bedaki na cesti

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Apollo8: veš, nimamo že leta in leta NOBENEGA zaupanja v POLICIJO, inštitucijo, ki bi MORALA biti cenjena, upravljati DELO za katero vas, MI, davkoplačevalci, težko plačujemo. Vedno ste tam, ko se vas ne rabi in NIKOLI tam, ko bi se vas rabilo.

Kretenov na cestah je ogromno in da niste sposobni to IZTIRITI ali vsaj delno omejiti, prosim povejte javnosti. Jaz in ostali gremo na cesto, da brez pretirane bojazni za lastno življenje, prevozimo od točke A do B, ne pa da se moramo bati teh "budal". Je to pretežko?

Seveda je pretežko. Sicer sedaj jim malo škriplje, ker manjka kadra, ma ko bo kadra dovolj, bo še vedno težko. Zakaj? Sicer včasih so res težko bere, ma odgovore se povečini najde v postih od sintiča. Kazni bojo šle spet gor, kar nimam nič proti. Edin kar mi gre resnično že na [censored] je tole, da to izkoriščajo potem kot izgovor za boljš varnost. Jaz se bom pa še vedno s strahom vozil, da me ne bo kakšen varno-počasen nasprotni voznik nabasal.

Samo v tej temi bral, da je pokalo v tuhinjski. Če je tisti bedak (za nekatere) dohitel kolono in čisto nič počakal in bil strpen, potem smo končal debato. Če je pa tukaj drugi vzrok, bi bilo pa pametno o tem predebatirat in nekaj narediti v tej smeri. Takega primera se bojim, da ga 1x sam naletim. Tudi sam sem se že vozil v koloni 60km/h po soški. Za popizdit. Seveda nekaj časa je šlo, potem pa poči makaronarju film in padejo škarjice. Tale norec makaronarski nekaj nori. Tako bi zgledalo v očeh večini slovenskih ovc. Tudi sem se že vozil 20-30km/h po Zali za šleperjem, ker pač se on ne bo umaknil. Ne ovce, ne rabi se umikat zato, da bomo lahko mi norel naprej, ampak zato, ker je tam omejitev 90 in bi se rad samo peljal po omejitvah in ne močno ultra turbo 16v pod. Včeraj mi je tovornjakar ob zeleni na semaforju lepo stisnil desni smerokaz. Super, se odepljem mimo, ga pozdravim on poblenda nazaj. On je šel svojo pot, jaz sem pa s kančkom gasa ali pa še to, ne norel s svojimi 60km/h proti idrijski kotlini. Ampak enim to ni jasno, eni to vzamejo kot ne vem kaj, je treba norcem preprečit da bi te prehiteli. Bom dal posnetek gor kako je čiča vzel zakon v svoje roke. Pa [censored] ti materna stara umakn se na svoj pas in me spusti naprej. Če kaj ne bo po zakonu mamo zato varuhe pravice, da mi bojo pisal kazni, v kar pa itak komaj čakajo.

Glede posnetka od alana. Pogledal do 3-4min. V tem delu sta dva odseka v desni ovinek, ki na posnetku zgleda prov 90 stopinjski. Tukaj se men vidi obupno. Tako da ne bom obsojal, ker ne vem kako se to vidi iz oči voznika. Sem pa 100%, da se raje srečam s takim na Keltiki, kot pa z enim varnim, počasnim, oh in sploh cpp upostevajočim voznikom po nasportnem pasu. Vse kar vidite na tem posnetku je hitrost in koliko je voznik nor. Jaz bi v tem trenutku zamenjal 50% voznikov v slo z voznikom na omejnjem videu. Ja, sedaj pa hitro napišite, da podpiram norenje, ovce. Beeee beeee beeeee
bonk.gif


Citat:
Uporabnik Alan pravi:
Citat:
Uporabnik zajbel pravi:
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
Ne vem od kje potem toliko nesreč vsak dan v Sloveniji če se vsi vozite tako varno?
Poglej svoje filmčke pa ti bo jasno od kje toliko nesreč.

Hmmm gledam, gledam pa ne vidim nobene nesreče?

Žirovc, kje ti to vidiš. Dej pokaži posnetek. Tudi sam iščem.
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
V določenih pogledih se kr strinjam z napisanim!
Evo primera; po 23h zvečer (petek oz. sobota) Lokacija: Bavarski dvor, Podirajo se hitrostni rekordi jst pa zagledam focusa kako meri hitrost ob zaprti črpalki na Dolenjki na kateri je vsakih par min kak avto pa še tm je 60 omejitev - ni logike.

Npr, sinoči je mladenič spelu izpred Slast-a (burek) do semaforja z cviljenjem gum
bonk.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.919
1.087
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Da ne rečem, da je km ali dva naprej lepa ravnina, kjer bi lahko varno prehitel. Samo ne, vedno se mora najti en bedak, ki misli da so ostali pusiji in ne upajo prehitevat, bo že on pokazal, da se da prehiteti. In zame vsi, ki adrenalin sproščajo na javni cesti, spadajo v to kategorijo.

Zame pa ne. Tako posploševanje je namreč znak umske omojenosti.

upam da nisem zamešal, saj ti dirkaš po javnih cestah, seveda varno zaradi uporabe walkijev? potem itak da spadaš točno med zgoraj omenjene in nekako ne čudi tvoje mnenje, le kdo pa prizna da je bedak.

