potem bi ga pa lahko prehitel ( se zavem, bil bi v prepršku in bi za njega odgovarjal, če bi me ujela provida kako enega ogrožam ko ga prehitevam po odstavnem). Avto vem, da ni bil problem, ker sem sedel v istem češkem sekretu kot šerif pred mano.

Pa podajmo še video, kaj se stori v takih primerih. Jaz ne vidim problema.
confused-1.gif


 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Takega človeka samo U**T, dokler ne bo tebe ali družine. APOLLO8: KAJ DELA POLICIJA TU? AAAAAA ????????
17758-icon_confused.gif

Lovijo po naselju norce z 60km//h. Sedaj bojo sploh pridni, ko bo za prekoračitev do 10km/h 500evrov in ...... 5 točk? Veš kaj me pa še najbolj skrbi. Da je lahko tale prekrškar kakšna velika živina. Sedaj se pa lahko kar posloviš in upaš, da tebe nikoli ne nabaše. Njemu sodili NE bodo.

Morem pa toplo pozdravit, če je mel Mahoney kaj prste vmes. Včeraj strašili prometniki po Keltiki. Ravno so enega masirali. Upam, da je bil vzrok, da je zapiral vozilo za sabo in ga ni dovolil spustiti naprej.
evil.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Takega človeka samo U**T, dokler ne bo tebe ali družine. APOLLO8: KAJ DELA POLICIJA TU? AAAAAA ????????
17758-icon_confused.gif
Poleg tega da nadzira promet, opravlja tudi asistence zdravnikom ko opravljajo prisilne hospitalizacije paranoikov kot si ti.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.612
199
63
Kranj
kar tolažite se....dokler taki kreteni ne naredijo kaj ultra hudega, medtem pa tolčt po ostalim.
 

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Ne leti to neposredno na alter divjake, ampak kar nekaj sposobnih divjakov ni vec med nami.
Kak nick ima sedaj Fisher?
Zakaj je on Minija stolkel?
Na forumu je bil precej varen in hiter voznik. Upam da se ne mtim glede fisherja.

Fisher: http://www.kavsmotorsport.com

Da bi pa stolkel Minija... hja, ga je, ko mu je ena baba zapeljala iz dvorišča direkt u njega, medtem ko je on vozil povsem po predpisih po glavni cesti
smile-1.gif


Lahk pa tud njegove cajte z grobnika pogledaš. vozi praktično vsak track day
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
čaki, ti se pizdiš, ker se ti en ne umakne na odstavni pas, da bi ga ti lahko na gradbišču prehitel, oz. ker se ti ne umakne, da bi ga lahko ti po desni po odstavnem pasu na gradbišču prehitel?!

wtf je narobe s tabo?

ni prav, da on vozi cik cak, samo tudi ti nimaš kaj na desni strani črte za delat, če ti ne crkne avto...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
Jah, če bi bil strpen bi bil dovolj 1 poizkus, ne pa da si se 3x tam mimo nekaj rinil
grin1.gif
.
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Ma ajde, res bi lahko samo 1x poizkusil, maš prav. Sem iz enega vzroka probal 3x.

Viper, ah dej dej. Tukaj je pa ja dovolj široko. Upam, da v desetih letih 1x odpelješ ta odsek, dokler ga dokončno ne uredijo. Bedak v tvojem primeru pa jebat ga. Če je kolona je kolona. Ne vidim razloga, da bi prehiteval in izzival nesrečo, ker kriv bi bil sam. V mojem primeru sta bla pa le dva avtomobila in verjemi mi, to ni moje opravičilo, da ga lahko prehitim. Samo menim, da me je zapiral za brezveze. Sam spolni organ, vem, ni po zakonu, ker odstavni pas je za druge stvari in je treba udart po norcu.

Obenem pa rečeš, da če bi bil pa motorist bi blo pa OK. Pustiva ogledala, mm, preveliko hitrost,... tukaj je bilo pač več kot dovolj prostora. Še 1x mi boš moral verjeti, ampak jaz nebi nekaj delal, da bi ogrožal druge. Problem je v tem, da potem ogrožam tudi sebe. Sebe pa nočem ogrožat, ker se mam rad.

Oz. preprosto povedano z mojim novim sloganom, ki ga bom začel bolj izpostavljati poleti: Vozim varno, ko vidim policaja, pa po zakonu. Edina škoda je, ker boš v tem, ko vidim policaja, pa po zakonu, spet videl neko divjanje. Lahko se seveda tudi motim. V tem primeru bi bila moja zmota celo zaželjena.
grin1.gif