bedaki na cesti

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Dej preber članek pa boš videl da se je zabila v motorista ko je šla nazaj na svoj pas. Na Alanovem posnetku ne vidim nobenega motorista

To, da ga tokrat ni bilo, je pozitivno za motorista, sicer bi bil precej verjetno razmazan nekje po gmajni. A ce bi prilepil gor posnetek kako nekdo brez zrtev odpelje slalom pri 90+ po trgu, polnem otrok, bi se ti to potem zdela odlicna ideja, ker pac slucajno v enem posnetku ni nihce nastradal ?
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Pravkar sem govoril z očetom, v Tuhinjski dolini je bila huda nesreča, en bedak, ki očitno tudi misli, da je cesta dirkališče je prehiteval kolono, tudi od kalcita tovornjak, V OVINEK in seveda nabasal enega nasproti. Rezal so jih ven, enega oživljajli, ne vem še kako se je končalo.

To je pa nemogoce, saj se je nekdo tam ze peljal enkrat prej in prehiteval v nepreglednem ovvinku, pa takrat ni bilo nobene nesrece, torej je tudi zdaj ne more biti. To so zgolj vase domneve, katere so vam zaupali tisti, ki so bili prej sami na ablasti
bonk.gif


Takele 'mamo ...
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
zanimivo mi je kako se najbolj usajajo motoristi. No kot prvo, še nikoli ni bilo nevarne situacije med mano in motoristom in če bi se mi kak nasproti pripeljal bi se lepo normalno srečala (ne rabim to nobenemu dokazovat ker to preprosto vem in že od kar vozim to ni bil problem, vozim pa od 9 leta...)
Če pa vpišete rakitna v youtube pa se najde nešteto posnetkov le teh motoristov, ki se tudi približno ne peljejo po predpisih (če se varno ali ne ne bom jaz presojal tako kot tudi tisti, ki niste bili z mano v avtu ne morete presojati moje vožnje)
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
zanimivo mi je kako se najbolj usajajo motoristi.
Jaz te nisem nič grajal, te pa imam v rezervi za takrat, ko bodo pljuvali po motoristih.
grin1.gif

Cesta na Rakitno je super tudi za motoriste, saj je lepo zavita. Tudi sam grem velikokrat gor, ampak grem prvič tako v easy, ker se velikokrat najde kakšen pesek, pa še s traktorji tam pod vrhom velikokrat naserjejo kakšno blato na cesto. V lepem vremenu je tam tudi veliko kolesarjev, tako da je treba biti pazljiv. Kakšnih kritičnih situacij na tej cesti še nisem imel (tok-tok, trkam na les), res pa je tudi, da ne spadam med tiste, ki bi izzivali usodo.
Vidim, da je tudi s cerkniške strani lepa cesta, bo treba iti preverit. Upam, da se ne srečamo.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.921
1.087
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Dej prosim poglej medije zadnih par mescov pa mi povej kooliko ljudi je umrlo zaradi take vožnje kot je na filmčku?
Zadnjo smrt je povzročila neka baba ki j ešla čez polno črto prehitevat motorista...

Pravkar sem govoril z očetom, v Tuhinjski dolini je bila huda nesreča, en bedak, ki očitno tudi misli, da je cesta dirkališče je prehiteval kolono, tudi od kalcita tovornjak, V OVINEK in seveda nabasal enega nasproti. Rezal so jih ven, enega oživljajli, ne vem še kako se je končalo.

Eno je peljati sam hitro skozi ovinke (pa da ne bo pomote: v Alanovem vudeu je kup stvari, ki se jih ne počne), drugo kot bebo tiščat mimo kolone v nepregleden ovinek. Prvo je lahko povsem varno, drugo ne bo nikoli.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.921
1.087
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Da ne rečem, da je km ali dva naprej lepa ravnina, kjer bi lahko varno prehitel. Samo ne, vedno se mora najti en bedak, ki misli da so ostali pusiji in ne upajo prehitevat, bo že on pokazal, da se da prehiteti. In zame vsi, ki adrenalin sproščajo na javni cesti, spadajo v to kategorijo.