Ah, če me imaš zaradi par za kamero odpeljanih ovinkov na nadzorovanem kosu ceste za divjaka in bedaka, kar uživaj v tem. Meni je za take, kot si ti, vseeno.
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Itak a, norec, kaj pa noriš. Kako si dovoliš vzeti zakon v svoje roke. Si samo zrel za odstrel. In to še v nadzorovanem kosu ceste. Sej res, ti si lahko to dovoliš, ker si neki novinar. Pfffuuuuuu. Sam za pred zid.

hysterical-1.gif


Na sosednjem forumu tudi en kup angelčkov. Potem pa vidiš frajerje, kako se z novimi nicki prijavljajo in sprašujejo okoli radarjev, omejitev, zakonov, kolk točk bo, evrov,...
priden.gif
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
Očarljivi skupinski samomor by Arto Paasilinna. Predlagam, da si najamete luksuzni avtobus in s polnim plinom zapeljete iz ploščadi Nordkapa.
evil.gif
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
ksz

A vi pa nikoli ne naredite nobene napake v prometu? Se nikol niste znašli v situaciji, da je kdo drug moral zarad vas mal odvit, oziroma zabremzat?
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
No če obrazložim 1:53
Bil je prehiter vstop v ovinek, ampak jaz tak vstop popravim z ročno če je potreba (tudi sem na par mestih),.

seveda ti se iz 90 z rocno ustavis na dveh metrih...pac si budalo brez primere, upam samo, da ko se bos razsipal, da bos vzel s sabo kako drevo in ne nedolznih nasproti vozecih
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
ah kje, oni so ultra varni vozniki, ki vozijo po CPP, nikoli ne prevozijo polne črte, ne zapeljo na nasprotni pas, držijo varnostno razdaljo, bla bla bla...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
ah kje, oni so ultra varni vozniki, ki vozijo po CPP, nikoli ne prevozijo polne črte, ne zapeljo na nasprotni pas, držijo varnostno razdaljo, bla bla bla...
Ne, oni so supermeni, kateri bodo vse situacije rešili tren oka. Po moje se ima Chuck Norris za bat
grin1.gif
.
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Jaz nikjer nisem rekel da vozim po cpp, pa itak brezveze karkoli še govorit, ker ste že sami potegnil svoje zaključke...
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
No če obrazložim 1:53
Bil je prehiter vstop v ovinek, ampak jaz tak vstop popravim z ročno če je potreba (tudi sem na par mestih),.

seveda ti se iz 90 z rocno ustavis na dveh metrih...pac si budalo brez primere, upam samo, da ko se bos razsipal, da bos vzel s sabo kako drevo in ne nedolznih nasproti vozecih

Poznaš ti Alana osebno?
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
Jaz nikjer nisem rekel da vozim po cpp, pa itak brezveze karkoli še govorit, ker ste že sami potegnil svoje zaključke...

moj post ni letel na tebe (jst sm čist s tabo
wink-1.gif
) ampak na tiste, ki imajo več za povedat kakor pa znajo pokazat....
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
glej bitch, clovek ki ogroza druge je budalo...osebno poznanstvo gor ali dol, noben odlicen in prijazen karakter tega ne spremeni...
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
glej bitch, clovek ki ogroza druge je budalo...osebno poznanstvo gor ali dol, noben odlicen in prijazen karakter tega ne spremeni...

Si ga že kdaj imel priliko gledat v živo kako vozi?Jaz sm ga večkrat in ti povem da odlično vozi, ročna mu je pa najboljša lubica.

Sicer pa boš reku da ti nikoli ne uporabljaš mobitela med vožnjo?
 

zajbel

Pripravnik
17. dec 2008
859
1
18
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
glej bitch, clovek ki ogroza druge je budalo...osebno poznanstvo gor ali dol, noben odlicen in prijazen karakter tega ne spremeni...

Si ga že kdaj imel priliko gledat v živo kako vozi?Jaz sm ga večkrat in ti povem da odlično vozi, ročna mu je pa najboljša lubica.

Sicer pa boš reku da ti nikoli ne uporabljaš mobitela med vožnjo?

Ti zamenjuješ dva pojma. Lahko da vozi odlično in odlično obvlada avto. In če to počenja na dirkališču, naj počne to pa ga lahko samo pohvalim.
Če pa ogroža vse ostale, 1m od hiš vozi 70 km/h, očitno se sploh ne zaveda nevarnosti na cesti, pa še kaj bi se našlo. Tak človek pa je zame en navaden bedak, ki nima kaj iskat na cesti.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Še tebe vprašam. Uporbljaš kdaj mobitel med vožnjo? Pogledaš v vzratno ogledalo vsakič ko bremzaš? Si že kdaj prekoračil dovoljeno hitrost?
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik s22b pravi:
In koga ogroža na tistem posnetku?

butec št.2....glej če bi človek vedo kogabo ogrožal v nalsednjih 10 minutah bi bil svet lepši...pač slučajno ni blo nobenega nasproti...saj če bi bil ti bi blo OK, 2 butca manj...
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
glej bitch, clovek ki ogroza druge je budalo...osebno poznanstvo gor ali dol, noben odlicen in prijazen karakter tega ne spremeni...

Si ga že kdaj imel priliko gledat v živo kako vozi?Jaz sm ga večkrat in ti povem da odlično vozi, ročna mu je pa najboljša lubica.

Sicer pa boš reku da ti nikoli ne uporabljaš mobitela med vožnjo?

birga me kako vozi..naj vozi na dirkaliscu pa naj se dokaže tam...dokler je budalo na javnih cestah..je lahko šumaher pa o butec...

lahko vozi odlično na druge pa ne more vplivat, kolesar mu tudi ne more do živega, pohodnika verjetno vidi na 100 metrov...stoječi ali vključujoči avto tudi... bla bla bla

med vožnjo ne uporabljam mobitela ker mam qulsko inštalacijo ko se poveže takrat ko pridem v avto...ha kdo bi si mislo leta 20111