bedaki na cesti

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
A ne, ti je sumljiv, ker nič kaj preveč ne understeer-a pri tok težkem motorju.
 

Firing_Nukez

Pripravnik
3. mar 2010
328
0
16
Citat:
Uporabnik disc pravi:
@ Alan - ce si tole na posnetku ti,pol bi se mogu mal nad sabo zamislit in ne nad pocasnimi motoristi.

https://www.youtube.com/watch?v=WAs8pRulAkU&feature=player_embedded

Spet en kup senilnih 60-letnikov z refleksi na nivoju mrtvega konja, ki nimajo kaj počet, pa se morajo pametne delat. Pejte kadit svojo pipo, gledat dnevnik in tišina
grin1.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
3.2 v6.press oz. pretežak nos, da bi kaj več dosegel, čeprav boljše gume v tem primeru pomenijo slick. :p
 

sqjam

Pripravnik
18. avg 2007
77
0
6
LOL dejansko opravičujete prehitro vožnjo :p

Razlož ti to policaju, ko te bo ustavil zarad divjanja
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Srečo ima samo, da so redki tako usekani kot je on, če bi jih bilo več, bi se hitro srečali na kakem ovinku, ko je bilo očitno, da ni mogel po svojem pasu odpeljat..
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
No če obrazložim 1:53
Bil je prehiter vstop v ovinek, ampak jaz tak vstop popravim z ročno če je potreba (tudi sem na par mestih), ker pa sem že videl naprej da ni nikogar sem pač pospešil naprej. Fotkič se ne obrača in je skoraj 1m bolj desno tako da je težko ocenit kaj jaz vidim.
Drugače so to zaprti ovinki in kaj več kot 90 ravno ne gre (razen par ravninskih delov) torej grem po omejitvi. Za naselje sem pa že napisal...

Geronimo, verjemi da se s takimi "usekanimi" na cesti situacija lažje reši kot s kakim nedeljskim voznikom.
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
ne on samo lapa

in pri temu ostane.... Sej mal poste poglej, boš kmal dojel.. njegov zaključen krog indicev.
hysterical-1.gif
 

zajbel

Pripravnik
17. dec 2008
859
1
18
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
Itak vse pobit kar se pelje, mogoče mi rata pridet do številke 100 že letos!

Sej brezveze razlagat, kamera ne pokaže kaj vidim jaz izza volana. Čez naselje sem pa šel 70 ja, glih tolk se furajo stari ati iz kluba 70 (povsod!)
1. Mogoče še ne veš, ampak v naselju je omejitev 50.
2. Si si pa izbral zelo slabo primerjavo, da se primerjaš z starimi ati iz kluba 70. Raje se primerjaj z enim normalnim in varnim voznikom.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
Čez naselje sem pa šel 70 ja, glih tolk se furajo stari ati iz kluba 70 (povsod!)
hysterical-1.gif


Uni mulo v Ameriki je tudi z uzijem pošical par svojih sošolcev, grem kuj še jaz tako naredit, saj če on, potem lahko tudi jaz....
rolleyes-1.gif


Toliko o zrelosti in pametni vožnji
hysterical-1.gif
. En s takim pogledom na svet je zame en navaden lolek.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
življenje je prekratko, zato ga vsak živi po svoje in ne po receptu drugega... torej če mu odgovarja takšna vožnja (vidi se da zna pelati in ne kakor vi pametnjakoviči, ki samo pametuje - pejte na cesto pa pokažte kaj znate) in jo prakticira le takrat ko nikogar ne ogroža (na posnetku ne vidim nobene nevarne situacije za nasproti vozeče vozilo) go for it... tud jst si dam kdaj duška, ker pač nekje morš sprostit jezo, dožvet mal adrenalina itd - in ja ne ogrožam nobenga razen sebe, ker se take zadeve počno kadar veš da ni naroda na neki relaciji itd...

kako gre že rek: vsak tele ma svoj veselje!

me pa čudi, da ste nekateri res sami pametnjakoviči tle gor, kako oh in sploh se držite CPP-jev, nikoli ne naredite nobenega prekrška itd, pa kaj še...

in ja, tud men grejo na jetra pacienti, k prehitevajo v največji konici čez celo kolono, ti blenda se umakneš čeprav se ne moreš, na AC prehiteva po desnem pasu, prehiteva v nepregleden ovinek čez polno črto, drži premajhno varnostno razdaljo, pa še marsikaj bi se našlo...