Zame pa ne. Tako posploševanje je namreč znak umske omojenosti.
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
A kdo opaža "kvazi" tujce z DE reg. pa not domačini?
Mislm ene par jih je prov za
10.gif

Evo primer; Zadobrovška, kolona pred semaforjem cca.150-200m, model z golfom levi žmigavc in mimo vseh pa še folku blenda da se mu umaknejo - do semaforja in desno skozi (seveda) rdečo
rolleyes-1.gif



Pa on ni osamljen primer, Črn MB C novejši model pa Q7 MA isto DE reg, pa A6 quattro DE večinoma ob Celovški stojijo pa en A5 bosanskih reg.označb (parkira povsod) pa tud zavija čez dvojne polne inj seveda ML črn ki je pa šampion ofkors DE reg ... itd
A plavci teh ne ustavljajo?
13.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Aja, se opravicujem za moj komentar; ce drugi pocnejo debilizme, potem jih pa seveda tudi ti lahko, saj ti to omogoca zakon ! (zakon debilnejsega)

Vljudno vabljen na naslednjo seanso skakanja iz 9. nadstropja stolpnice
wink-1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
Čez naselje sem pa šel 70 ja, glih tolk se furajo stari ati iz kluba 70 (povsod!)
hysterical-1.gif


Uni mulo v Ameriki je tudi z uzijem pošical par svojih sošolcev, grem kuj še jaz tako naredit, saj če on, potem lahko tudi jaz....
rolleyes-1.gif


Toliko o zrelosti in pametni vožnji
hysterical-1.gif
. En s takim pogledom na svet je zame en navaden lolek.

Men se pa zdi uživač.... Mašinca poje, gume škripljejo, scena šiba mimo avta....... užitek 100 na uro! oziroma 70 na uro skozi naselje
evil.gif
Tisti, ki vam je vožnja muka, pač ne boste tega nikoli dojeli.
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Isto sm počel (ko ni blo še točk
evil.gif

Aja, pa čez naselja nism nikoli vozil hitro, je dosti takih uživaških cest tko da to ni potrebno...

LP
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Jaz imam bilanco srečevanj tako:

- razni "Alani" in podobni - že parkrat, pa razen malce močnejšega bremzanja ni blo nič posebnega, so vse sami popravili.
- starci - 2x sem ril po bankini (k sreči snežni) da sem se izognil senilcema ki sta vozila popolnoma izgubljena po sredini ceste in preprečil čelni trk (kar je za senilce lahko dost usodno)
- motoristi - razen tistih, ki močno polagajo čez sredinsko črto in se jih ustrašim, nič posebnega, večinoma me oni prehitevajo, ko je primerno, jaz pa se držim desnega roba ceste da grejo komot mimo če bi slučajno kak napačno ocenil situacijo. Ene 2 sem spregledal, sorry, ampak so bli očitno dovolj pozorni in ni blo nikoli nič.

Trenutno pa itak največ vozim po LJ in zgubljam živce. Če je le možno, prepustm vožnjo
srce-1.gif
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Dej prosim poglej medije zadnih par mescov pa mi povej kooliko ljudi je umrlo zaradi take vožnje kot je na filmčku?
Zadnjo smrt je povzročila neka baba ki j ešla čez polno črto prehitevat motorista...

Pravkar sem govoril z očetom, v Tuhinjski dolini je bila huda nesreča, en bedak, ki očitno tudi misli, da je cesta dirkališče je prehiteval kolono, tudi od kalcita tovornjak, V OVINEK in seveda nabasal enega nasproti. Rezal so jih ven, enega oživljajli, ne vem še kako se je končalo.

Eno je peljati sam hitro skozi ovinke (pa da ne bo pomote: v Alanovem vudeu je kup stvari, ki se jih ne počne), drugo kot bebo tiščat mimo kolone v nepregleden ovinek. Prvo je lahko povsem varno, drugo ne bo nikoli.

Dokler bo to pri nas eno in isto, se avtomoto sport ne bo nikoli razvil. Dirkalisce ? Ja pa ja, vsesplosna miselnost je, da so to cestni morilci.
 

kritik

Pripravnik
3. nov 2008
60
0
6
Vsi vi, ki vam gredo "senilci" toliko na živce, ali ste kdaj pomislili, da boste tudi vi enkrat "senilci" in bojo mladi "vsemogočneži in vseznalci" prav tako govorili o vas?
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Dej prosim poglej medije zadnih par mescov pa mi povej kooliko ljudi je umrlo zaradi take vožnje kot je na filmčku?
Zadnjo smrt je povzročila neka baba ki j ešla čez polno črto prehitevat motorista...

Pravkar sem govoril z očetom, v Tuhinjski dolini je bila huda nesreča, en bedak, ki očitno tudi misli, da je cesta dirkališče je prehiteval kolono, tudi od kalcita tovornjak, V OVINEK in seveda nabasal enega nasproti. Rezal so jih ven, enega oživljajli, ne vem še kako se je končalo.

ewo take bedake bi jst poslal v sočo, da se mal zamislijo nad seboj!!!!
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Da ne rečem, da je km ali dva naprej lepa ravnina, kjer bi lahko varno prehitel. Samo ne, vedno se mora najti en bedak, ki misli da so ostali pusiji in ne upajo prehitevat, bo že on pokazal, da se da prehiteti. In zame vsi, ki adrenalin sproščajo na javni cesti, spadajo v to kategorijo.

Zame pa ne. Tako posploševanje je namreč znak umske omojenosti.

upam da nisem zamešal, saj ti dirkaš po javnih cestah, seveda varno zaradi uporabe walkijev? potem itak da spadaš točno med zgoraj omenjene in nekako ne čudi tvoje mnenje, le kdo pa prizna da je bedak.
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik kritik pravi:
Vsi vi, ki vam gredo "senilci" toliko na živce, ali ste kdaj pomislili, da boste tudi vi enkrat "senilci" in bojo mladi "vsemogočneži in vseznalci" prav tako govorili o vas?

Če bojo rili po bankinah oz. leteli s ceste zarad mene, potem bodo upravičeno pizdili in v tem primeru bi jaz moral najti drug način prevoza.

Zanimivo, da oba senilca iz mojega primera nista ustavila in pogledala nazaj če sem na cesti ostal oz. če je vse vredu. Tako da sem v enem primeru obrnil, ga dohitel, prehitel in ustavil pa ga nahrulil ko mačka. Itak je blo brezveze sam če ne bi tega naredil bi moral it neki z macolo razbit al pa kaj podobnga....
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Sheriff: nimajo plavci tok zmogljivosti, ker jim je res težko. Imamo jih baje 6500 zaposlenih, od tega 3000 v pisarnah na toplem.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.679
6.237
113
Ce ze nekaj pises bodi tocen

zaposlenih je cca 9800, od tega je cca 3000 policistov in kriminalistov ki delajo na terenu v notranjosti drzave, cca 3000 pa je policistov na meji. Ostalo.... pisarne, varnostniki, SE, SPN, pa mogoce se kaj.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Še tok slabš razmerje potem.

Apollo8: veš, nimamo že leta in leta NOBENEGA zaupanja v POLICIJO, inštitucijo, ki bi MORALA biti cenjena, upravljati DELO za katero vas, MI, davkoplačevalci, težko plačujemo. Vedno ste tam, ko se vas ne rabi in NIKOLI tam, ko bi se vas rabilo.

Kretenov na cestah je ogromno in da niste sposobni to IZTIRITI ali vsaj delno omejiti, prosim povejte javnosti. Jaz in ostali gremo na cesto, da brez pretirane bojazni za lastno življenje, prevozimo od točke A do B, ne pa da se moramo bati teh "budal". Je to pretežko?

Kaj ima efekt napovedane radarje? Kaj ima efekt meritve NONSTOP na istih mestih? Kdaj bodo kamere po križiščih?
Zakaj ne spremljate več prekrškov čez rdeče, to je v ogromni porasti. Kdaj boste kaj kaznovali prekratka varnostna razdalja itd?

Ne delati samo na kvoto in kakor vam jebeni komandir pove. Delajte, da bo efekt.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik kritik pravi:
Vsi vi, ki vam gredo "senilci" toliko na živce, ali ste kdaj pomislili, da boste tudi vi enkrat "senilci" in bojo mladi "vsemogočneži in vseznalci" prav tako govorili o vas?

Nekak bomo pametni pa bomo pustil da nas naši otroci vozijo naokrog ali pa bomo šli peš če bo to mogoče