prvo je treba iz ceste odstrant stare paciente k z prepočasno vožnjo povzročajo le nervozo in posledično izzovejo normalne voznike, da počnejo neumnosti, ko jih grejo prehitevat čez polno črto, imajo premajhno varnostno razdaljo itd... odstrant je treba tud bogate "mulce", k mu fotr kup M3 pa misl da je boga za jajce prjeu in da ima vse znanje na svetu v vožnji z 500km marcino itd... pa še veliko je takih, ampak se mi ne da več pisat...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
življenje je prekratko, zato ga vsak živi po svoje in ne po receptu drugega...
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
prvo je treba iz ceste odstrant stare paciente k z prepočasno vožnjo povzročajo le nervozo in posledično izzovejo normalne voznike, da počnejo neumnosti, ko jih grejo prehitevat čez polno črto, imajo premajhno varnostno razdaljo itd... odstrant je treba tud bogate "mulce", k mu fotr kup M3 pa misl da je boga za jajce prjeu in da ima vse znanje na svetu v vožnji z 500km marcino itd... pa še veliko je takih, ampak se mi ne da več pisat...
Jesi se malo zajebo, a?
Drugače pa, če te prav razumem je treba odstranit s ceste vse, razen tebe. Kakšna strpnost
cheer.gif
.

Kar se pa tiče neogrožanja pa tale citat:
Citat:
No če obrazložim 1:53
Bil je prehiter vstop v ovinek, ampak jaz tak vstop popravim z ročno če je potreba (tudi sem na par mestih),
Zdej pa recimo, da bi na tem mestu bil še kolesar, pa še avto na nasprotni strani. Me zanima kdo bi potegnil kratko.
Da ne govorimo 70 km/h po naselju. Ajde, če bi bila to recimo Dunajska, kjer so še široki pločniki, itd. ampak ni NIČ: bajta 1 meter od ceste. Me zanima kako bi tip ustavil, če bi froc na cesto priletel izza zida ali pa makar, če bi se 70 letni čičo spotaknil in padel na cesto.

Citat:
me pa čudi, da ste nekateri res sami pametnjakoviči tle gor, kako oh in sploh se držite CPP-jev, nikoli ne naredite nobenega prekrška itd, pa kaj še...
Ja, vsi zajebemo. Ampak nekateri se ne slepimo, da nismo nikogar ogrožali temveč zadevo premeljemo, da se ne bo več ponovila.
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
Cesta ima polno priključkov, takoj za ovinkom. Kaj če se ravno nekdo vključuje v cesto, kaj če je za ovinkom kakšna ovira, da tole čez naselje ne govorim. Kaj če je za ovinkom kolesar al pa kakšna mamca s kimpežem !!!!!
Verjetno je fant še zelo mlad in še nima ravno veliko izkušenj, kaj vse ga lahko čaka iza ovinka, hiše. Ni v znanju (obvladovanju) le kako hitro zvoziš ovinek in se rešiš z ročno, ampak tudi predvidevanje kaj vse te čaka iza ovinka, in da se še pravočasno ustaviš - umakneš.
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
hahaha ja res pri 50 bo vse ok, matr mate oprane možgane. Cpp nima prav veliko skupnega z varno vožnjo...
Ne vem od kje potem toliko nesreč vsak dan v Sloveniji če se vsi vozite tako varno?
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
Citat:
Ne vem od kje potem toliko nesreč vsak dan v Sloveniji če se vsi vozite tako varno?
Očitno ne vsi.

Saj se tudi jaz ne držim 100%predpisov in vozim po zdravi pameti, ampak tak stil vožnje kot je na posnetku, je pa edino za na dirkališče, kar pa navadne ceste niso.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.665
3.555
113
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
prvo je treba iz ceste odstrant stare paciente k z prepočasno vožnjo povzročajo le nervozo in posledično izzovejo normalne voznike, da počnejo neumnosti,....

Samo še slabše bo. Penzionisti ne bomo na cesti samo ob vikendih in praznikih, pri 70-ih se bomo še vedno dnevno vozili v službo. Ampak alter zn(sr)alci se itak ne starajo.

Da ga na rakitni mal prtisneš, jao, kot bi jokcali ker je en na avtocesti potegnil do 180. Zdaj če upoštevamo najbolj črn scenarij (da recimo nasproti pripelje simon_vi s tri dni nosečo ženo
uf-1.gif
) je pa res bolje da vsi kar ostanemo doma.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
hahaha ja res pri 50 bo vse ok, matr mate oprane možgane. Cpp nima prav veliko skupnega z varno vožnjo...
Ne vem od kje potem toliko nesreč vsak dan v Sloveniji če se vsi vozite tako varno?
Ne, ni nujno, da pri 50 km/h ne bo nesreče, vsekakor bo pa imel nekdo bistveno večjo možnost za preživetje.
Dej mi povej s kako hitrostjo bo priletel mimo avto s 70km/h, če začne zavirat hkrati z avtom s 50 km/h? Ajde, ti ultra super duper dober voznik...

Se pa strinjam, da CPP včasih nima nujno toliko z varnostjo, ampak to je zaradi takih voznikov, kot si ti, ker jim pamet ne pove, da je dobro zmanjšat, potem pa mora zakon za to poskrbet.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
smrkc: zmenjeno.....samo potem če se skanta, plača reševalce in vse ostale stroške iz lastnega žepa + seveda vse cpp globe, zmenjeno?
 
Nazadnje urejeno: